Справа № 638/11501/24
Провадження № 2/638/4809/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 жовтня 2024 року Дзержинський районний суд м. Харкова в складі головуючої судді Штих Т.В., за участі секретаря Василенко А.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 третя особа ТОВ « Компанія з управління активами « Інвестиційний проект» про поділ спільного майна подружжя та витребування майна,-
Встановив:
В провадженні Дзержинського районного суду міста Харкова знаходиться вказана цивільна справа.
У судовому засіданні представник позивача заявила клопотання про допит свідків ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 Наполягала на задоволенні вказаного клопотання.
Відповідачка ОСОБА_2 та її представник- заперечували проти вказаного клопотання. Вказали, що вказане клопотання подане з пропущенням відповідного строку.
ОСОБА_3 , представник ТОВ « Компанія з управління активами « Інвестиційний проект» у судове засідання не з`явились, про час та дату судового розгляду повідомлені своєчасно.
Статтями 12, 13, 77 ЦПК України передбачено, що цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності, згідно з якими кожна сторона повинна довести ті обставини, на які посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, а суд розглядає справу в межах заявлених вимог і вирішує справу на підставі наданих доказів. Даний принцип полягає у прояві в змагальній формі ініціативи та активності осіб, які беруть участь у справі. Принцип змагальності забезпечує повноту дослідження обставин даної справи. Сторони зобов`язані визначити докази, на які вони посилаються, як на підставу своїх вимог та заперечень, і довести обставини, якими вони обґрунтовують ці вимоги й заперечення.
Суд, вислухавши думку учасників судового розгляду вважає вказане клопотання таким, що підлягає частковому задоволенню.
Так суд вважає за можливе допитати у судовому засіданні як свідків ОСОБА_4 , ОСОБА_5 .
Щодо допиту свідків вказаних у клопотанні сторони відповідача суд констатує, що клопотання про допит решти вказаних у клопотанні осіб не доцільне так як представник позивача не змогла повідомити у судовому засідання які саме обставини у справі можуть повідомити вказані свідки. Пояснення щодо доцільності допиту свідків стосувалося лише того, що вказані свідки є сусідами та родичами сторін, які можуть повідомити про обставини ремонту у квартирі та прогулянок з померлою.
Стороною відповідача не надано жодної додаткової інформації по допиту вказаних свідків, які б свідчили про необхідність допиту вказаних свідків. Вказані свідки можуть бути зацікавленими у розгляді вказаної цивільної справи. За таких обставин суд відмовляє у задоволенні клопотання представника відповідачки про виклик та допит свідків.
Керуючись ст. 12,77 ЦПК України,-
Ухвалив:
Клопотання про допит свідків ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 задовольнити частково.
Викликати та допитати у судовому засіданні свідків ОСОБА_4 . АДРЕСА_1 , ОСОБА_5 АДРЕСА_2 .
В задоволенні клопотання в іншій частині- відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т. В. ШТИХ
Суд | Дзержинський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2024 |
Оприлюднено | 04.11.2024 |
Номер документу | 122700807 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Дзержинський районний суд м.Харкова
Штих Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні