Ухвала
від 05.11.2024 по справі 332/3600/23
ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Дата документу 05.11.2024 Справа № 332/3600/23

ЗАПОРІЗЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Єдиний унікальний № 332/3600/23

№ провадження 22-з/807/161/24

У Х В А Л А

05 листопада 2024 року м. Запоріжжя

Запорізький апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Кочеткової І.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 в особі представника - адвоката Хомік Євгенії Михайлівни про ухвалення додаткового рішення щодо розподілу судових витрат в справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа: Служба у справах дітей та сім`ї Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації, про позбавлення батьківських прав, -

В С Т А Н О В И В:

05 листопада 2024 року до Запорізького апеляційного суду надійшла заява ОСОБА_1 в особі представника - адвоката Хомік Євгенії Михайлівни про ухвалення додаткового рішення щодо розподілу судових витрат.

Відповідно до пункту 15.1 статті 1 Розділу ХІІІ «Перехідні положення» ЦПК України, який набув чинності 15 грудня 2017 року (з наступними змінами), до визначення Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), можливості вчинення передбачених цим Кодексом дій з використанням підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи такі дії вчиняються в такому порядку: подання, реєстрація, надсилання процесуальних та інших документів, доказів, формування, зберігання та надсилання матеріалів справи здійснюються в паперовій формі.

Згідно з пунктом 15.3 цієї статті, розгляд справи в суді здійснюється за матеріалами у формах, визначених Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Відповідно до п. 113 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи в новій редакції відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 12 жовтня 2023 року № 977/0/15-23, до початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС справи можуть розглядатися (формуватися та зберігатися) в паперовій, електронній чи змішаній формі залежно від наявних у суді можливостей.

Статтею 355 ЦПК України встановлено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

04 вересня 2021 року у газеті «Голос України» № 168 (7668) Вищою радою правосуддя опубліковано оголошення про початок функціонування трьох підсистем (модулів) ЄСІТС: «Електронний кабінет», «Електронний суд», підсистема відеоконференцзв`язку.

Оскільки заява про ухвалення додаткового рішення в справі подана безпосередньо до Запорізького апеляційного суду, в якому відсутні матеріали цивільної справи № 332/3600/23 як в паперовому вигляді, так і в електронному вигляді в АСДС, апеляційний суд позбавлений можливості вирішити питання про ухвалення в справі додаткового рішення щодо розподілу судових витрат, та вважає за необхідне витребувати матеріали цивільної справи з суду першої інстанції.

Крім того, відповідно до п. 124 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи в новій редакції відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 12 жовтня 2023 року № 977/0/15-23 (зі змінами та доповненнями), у разі надходження заяви учасника справи про ознайомлення з матеріалами справи чи окремими документами в електронному вигляді через систему Електронний суд, суд, який отримав таку заяву, забезпечує сканування відповідних матеріалів справи у паперовій формі, що перебуває в такому суді, та долучення їх до матеріалів електронної судової справи. У разі відсутності відповідного клопотання учасника справи суд забезпечує сканування матеріалів справи в паперовій формі та долучення їх до матеріалів електронної судової справи з урахуванням наявних у суді можливостей та в разі передання справи до суду іншої інстанції.

Керуючись ст. 355 ЦПК України, п.п. 15.1, 15.3 статті 1 Розділу ХІІІ «Перехідні положення» ЦПК України, апеляційний суд, -

У Х В А Л И В:

Витребувати з Заводського районного суду м. Запоріжжя цивільну справу № 332/3600/23 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , третя особа: Служба у справах дітей та сім`ї Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації, про позбавлення батьківських прав.

Матеріали цивільної справи направити на адресу Запорізького апеляційного суду протягом трьох днів з моменту отримання цієї ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Запорізького

апеляційного суду І.В. Кочеткова

СудЗапорізький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення05.11.2024
Оприлюднено05.11.2024
Номер документу122785354
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —332/3600/23

Постанова від 19.11.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 14.11.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 11.11.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 05.11.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Постанова від 29.10.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 23.10.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 21.08.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 16.08.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 25.07.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

Ухвала від 25.07.2024

Цивільне

Запорізький апеляційний суд

Кочеткова І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні