Справа №366/1836/24
Провадження 1-кп/366/209/24
УХВАЛА
про призначення до судового розгляду
30 жовтня 2024 року сел. Іванків
Іванківський районний суд Київської області у складі: судді ОСОБА_1 , за участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 , сторін та інших учасників кримінального провадження: прокурора ОСОБА_3 , обвинуваченого ОСОБА_4 , потерпілого ОСОБА_5 провівши підготовче судове засідання за кримінальним провадженням №12024111150000452 від 02.04.2024 відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України,
В С Т А Н О В И В:
19 червня 2024 року до Іванківського районного суду Київської області надійшов обвинувальний акт, затверджений прокурором у кримінальному провадженні, прокурором Іванківського відділу Вишгородської окружної прокуратури Київської обласної прокуратури ОСОБА_3 , в рамках кримінального провадження №12024111150000452 від 02.04.2024 за обвинуваченням ОСОБА_6 , у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, ОСОБА_7 , у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, ОСОБА_8 , у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, ОСОБА_4 , у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26.06.2024 року, головуючим суддею обрано суддю ОСОБА_1 , ухвалою від 27.06.2024 року призначено підготовче судове засідання.
10 липня 2024 року до Іванківського районного суду Київської області надійшов обвинувальний акт, затверджений прокурором Іванківського відділу Вишгородської окружної прокуратури Київської обласної прокуратури ОСОБА_3 , в рамках кримінального провадження № 12024116180000051 від 03.05.2024 за обвинуваченням ОСОБА_6 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України.
На адресу суду направлена ухвала судді Іванківського районного суду Київської області від 01.08.2024 про вирішення питання про об`єднання кримінальних проваджень.
Ухвалою суду від 25.09.2024 прийнято рішення про об`єднання матеріалів даних кримінальних проваджень.
Ухвалою суду від 30.10.2024 задоволено клопотання прокурора про зупинення судового провадження відносно обвинувачених ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та виділити їх в окреме провадження, а відносно обвинуваченого ОСОБА_4 за ч. 4 ст. 185 КК України продовжити судовий розгляд.
У підготовчому судовому засіданні, згідно з ч. 3ст. 314 КПК України, суд має з`ясувати, чи наявні підстави для прийняття одного з рішень, передбачених пунктами 1-4 цієї частини, та в разі відсутності таких вирішити питання про призначення судового розгляду.
Прокурор в підготовчому судовому засіданні просив призначити дане кримінальне провадження до судового розгляду, вважаючи, що під час досудового розслідування були дотримані вимоги кримінального процесуального закону та обвинувальний акт складено з дотриманням вимог ст.291 КПК України, крім того посилається на відсутність підстав для закриття кримінального провадження чи повернення обвинувального акту, обвинувачений, потерпілий не заперечували щодо призначення обвинувального акту та доданих до нього документів до судового розгляду.
Під час підготовчого судового засідання встановлено, що обвинувальний акт відповідає вимогам ст. 291 КПК України. Підстави для прийняття рішення, передбаченого пп. 1-4 ч.3 ст. 314 КПК України відсутні.Кримінальне провадження підсудне Іванківському районному суду Київської області.
З`ясувавши думку учасників, встановивши відсутність підстав для прийняття рішень, передбачених пунктами 1-4 ч.3 ст. 314 КПК України, суд вважає за можливе провести підготовку до судового розгляду.
З врахуванням думки учасників, судовий розгляд провести у відкритому судовому засіданні у визначені КПК строки.
Учасниками судового провадження погоджено, що питання про перелік свідків буде вирішено при встановленні обсягу доказів, що підлягають дослідженню.
Клопотань про обрання запобіжного заходу відносно обвинуваченого не надходило.
Відповідно до ч. 1 ст. 316 КПК України, після завершення підготовки до судового розгляду суд постановляє ухвалу про призначення судового розгляду.
У судове засідання суд вважає необхідним викликати учасників судового провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 314, 314-1, 315, 316 КПК України суд,
ПОСТАНОВИВ:
Призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акта у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 02.04.2024 за №12024111150000452, за обвинуваченням ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України, у приміщенні Іванківського районного суду Київської області на 12 год. 00 хв. 20.11.2024 року, у відкритому судовому засіданні, складом суду одноособово.
Про час та місце розгляду справи повідомити учасників кримінального провадження.
Питання про перелік свідків буде вирішено при встановленні обсягу доказів, що підлягають дослідженню.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_9
Суд | Іванківський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2024 |
Оприлюднено | 01.11.2024 |
Номер документу | 122669117 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Крадіжка |
Кримінальне
Іванківський районний суд Київської області
Корчков А. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні