Повістка
від 21.10.2024 по справі 908/2017/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

номер провадження справи 3/17/24

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОДАТКОВЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21.10.2024Справа № 908/2017/24

м. Запоріжжя Запорізької області

Господарський суд Запорізької області у складі судді Педорича С.І.,

за участю секретаря судового засідання Паскарь К.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження справу:

за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (вул. Ірининська, 5/24, м. Київ, 01001, ідентифікаційний код юридичної особи 39624119)

до відповідача: Акціонерного товариства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ КОМБІНАТ» (Південне шосе, будинок 15, м. Запоріжжя, 69032; ідентифікаційний код юридичної особи 00194122)

про стягнення коштівурозмірі 1 975 111,16 грн

за участю представників учасників справи:

від позивача: не з`явився;

від відповідача: не з`явився;

СУДОВІ ПРОЦЕДУРИ.

Рішенням Господарського суду Запорізької області від 07.10.2024 у справі №908/2017/24 позов задоволено частково стягнуто з Акціонерного товариства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ КОМБІНАТ» (Південне шосе, будинок 15, м. Запоріжжя, 69032; ідентифікаційний код юридичної особи 00194122) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (вул. Ірининська, 5/24, м. Київ, 01001, ідентифікаційний код юридичної особи 39624119) суму 1 778 342,39 грн (один мільйон сімсот сімдесят вісім тисяч триста сорок дві гривні 39 коп.) обновного боргу, 120 951,52 грн (сто двадцять тисяч дев`ятсот п`ятдесят одну гривню 52 коп.) пені, 13 466,01 грн (тринадцять тисяч чотириста шістдесят шість гривень 01 коп.) три проценти річних, 51 693, 75 грн (п`ятдесят одну тисячу шістсот дев`яносто три гривні 75 коп.) інфляційних втрат та 29 466,69 грн (двадцять дев`ять тисяч чотириста шістдесят шість гривень 69 коп.) витрат зі сплати судового збору. Відмовлено у задоволенні позовних вимог про стягнення пені у розмірі 9 639,58 грн та трьох процентів річних у розмір 1 017,91 грн.

Через систему «Електронний суд» адвокатом позивача Пасічником О.В. 09.10.2024 подано до суду заяву про відшкодування витрат на професійну правничу допомогу.

Ухвалою суду від 10.10.2024 заяву представника позивача про відшкодування витрат на професійну правничу допомогу прийнято до розгляду, призначено судове засідання на 21.10.2024 о 12:00 год. Цією ж ухвалою встановлено відповідачу строк до 18.10.2024 для надання суду обґрунтованих письмових заперечень на заяву.

Згідно з частиною третьою статті 244 Господарського процесуального кодексу України суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.

Зважаючи на належне повідомлення сторін про розгляд заяви позивача, враховувавши вищезазначену норму процесуального закону, а також забезпечивши відповідачу право на захист, суд дійшов висновку про можливість розгляду поданої заяви та ухвалення додаткового рішення.

В судове засідання сторони не з`явилися.

За результатами судового засідання 21.10.2024 ухвалено додаткове рішення.

СТИСЛИЙ ВИКЛАД ПОЗИЦІЇ ПОЗИВАЧА.

Під час подання позовної заяви Позивачем було вказано орієнтовний розмір судових витрат на правничу допомогу, які Позивач очікував понести при розгляді справи, в розмірі 30 000,00 грн. У зв`язку з частковим задоволенням позовних вимог просить стягнути з Відповідача судові витрати Позивача на правову допомогу, пропорційно сумі задоволених позовних вимог (99,46%) в сумі 29 838,00 грн.

СТИСЛИЙ ВИКЛАД ЗАПЕРЕЧЕНЬ ВІДПОВІДАЧА.

Відповідач своїх заперечень на заяву про ухвалення додаткового рішення не надав.

ПОЗИЦІЯ СУДУ.

В силу дії пункту 12 частини 3 статті 2 Господарського процесуального кодексу України (далі ГПК України) однією з основних засад (принципів) господарського судочинства є відшкодування судових витрат сторони, на користь якої ухвалене судове рішення.

Статтею 123 ГПК України передбачено, що судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи. До витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать, зокрема, витрати на професійну правничу допомогу.

Згідно з ч. ч. 1, 2 ст. 126 ГПК України витрати, пов`язані з правничою допомогою адвоката, несуть сторони, крім випадків надання правничої допомоги за рахунок держави.

За результатами розгляду справи витрати на професійну правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами.

Для цілей розподілу судових витрат: 1) розмір витрат на професійну правничу допомогу адвоката, в тому числі гонорару адвоката за представництво в суді та іншу професійну правничу допомогу, пов`язану зі справою, включаючи підготовку до її розгляду, збір доказів тощо, а також вартість послуг помічника адвоката, визначається згідно з умовами договору про надання правничої допомоги та на підставі відповідних доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, що сплачена або підлягає сплаті відповідною стороною або третьою особою; 2) розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі відповідних доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.

Згідно з ч. ч. 3, 4 ст. 126 ГПК України, для визначення розміру витрат на професійну правничу допомогу з метою розподілу судових витрат учасник справи подає детальний опис робіт (наданих послуг), виконаних адвокатом, та здійснених ним витрат, необхідних для надання правничої допомоги.

Розмір витрат на оплату послуг адвоката має бути співмірним із: 1) складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг); 2) часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг); 3) обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт; 4) ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи.

Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 129 ГПК України, інші судові витрати, пов`язані з розглядом справи, у разі часткового задоволення позову покладаються на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

За ч. 1 ст. 9 Конституції України, чинні міжнародні договори, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

Статтею 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» визначено, що суди застосовують при розгляді справ Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року та практику Європейського суду з прав людини як джерело права.

При визначенні суми відшкодування суд має виходити з критерію реальності адвокатських витрат (встановлення їхньої дійсності та необхідності), а також критерію розумності їхнього розміру, виходячи з конкретних обставин справи та фінансового стану обох сторін. Ті самі критерії застосовує Європейський суд з прав людини, присуджуючи судові витрат на підставі ст. 41 Конвенції. Зокрема, згідно з його практикою заявник має право на компенсацію судових та інших витрат, лише якщо буде доведено, що такі витрати були фактичними і неминучими, а їхній розмір - обґрунтованим (рішення у справі «East/WestAllianceLimited» проти України», заява N 19336/04).

У рішенні Європейського суду з прав людини у справі «Лавентс проти Латвії» зазначено, що відшкодовуються лише витрати, які мають розумний розмір.

За змістом частини третьої статті 237 Цивільного кодексу України (далі - ЦК України) однією з підстав виникнення представництва є договір.

Частиною першою статті 627 ЦК України передбачено, що сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» № 5076-VI адвокатська діяльність здійснюється на підставі договору про надання правової допомоги.

Так, договір про надання правової допомоги - це домовленість, за якою одна сторона (адвокат, адвокатське бюро, адвокатське об`єднання) зобов`язується здійснити захист, представництво або надати інші види правової допомоги другій стороні (клієнту) на умовах і в порядку, що визначені договором, а клієнт зобов`язується оплатити надання правової допомоги та фактичні витрати, необхідні для виконання договору (стаття 1 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» № 5076-VI).

Закон України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» № 5076-VI формою винагороди адвоката за здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту визначає гонорар.

Розмір гонорару визначається лише за погодженням адвоката з клієнтом, а суд не вправі втручатися в ці правовідносини (пункт 127 постанови Великої Палати Верховного Суду від 16.11.2022 у справі № 922/1964/21, пункт 28 додаткової постанови Великої Палати Верховного Суду від 19.02.2020 у справі № 755/9215/15-ц; пункт 19 додаткової постанови Великої Палати Верховного Суду від 07.07.2021 у справі № 910/12876/19).

Частинами першою та другою статті 30 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» № 5076-VI встановлено, що порядок обчислення гонорару (фіксований розмір, погодинна оплата), підстави для зміни розміру гонорару, порядок його сплати, умови повернення тощо визначаються в договорі про надання правової допомоги. При встановленні розміру гонорару враховуються складність справи, кваліфікація і досвід адвоката, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини. Гонорар має бути розумним та враховувати витрачений адвокатом час.

З аналізу зазначеної норми слідує, що гонорар може встановлюватися у формі:

- фіксованого розміру,

- погодинної оплати.

Вказані форми відрізняються порядком обчислення - при зазначенні фіксованого розміру для виплати адвокатського гонорару не обчислюється фактична кількість часу, витраченого адвокатом при наданні послуг клієнту, і навпаки - підставою для виплати гонорару, який визначений у формі погодинної оплати, є кількість витрачених на надання послуги годин помножена на вартість такої (однієї) години того чи іншого адвоката в залежності від його кваліфікації, досвіду, складності справи та інших критеріїв.

Оскільки до договору про надання правової допомоги застосовують загальні вимоги договірного права, то гонорар адвоката, хоч і визначається частиною першою статті 30 Закону № 5076-VI як «форма винагороди адвоката», але в розумінні ЦК України становить ціну такого договору.

Фіксований розмір гонорару у цьому контексті означає, що у разі настання визначених таким договором умов платежу - конкретний склад дій адвоката, що були вчинені на виконання цього договору й призвели до настання цих умов, не має жодного значення для визначення розміру адвокатського гонорару в конкретному випадку.

Таким чином, визначаючи розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації гонорару адвоката іншою стороною, суди мають виходити зі встановленого у самому договорі розміру та/або порядку обчислення таких витрат, що узгоджується з приписами статті 30 Закону № 5076-VI, враховуючи при цьому положення законодавства щодо критеріїв визначення розміру витрат на правничу допомогу (п. п. 130-134 постанови Великої Палати Верховного Суду від 16.11.2022 у справі № 922/1964/21).

У постанові від 16.11.2022 у справі № 922/1964/21 Велика Палата Верховного Суду зауважила, що не є обов`язковими для суду зобов`язання, які склалися між адвокатом та клієнтом у контексті вирішення питання про розподіл судових витрат. Вирішуючи останнє, суд повинен оцінювати витрати, що мають бути компенсовані за рахунок іншої сторони, ураховуючи як те, чи були вони фактично понесені, так і оцінювати їх необхідність. Подібний висновок викладений у пункті 5.44 постанови Великої Палати Верховного Суду від 12.05.2020 у справі № 904/4507/18.

У даній справі встановлено фіксований розмір гонорару. У цьому випадку фактична кількість часу, витраченого адвокатом при наданні послуг клієнту, не обчислюється. Розмір гонорару визначено за погодженням адвоката з клієнтом.

Водночас, виходячи з наведених норм законодавства та правової позиції Верховного Суду, зобов`язання, які склалися між адвокатом та клієнтом, не є обов`язковими для суду в контексті вирішення питання про розподіл судових витрат.

Так, позивач просить суд стягнути з відповідача витрати на правову допомогу адвоката у загальному розмірі 29 838,00 грн.

На підтвердження надання адвокатом Пасічником О.В. адвокатських послуг при розгляді справи № 908/2017/24 заявником надано суду:

-копію Договору № 01/07/2022-Юр про надання правової допомоги від 01.07.2024, укладеного між адвокатом Пасічником Олександром Володимировичем та Товариством з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (Клієнт, позивач у справі);

- копію додатку №14 від 03.07.2024 до Договору №01/07/2022-Юр про надання правової допомоги від 01.07.2024;

- копію акта наданих послуг № 18 від 08.10.2024;

- свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю серії КР №000382 від 14.08.2019, видане Пасічнику Олександру Володимировичу.

Відповідно до п. 1 Договору № 01/07/2022-Юр про надання правової допомоги від 01.07.2024 Клієнт доручає, а Адвокат приймає на себе зобов`язання надати правову допомогу Клієнту в обсязі та на умовах, передбачених цим Договором, у тому числі здійснювати захист інтересів Клієнта у якості його представника.

За умовами п. 2.2. Договору № 01/07/2022-Юр про надання правової допомоги від 01.07.2024 для виконання цього Договору Клієнт надає Адвокату наступні повноваження: бути представником Клієнта у {…} судових органах України будь-якої ланки з повноваженнями, які надано законом позивачеві/відповідачу/третій особі/заявнику/зацікавленій особі, з питань, пов`язаних із захистом прав, а саме: подавати від імені Клієнта та у його інтересах позови та заяви у справах про банкрутство; подавати заяви про забезпечення позову та забезпечення доказів; змінювати підстави або предмет позовів; зменшувати або збільшувати предмет та/або вартість позовних вимог; оскаржувати рішення (ухвали, постанови) суду та користуватись іншими процесуальними правами, що передбачені законом; отримувати рішення (ухвали, постанови) суду, судові накази (їх завірені у встановленому порядку копії); подавати виконавчі документи до стягнення, а також отримувати, підписувати та подавати від імені Клієнта та у його інтересах усі необхідні документи (серед іншого, але не виключно, заяви, заперечення, розрахунки, клопотання, скарги, у тому числі апеляційну та касаційну, додаткові документи тощо) та докази; представляти інтереси Клієнта усіма законними способами у судових органах та перед іншими органами, діяльність яких пов`язана Із вирішенням питань передбачених Договором; ознайомлюватися з матеріалами справи та з матеріалами виконавчого провадження; отримувати належне Клієнтові майно та грошові суми; робити виписки та копії з документів, що є в матеріалах справи та порушувати питання про їх засвідчення у встановленому для того порядку; заперечувати проти клопотань, доводів та міркувань інших учасників процесу та/або виконавчого провадження; {…}.

За надання правової допомоги Клієнт сплачує Адвокату винагороду (гонорар) у строки та розмірі, визначених цим Договором. Вартість послуг, що надаються Адвокатом, в залежить від обсягу та складності правової допомоги та визначається Сторонами в Додатках до Договору (4.1. Договору № 01/07/2022-Юр про надання правової допомоги від 01.07.2024).

Відповідно до додатку №14 від 03.07.2024 до Договору №01/07/2022-Юр про надання правової допомоги від 01.07.2024 (п.1) Адвокат надає Клієнту правову допомогу щодо стягнення у судовому порядку з Акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» (код ЄДРПОУ 00194122) заборгованості за спожиту електричну енергію за Договором про постачання електричної енергії споживачу № ТЕК-96/2024 від 01.02.2024 та Договором про постачання електричної енергії споживачу № ТЕК-П2/2024 від 01.02.2024. Розмір основного боргу 1 778 342,39 грн.

У пункті 2 додатку №14 від 03.07.2024 до Договору №01/07/2022-Юр про надання правової допомоги від 01.07.2024 визначено обсяг правової допомоги, а саме:

правовий аналіз первинних документів та іншої документації Клієнта, визначення стратегії захисту інтересів Клієнта у судовій справі;

надання консультацій/рекомендацій щодо підбору та підготовки пакета документів для підготовки позовної заяви та надання пояснень в ході розгляду справи судами;

підготовка розрахунку штрафних санкцій:

збирання доказів, в тому числі шляхом подання адвокатських запитів та подання заяв про забезпечення доказів;

підготовка та подання процесуальних документів, документи по суті справи, листів, повідомлень, вимог/претензій з питань, поставлених судом;

ознайомлення з матеріалами справи, отримання копій ухвал/рішень/виконавчих документів та інших матеріалів судової справи шляхом подання відповідних заяв;

вчинення забезпечення позову шляхом подання відповідних заяв та вчинення дій;

правовий аналіз ухвал/рішення суду першої інстанції, надання рекомендацій щодо перспектив оскарження;

правовий аналіз постанови суду апеляційної інстанції, надання рекомендацій щодо перспектив оскарження;

підготовка та подання апеляційних скарг на ухвали/рішення суду у разі прийняття Клієнтом рішення про їх оскарження;

підготовка та подання в інтересах Клієнта до органів виконавчої служби та приватним виконавцям документи, заяв та інших документів, спрямованих на виконання судових рішень у справі;

надання консультацій (усних, письмових), висновків, довідок з правових питань, що виникають у Клієнта в ході розгляду справ судами України та виконання судових рішень/наказів.

Вартість надання правової допомоги Адвокатом за даним Додатком включає в себе весь комплекс заходів (незалежно від кількості фактично здійснених заходів) до фактичного стягнення заборгованості є фіксованою та становить 30 000,00 (тридцять тисяч) грн без ПДВ, сплачується Клієнтом протягом 20 (двадцяти) календарних днів після прийняття господарським судом першої інстанції рішення у справі.

З акту №18 від 08.10.2024 слідує, що на виконання Договору № 01/07/2022-Юр від 01.07.2024, додатку №14 від 03.07.2024 адвокатом Пасічником О.В. були здійснені такі роботи/надані послуги:

- надання правової допомоги щодо стягнення у судовому порядку з Акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат» (код ЄДРПОУ 00194122) заборгованості за спожиту електричну енергію за Договором про постачання електричної енергії споживачу №ТЕК-96/2024 від 01.02.2024 та Договором про постачання електричної енергії споживачу №ТЕК-112/2024 від 01.02.2024. Розмір основного боргу 1 778 342,30 грн рішення Господарського суду Запорізької області від 07.10.2024 у справі №908/2017/24.

Відповідно до обставин справи позовна заява підписана адвокатом Пасічником О.В., як і заява про ухвалення додаткового рішення. Проте у судових засіданнях 27.08.2024, 18.09.2024 та 07.10.2024 брала участь адвокат Рябова Ганна Валеріївна.

Відповідно до відомостей з Єдиного реєстру адвокатів адвокат Рябова Г.В. здійснює свою діяльність у формі індивідуальної адвокатської діяльності, і з наданих доказів не вбачається наявності правових підстав залучення її до виконання Договору про надання правової допомоги № 01/07/2022-ЮР від 01.07.2022, укладеного між ТОВ «ТЕПЛА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» та адвокатом Пасічником О.В.

Суд зазначає, що витрати на оплату робіт та послуг адвоката, про відшкодування яких заявлено вимогу, мають бути виконаним саме тим адвокатом, з яким укладено договір (Аналогічна за змістом правова позиція викладена у постанові ВС від 20.11.2018 №910/23210/17).

Суд встановив, що матеріалами справи не підтверджується виконання адвокатом Пасічником О.В. повного обсягу робіт, передбаченого п. 2 Додатку №14 від 03.07.2024.

Отже, співставляючи вартість наданих юридичних послуг адвокатом в межах даної справи, суд дійшов висновку, що заявлені до відшкодування судові витрати на правову допомогу у загальному розмірі 29 838,00 грн не відповідають критеріям розумності, співмірності та пропорційності до предмету спору та складності справи, а також реальності наданих послуг, зокрема, в частині ознайомлення з матеріалами справи, отримання копій ухвал/рішень/виконавчих документів та інших матеріалів судової справи шляхом подання відповідних заяв, вчинення забезпечення позову шляхом подання відповідних заяв та вчинення дій, правовий аналіз ухвал/рішення суду першої інстанції, надання рекомендацій щодо перспектив оскарження, правовий аналіз постанови суду апеляційної інстанції, надання рекомендацій щодо перспектив оскарження, підготовка та подання апеляційних скарг на ухвали/рішення суду у разі прийняття Клієнтом рішення про їх оскарження, підготовка та подання в інтересах Клієнта до органів виконавчої служби та приватним виконавцям документи, заяв та інших документів, спрямованих на виконання судових рішень у справі, оскільки належним чином не підтверджені.

Отже, з аналізу матеріалів справи, виходячи з конкретних обставин справи, з урахуванням складності справи, обсягу наданих послуг та виконаних робіт, ціни позову, а також того, що розмір заявлених витрат на професійну правову допомогу не повністю відповідає критеріям їхньої реальності та розумності, суд дійшов висновку, що позивачу підлягає відшкодуванню 10 000,00 грн витрат на професійну правничу допомогу.

Керуючись ст.ст. 232, 233, 236 242, 244 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (вх.№19948/08-08/24 від 09.10.2024) про ухвалення додаткового рішення задовольнити частково.

Стягнути з Акціонерного товариства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ АЛЮМІНІЄВИЙ КОМБІНАТ» (Південне шосе, будинок 15, м. Запоріжжя, 69032; ідентифікаційний код юридичної особи 00194122) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕПЛА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (вул. Ірининська, 5/24, м. Київ, 01001, ідентифікаційний код юридичної особи 39624119) судові витрати на професійну (правничу) допомогу в розмірі 10 000,00 грн (десять тисяч гривень 00 коп.). Видати наказ.

У решті вимог заяви відмовити.

Додаткове рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги додаткове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на додаткове рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Повний текст додаткового рішення підписаний 23.10.2024.

Направити додаткове рішення суду учасникам судового процесу на їх офіційні електронні адреси в електронній формі із застосуванням ЄСІТС, відповідачу на його поштову адресу.

СуддяС.І. Педорич

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення21.10.2024
Оприлюднено24.10.2024
Номер документу122497515
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —908/2017/24

Судовий наказ від 22.11.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Педорич С.І.

Судовий наказ від 22.11.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Педорич С.І.

Судовий наказ від 22.11.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Педорич С.І.

Повістка від 21.10.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Педорич С.І.

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Педорич С.І.

Рішення від 07.10.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Педорич С.І.

Ухвала від 18.09.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Педорич С.І.

Ухвала від 27.08.2024

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Педорич С.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні