1-кп/130/285/2024
У Х В А Л А
щодо виправлення описки
04.11.2024 р. м. Жмеринка
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
в складі судді ОСОБА_1 ,
із секретарем судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши питання щодо виправлення описки в ухвалі суду про застосування примусових заходів медичного характеру відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Бершадь Вінницької області, громадянина України, з професійно-технічною освітою, підопічного Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату по АДРЕСА_1 , раніше несудимого, який вчинив суспільно-небезпечне діяння, передбачене частиною першою статті 122 КК України, -
у с т а н о в и в :
Відповідно до ухвали Жмеринського міськрайонного суду від 16 жовтня 2024 року клопотання слідчого СВ Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області ОСОБА_4 про застосування примусових заходів медичного характеру відносно ОСОБА_3 задоволено. Вирішено застосувати відносно ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Бершадь Вінницької області, громадянина України, з професійно-технічною освітою, підопічного Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату по АДРЕСА_1 , раніше несудимого, який вчинив суспільно-небезпечне діяння, передбачене частиною першою статті 122 КК України, - примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом. Зазначено, що на ухвалу може бути подана апеляція до Вінницького апеляційного суду на протязі п`ятнадцяти днів через Жмеринський міськрайонний суд.
Судом установлено, що в ухвалі суду допущено технічну описку, яка підлягає виправленню, а саме вказано, що на ухвалу може бути подана апеляція до Вінницького апеляційного суду на протязі п`ятнадцяти днів, замість тридцяти.
Відповідно до пункту 1 частини другої статті 395 КПК України апеляційна скарга, якщо інше не передбачено цим Кодексом, може бути подана: на вирок або ухвалу про застосування чи відмову у застосуванні примусових заходів медичного або виховного характеру - протягом тридцяти днів з дня їх проголошення.
Учасники процесу у судове засідання не з`явилися.
Неявка учасників процесу у відповідності до частини другої статті 379 КПК України, не перешкоджає вирішенню питання про внесення виправлень.
Відповідно до статті 379 КПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
За таких обставин суд вважає за необхідне вирішити питання про виправлення описки, допущеної в ухвалі Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 16 жовтня 2024 року.
На підставі викладеного та керуючись статтями 379, 395 КПК України, суд
п о с т а н о в и в :
Виправити описку, допущену в ухвалі Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області від 16 жовтня 2024 року у справі за № 130/2392/24, провадження № 1-кп/130/285/2024, у третьому абзаці резолютивної частини ухвали замінити слово «п`ятнадцяти» на слово «тридцяти».
На ухвалу суду протягом семи днів з моменту отримання її копії може бути подана апеляційна скарга до Вінницького апеляційного суду через Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області.
Суддя ОСОБА_5
Суд | Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 04.11.2024 |
Оприлюднено | 06.11.2024 |
Номер документу | 122765193 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти життя та здоров'я особи Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження |
Кримінальне
Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Шепель К. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні