№ 2-236/2008 p.
УХВАЛА
22 січня 2008 р. м. Зміїв
Суддя Зміївського районного суду Харківської області Мар’єнко Л.М.,
розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 щодо стягнення заборгованості по аліментам,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по аліментам, які було стягнуто за рішенням Харківського районного суду Харківської області від 8 лютого 1999 року в розмірі 1/3 частини всіх видів заробітків, які відповідач не виплачує, в результаті чого склалася заборгованість в розмірі 4 745 грн. 70 коп.
Ухвалою судді від 28 грудня 2007 року позовна заява була залишена без руху, оскільки в порушення п. 5 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позивачем незрозуміло та неповно викладено обставини, якими позивач обгрунтовує свої вимоги. Текст позову надруковано нерозбірливо, у ньому місяться численні виправлення, дописки, через що неможливо повно та точно визначити його змі ст. В порушення п. 6 ч. 2 ст. 119 ЦПК України позовна заява не містить посилань на докази, які підтверджують кожну обставину або наявність підстав для звільнення від доказування, в позові не зазначені міркування, з яких виходив позивач при визначенні розміру моральної шкоди. Всупереч п. 5 ч. 2 ст. 119 ЦПК України не додано до позовної заяви документи, що підтверджують сплату судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
Для усунення цих недоліків судом був встановлений строк до 10 січня 2008 року.
10 січня 2008 року до суду надійшла телеграма від імені ОСОБА_1 з заявою про продовження строку усунення недоліків.
Ухвалою суду від 11 січня 2008 року строк для усунення недоліків позовної заяви було продовжено до 18 січня 2008 року.
У встановлений строк ухвала про приведення позовної заяви у відповідність з вимогами закону позивачем не виконана.
За таких обставин позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 щодо стягнення заборгованості по аліментам належить вважати неподаною і повернути позивачу, роз’яснивши право повторного звернення до суду на загальних підставах після усунення визначених недоліків.
Керуючись ст. 121 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 щодо стягнення заборгованості по аліментам - визнати неподаною і повернути позивачеві з усіма доданими до неї документами.
Роз’яснити ОСОБА_1, що повернення їй заяви не перешкоджає повторному зверненню з позовом до суду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Харківської області через Зміївський районний суд Харківської області.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суд | Зміївський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2008 |
Оприлюднено | 14.02.2011 |
Номер документу | 12277290 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Зміївський районний суд Харківської області
Мар'єнко Л.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні