Ухвала
від 01.11.2024 по справі 585/4094/24
РОМЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 585/4094/24

Номер провадження 2/585/1144/24

У Х В А Л А

01 листопада 2024 року м.Ромни

Суддя Роменського міськрайонного суду Сумської області Шульга В.О. розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 , яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «Роменський завод кондитерських виробів» про проведення розгляду справ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Роменський завод кондитерських виробів» до ОСОБА_2 ,третя особа: Друге ПравобережнеВДВС уЧечелівському та Новокодацькому районах м.Дніпра ПМУМЮ про відшкодування шкодизаподіяної працівником в режимі відеоконференції,-

встановив:

В провадженні Роменського міськрайонного суду перебуває цивільна справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Роменський завод кондитерських виробів» до ОСОБА_2 , третя особа: Друге Правобережне ВДВС у Чечелівському та Новокодацькому районах м.Дніпра ПМУМЮ провідшкодування шкодизаподіяної працівником.

До суду надійшло клопотання представника позивача ОСОБА_1 , яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «Роменський завод кондитерських виробів» в якому вона просить розгляд справи № 585/4094/24 проводити в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.

Відповідно до положеньст.212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.

Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Згідно вимогст. 11 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом.

Враховуючи вищевикладене, представнику позивача слід дозволити участь в судовому засіданні в режимі відеоконеренції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів з використанням системи «EasyCon».

Керуючись ст.212,260,261 ЦПК України, -

постановив:

Клопотання представника позивача ОСОБА_1 , яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «Роменський завод кондитерських виробів» про проведення розгляду справ за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Роменський завод кондитерських виробів» до ОСОБА_2 ,третя особа:Друге ПравобережнеВДВС уЧечелівському таНовокодацькому районахм.Дніпра ПМУМЮ про відшкодування шкоди заподіяної працівником в режимі відео конференції задовольнити.

Підготовче судове засідання у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Роменський завод кондитерських виробів» до ОСОБА_2 , третя особа: Друге Правобережне ВДВС у Чечелівському та Новокодацькому районах м.Дніпра ПМУМЮ провідшкодування шкодизаподіяної працівником, яке призначено на 03 грудня 2024 року о 08 год. 30 хв. та всі наступні судові засідання проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

Особою яка буде приймати участь у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою інтернет сервісу «EasyCon» є ОСОБА_1 .

Попередити, що відповідно до ч. 5ст.212 ЦПК Україниризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon», за веб-посиланням https://easycon.com.ua.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду необхідно:

- використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення;

- попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам;

- зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення секретаря до участі в судовому засіданні.

Роз`яснити представнику позивача ОСОБА_1 що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Копію даної ухвали направити ОСОБА_1 на електронну адресу ІНФОРМАЦІЯ_1 , для виконання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Суддя Роменського міськрайонного суду В. О. Шульга

СудРоменський міськрайонний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення01.11.2024
Оприлюднено04.11.2024
Номер документу122735980
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —585/4094/24

Ухвала від 13.12.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

Ухвала від 06.12.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

Ухвала від 03.12.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

Ухвала від 01.11.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

Ухвала від 25.10.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

Ухвала від 03.10.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні