Герб України

Ухвала від 28.10.2024 по справі 346/1994/22

Херсонський апеляційний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 346/1994/22

Провадження № 22-з/4808/89/24

Головуючий у 1 інстанції

Суддя-доповідач Луганська

У Х В А Л А

28 жовтня 2024 року м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого - Луганської В.М.

суддів: Девляшевського В.А., Мальцевої Є.Є.,

розглянувши заяву ОСОБА_1 , в інтересах якої діє представник ОСОБА_2

про ухвалення додаткового рішення у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , Головне управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області, Коломийська міська рада, третя особа без самостійних вимог на стороні позивача ОСОБА_4 про визнання незаконними рішень,

в с т а н о в и в:

Постановою Івано-Франківського апеляційного суду від 27 червня 2024 року апеляційну скаргу ОСОБА_3 залишено без задоволення. Рішення Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 08 лютого 2024 року залишено без змін.

На адресу апеляційного суду надійшла заява ОСОБА_1 , в інтересах якої діє представник ОСОБА_2 про ухвалення додаткового рішення про стягнення з позивачки витрат на професійну правничу допомогу.

Відповідно до ст.270ЦПК України суд,що ухваливрішення,може зазаявою учасниківсправи чиз власноїініціативи ухвалитидодаткове рішення. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.

З урахуванням зазначеного апеляційний суд вважає, що заяву ОСОБА_1 , в інтересах якої діє представник ОСОБА_2 слід призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні з повідомленням учасників справи про дату, час та місце розгляду справи.

На підставі наведеного, керуючись ст. 270 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

Заяву ОСОБА_1 , в інтересах якої діє представник ОСОБА_2 про ухвалення додаткового рішення призначити до розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Івано-Франківського апеляційного суду на 19 листопада 2024 року на 11 год 00 хв, повідомивши про дату, час та місце розгляду вказаної заяви учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий В.М. Луганська

Судді В.А. Девляшеський

Є.Є. Мальцева

СудХерсонський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення28.10.2024
Оприлюднено30.10.2024
Номер документу122600743
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: визнання незаконним акта, що порушує право власності на земельну ділянку

Судовий реєстр по справі —346/1994/22

Постанова від 03.12.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Луганська В. М.

Повістка від 03.12.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Луганська В. М.

Ухвала від 28.10.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Луганська В. М.

Постанова від 27.06.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Луганська В. М.

Постанова від 27.06.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Луганська В. М.

Рішення від 09.05.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Луганська В. М.

Ухвала від 01.04.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Луганська В. М.

Ухвала від 21.03.2024

Цивільне

Івано-Франківський апеляційний суд

Луганська В. М.

Рішення від 08.02.2024

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Васильковський В. В.

Ухвала від 16.08.2023

Цивільне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Васильковський В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні