Справа № 357/1582/23
Провадження № 2-др/357/107/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"28" жовтня 2024 р. Білоцерківський міськрайоннийсуд Київськоїобласті у складі - головуючий суддя Цуранов А.Ю., перевіривши заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення,
В С ТА Н О В И В :
21.10.2024 відповідач ОСОБА_1 через свого представника - адвоката Телющенка Павла Петровича, звернувся до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області з вищевказаною заявою.
Відповідно до протоколу передачі судової справи раніше визначеному складу суду заяву передано судді Цуранову А.Ю.
За приписами ч. 1 ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутись до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
Звернення до суду не є беззаперечним і повинно відбуватись за правилами визначеними процесуальним законом.
Суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо судом не вирішено питання про судові витрати (ч. 1 ст. 270 ЦПК України).
У статті 270 ЦПК України законодавцем не визначено вимог до форми і змісту заяви про ухвалення додаткового рішення, а тому при її подачі слід керуватися загальними вимогами процесуального законодавства.
Стаття 183 ЦПК України містить загальні вимоги до форми та змісту письмових заяв, клопотань, заперечень.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 183 ЦПК України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити інші відомості, що вимагаються цим Кодексом.
Письмові заява, клопотання чи заперечення підписуються заявником чи його представником (ч. 2 ст. 183 ЦПК України).
Перевіривши подану заяву про ухвалення додаткового рішення, судом встановлено, що вона подана представником заявника (відповідача) без підпису в ній відповідача або його представника.
Згідно з ч. 4 ст. 183 ЦПК України суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.
Враховуючи викладене, заява про ухвалення додаткового рішення підлягає поверненню заявнику без розгляду.
Керуючись ст. 4, 13, 183, 260, 270, 353, 354 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення - повернути заявнику без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів.
Учасник справи, якому ухвала не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали.
Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Суддя А. Ю. Цуранов
Суд | Білоцерківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 28.10.2024 |
Оприлюднено | 30.10.2024 |
Номер документу | 122604047 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про ухвалення додаткового рішення |
Цивільне
Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Цуранов А. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні