Рішення
від 06.11.2024 по справі 910/5021/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32, м. Кропивницький, 25022,

тел. (0522) 30-10-22, 30-10-23, код ЄДРПОУ 03499951,

e-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua, web: http://kr.arbitr.gov.ua

ДОДАТКОВЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 листопада 2024 рокуСправа № 910/5021/24

Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Бестаченко О.Л., за участю секретаря судового засідання Колісник Т.В. розглянув у відкритому судовому засіданні заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> від 30.09.2024 № б/н про ухвалення додаткового рішення у справі № 910/5021/24

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a>,

до Російської Федерації, в особі Генеральної Прокуратури Російської Федерації,

про стягнення 7 206 670 доларів США 00 центів,

представники:

від позивача - участі не брали;

від відповідача - участі не брали.

До Господарського суду Кіровоградської області надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> з вимогами до Російської Федерації в особі Генеральної Прокуратури Російської Федерації про:

- стягнення з держави Російської Федерації на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> (код ЄДРПОУ 30708038) грошових коштів у розмірі 2 597 792 доларів США 00 центів, за завдану шкоду у вигляді реальних збитків від знищення та пошкодження майна;

- стягнення з держави Російської Федерації на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> (код ЄДРПОУ 30708038) грошових коштів у розмірі 4 608 878 доларів США 00 центів, за завдану шкоду, у вигляді упущеної вигоди;

- стягнення з держави Російської Федерації судових витрат понесених Товариством з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія" (код ЄДРПОУ 30708038) під час розгляду справи.

Відповідно до попереднього (орієнтовного) розрахунку судових витрат, наведеного в позовній заяві, витрати позивача становлять від 400 000,00 грн до 600 000,00 грн, і складаються із витрат на професійну правничу допомогу.

Рішенням Господарського суду Кіровоградської області від 25.09.2024 № 910/5021/24 позовні вимоги задоволено повністю. Стягнуто з держави Російської Федерації (Russian Federation) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> грошові кошти у розмірі 2 597 792 долари США 00 центів за завдану шкоду у вигляді реальних збитків від знищення та пошкодження майна та грошові кошти у розмірі 4 608 878 доларів США 00 центів за завдану шкоду у вигляді упущеної вигоди. Стягнуто з держави Російської Федерації (Russian Federation) в дохід Державного бюджету України судовий збір у розмірі 1 059 800,00 грн.

04.10.2024 до господарського суду від представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> надійшла заява від 30.09.2024 № б/н про ухвалення додаткового рішення у справі № 910/5021/24.

У зазначеній заяві викладено вимогу про ухвалення додаткового рішення у справі № 910/5021/24, яким стягнути з держави Російської Федерації (Russian Federation) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> судові витрати у розмірі 171 462,15 грн, пов`язані з наданням професійної правничої допомоги під час розгляду справи в Господарському суді Кіровоградської області.

До заяви додано докази на підтвердження понесених витрат та їх направлення Ambasada Rosji w Polsce.

Ухвалою від 04.10.2024 господарський суд прийняв заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> від 30.09.2024 № б/н про ухвалення додаткового рішення у справі № 910/5021/24 до розгляду. Заяву призначив до розгляду в засіданні на 06.11.2024 на 11:00 год. Запропонував відповідачу надати до суду письмові пояснення чи заперечення щодо заяви про ухвалення додаткового рішення до дати судового засідання. Викликав представників сторін для участі в судовому засіданні.

05.11.2024 до суду надійшло клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> про проведення розгляду справи без участі позивача за наявними у суду матеріалами.

У судовому засіданні 06.11.2024 представники сторін участі не брали.

Господарський суд враховує, що представником Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> дотримано строк подання доказів щодо розміру понесених судових витрат.

Розглядаючи заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> від 30.09.2024 № б/н про ухвалення додаткового рішення у справі № 910/5021/24, господарський суд враховує наступне.

Положеннями ст. 123 Господарського процесуального кодексу України унормовано, що судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи. До витрат, пов`язаних з розглядом справи, належать витрати: 1) на професійну правничу допомогу; 2) пов`язані із залученням свідків, спеціалістів, перекладачів, експертів та проведенням експертизи; 3) пов`язані з витребуванням доказів, проведенням огляду доказів за їх місцезнаходженням, забезпеченням доказів; 4) пов`язані з вчиненням інших процесуальних дій, необхідних для розгляду справи або підготовки до її розгляду.

В матеріалах справи містяться докази на підтвердження того, що 27.04.2021 між Товариством з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія" (далі - Клієнт) та Адвокатським об`єднанням "Олександр Перемежко та партнери" (далі - Юридична фірма) було укладено Договір про надання правової допомоги № 27-04/2021-02 (далі - Договір), за умовами п. 1.1. якого Клієнт доручає Юридичній фірмі надавати юридичні послуги, а Юридична фірма погоджується надавати Клієнту такі послуги згідно з умовами цього Договору, а Клієнт погоджується сплачувати за надані послуги в порядку, строки та на умовах, визначених цим Договором.

Відповідно до п. 1.2. Договору послуги, зазначені в п. 1.1, надаються за конкретними запитами уповноважених осіб Клієнта (тобто керівника виконавчого органу Клієнта, фінансового директора, головного бухгалтера, керівника юридичного відділу, менеджерів та інших співробітників Клієнта, щодо яких Юридична фірма може розумно очікувати, що їм делеговані відповідні повноваження направляти запити від імені Клієнта). Запити можуть направлятися як в письмовій, так і в усній формі. Послуги можуть надаватися як в усній, так і в письмовій формі відповідно до домовленості між Сторонами в кожному конкретному випадку. Конкретний обсяг послуг погоджується Сторонами в кожному конкретному випадку.

Розділом 2 Договору передбачено умови надання послуг.

Згідно п. 2.3. Договору юридичні послуги можуть надаватися як і особами, що перебувають у трудових відносинах з Юридичною фірмою, так і іншими консультантами, котрі на розсуд Юридичної фірми залучаються нею для надання послуг, за умов, що відповідальність за надані послуги несе винятково Юридична фірма. Особи, що перебувають у трудових відносинах з Юридичною фірмою та інші консультанти, що залучаються Юридичною фірмою для надання послуг, надалі разом іменуються "спеціалістами Юридичної фірми". Конкретні спеціалісти, які здійснюють роботи за відповідними запитами Клієнта, визначаються Юридичною фірмою самостійно, якщо інше окремо не погоджено Сторонами при наданні і акцепті відповідного запиту.

Розділом 3 Договору передбачено винагороду та порядок оплати.

Відповідно до умов п. 3.1.-3.5. Договору Клієнт оплачує послуги Юридичної фірми за попередньо погодженою фіксованою вартістю або із застосуванням погодинних ставок Юридичної фірми. Сторони визначають найбільш зручний порядок визначення вартості юридичних послуг окремо по кожному із замовлень.

Фіксована вартість юридичних послуг визначається в момент погодження запиту Клієнта на виконання юридичних послуг. Оплата послуг здійснюється по факту їх надання на підставі Акта про надання юридичних послуг, в якому наведено опис наданих послуг та їх вартості, якщо інше не встановлено Додатковими угодами до цього Договору.

За домовленістю Сторін, можуть використовуватись "погодинна оплата" юридичних послуг, згідно з якою оплата здійснюється по факту надання юридичних послуг, а їх вартість обраховується виходячи із погодинних ставок спеціалістів Юридичної фірми. Для оплати наданих послуг із застосуванням погодинних ставок Юридична фірма надає Клієнту рахунок-фактуру і Акт про надання юридичних послуг, який повинен містити наступну інформацію:

- опис наданих юридичних послуг;

- перелік спеціалістів Юридичної фірми, які надавали послуги;

- кількість відпрацьованих ними годин;

- вартості наданих послуг, розрахованих на основі індивідуальних погодинних ставок задіяних спеціалістів Юридичної фірми.

Якщо від Клієнта протягом 10 (десяти) робочих днів після одержання Акта про надання юридичних послуг Юридичній фірмі не надійшло письмових заперечень стосовно вартості послуг, пред`явлених до оплати, послуги вважаються прийнятими, а їх вартість узгодженою і такою, що підлягає оплаті на підставі відповідного рахунку Юридичної фірми.

Оплата юридичних послуг здійснюється в безготівковій формі протягом 5 (п`яти) робочих днів з моменту підписання сторонами Акта про надання юридичних послуг, або з моменту прийняття послуг у відповідності з положеннями пункту 3.4. даного Договору, якщо інше не встановлено Додатковими угодами до цього Договору.

За умовами п. 8.6., 8.7. Договору він набуває чинності з моменту підписання його Сторонами і діє протягом року з цього моменту. У випадку, якщо не менше, ніж 14 днів до закінчення терміну дії цього Договору жодна із Сторін не отримає від іншої Сторони письмової заяви про його припинення, дія Договору продовжується на один календарний рік, при чому Сторони не обмежують кількість таких пролонгацій.

Не зважаючи на положення п. 8.6 цього Договору, будь-яка із Сторін може припинити дію цього Договору у будь-який час шляхом письмового повідомлення про таке іншої Сторони не менш, ніж за місяць до дати припинення.

Договір підписано та скріплено печатками сторін.

На підтвердження надання послуг з правової допомоги між сторонами підписано Акти від 16.04.2024, від 19.09.2024 та від 25.09.2024 про надання правової допомоги до Договору (а.с. 42, 44, 46), у відповідності до яких сторони Договору підтвердили, що Юридичною фірмою було надано наступні послуги:

За Актом від 16.04.2024:

- підготовка пакету документів для проведення незалежної оцінки розміру реальних збитків та упущеної вигоди;

- ознайомлення з наданим ТОВ "КК "ОСТРІВ" драфтом фінальної версії Звіту з визначення розміру реальних збитків та упущеної вигоди, завданих збройною агресією рф;

- підготовка позовної заяви про відшкодування збитків, завданих збройною агресією рф;

- формування матеріалів справи для підготовки касаційної скарги;

- вивчення звіту про оцінку завданої шкоди ТОЗ "КНК" з метою подання позовної заяви до суду, щодо відшкодування завданих збитків;

- підготовка коментарів до звіту про оцінку завданої шкоди для КК "Острів";

- ознайомлення з постановою органу досудового розслідування щодо вибухо-технічної експертизи;

- підготовка позовної заяви від імені ТОВ "КНК" до Російської Федерації про відшкодування шкоди, яка була завдана внаслідок ракетного удару;

- переговори з представником КК "Острів" з приводу необхідності врахування коментарів, у звіті, та обговорення. пропозицій про покрашення звіту про оцінку;

- підготовка коментарів та питань до ТОВ "КНК" відповіді, на які дозволять покращити звіти КК "Острів";

- підготовка позовної заяви від імені ТОВ "КНК" до Російської Федерації про відшкодування шкоди, яка була завдана внаслідок ракетного удару;

- підготовка адвокатського запиту до КП "БТІ" з метою отримання інформації, чи зареєстроване на праві власності за РФ майно посольства РФ в Києві;

- підготовка позовної заяви від імені ТОВ "КНК" до Російської Федерації про відшкодування шкоди, яка була завдана внаслідок ракетного удару;

- ознайомлення з документами, та відповідями працівників ТОВ "КНК", які були надані на запит юристів;

- перевірка документів наданих ТОВ "КНК" з метою долучення їх до оновленого звіту про оцінку збитків втраченого майна;

- підготовка та направлення оцінювачам фінальних правок для виготовлення звіту про оцінку збитку завданого ТОВ "КНК";

- розмова з експертами КК "Острів" з метою покращення звіту про оцінку збитків, які були завдані військовою агресією РФ.

Відповідно до п. 2, 3 зазначеного Акта ціна послуг, визначених з пункті 1. цього Акта, складає: 64 740,00 грн Без ПДВ. Цей Акт засвідчує факт належного виконання робіт та надання послуг, а також відсутність взаємних претензій за виконаними по Договору роботами та наданими послугами.

За Актом від 19.09.2024:

- підготовка позовної заяви про стягнення грошових коштів через збитки завдані РФ;

- підготовка та формування додатків до позовної заяви ТОВ "КНК" до рф про відшкодування шкоди;

- подання позовної заяви до Господарського суду міста Києва про стягнення шкоди спричиненої РФ, з урахуванням часу на дорогу;

- підготовка заяви про участь у судовому засіданні у справі № 910/5021/24 в режимі відеоконференції, заяви про долучення доказів у справі № 910/5021/24, супровідного листа до посольства РФ в Польщі. Переклад ухвали про відкриття провадження на російську мову;

- підготовка повідомлення Посольства РФ в Польщі про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференеції;

- підготовка до відправки, та відправка до Австрії документів, а саме повідомлення про дату судового засідання, з метою відправки їх на адресу Генеральної прокуратури РФ;

- направлення повідомлення Російській Федерації, як відповідачу про відкриття провадження в судовій справі;

- підготовка клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції;

- представництво інтересів клієнта в Господарському суді Кіровоградської області під час вирішення спору про стягнення шкоди завданої РФ;

- підготовка до судового засідання, яке мало відбутися 21.08.2024 року з приводу стягнення шкоди за завдану шкоду з РФ;

- пошук та аналіз нової судової практики пов`язаної з відшкодуванням шкоди завданої РФ;

- підготовка повідомлення Відповідачу про відкриття провадження. Підготовка заяви про долучення доказів відправки повідомлення. Переклад ухвали про відкриття на російську мову.

Відповідно до п. 2, 3 зазначеного Акта, ціна послуг, визначених з пункті 1. цього Акта, складає: 79 396,15 грн Без ПДВ. Цей Акт засвідчує факт належного виконання робіт та надання послуг, а також відсутність взаємних претензій за виконаними по Договору роботами та наданими послугами.

За Актом від 25.09.2024:

- переклад позовної заяви з української на російську.

- формування додатків до повідомлення РФ про наступну дату судового засідання для відправки;

- відправка листа до Посольства РФ у Польщі;

- підготовка документів про повідомлення держави агресора про хід судової справи, та направлення таких документів на всі відомі адреси держави агресора;

- підготовка до судового засідання, яке має відбутися 25.09.2024 року щодо стягнення шкоди завданої діями РФ;

- участь у судовому засіданні, яке відбувалося 25.09.2024 року.

Відповідно до п. 2, 3 зазначеного Акта, ціна послуг, визначених з пункті 1. цього Акта, складає: 27 326,00 грн Без ПДВ. Цей Акт засвідчує факт належного виконання робіт та надання послуг, а також відсутність взаємних претензій за виконаними по Договору роботами та наданими послугами.

Загальна ціна послуг зазначених у Актах від 16.04.2024, від 19.09.2024 та від 25.09.2024 про надання правової допомоги до Договору складає 171 462,15 грн.

Клієнтом на рахунок Адвокатського об`єднання, згідно виставлених рахунків-фактур від 26.03.2024 № 8939, від 05.09.2024 № 9090 та від 25.09.2024 № 9106, зазначену суму коштів сплачено, що підтверджується банківською випискою (а.с. 47).

Таким чином, загальний розмір витрат Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> на професійну правничу допомогу у справі № 910/5021/24, про стягнення яких заявляє сторона позивача, становить: 64 740,00 грн + 79 396,15 грн + 27 326,00 грн = 171 462,15 грн.

Як вбачається з матеріалів справи, в Господарському суді Кіровоградської області інтереси Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a>, зокрема, представляв адвокат Юридичної фірми - Кухарук В.О. згідно ордера від 17.06.2024 серія СВ № 1092727.

Адвокат брав участь у засіданнях суду 21.08.2024 та 25.09.2024, що підтверджується наявними в матеріалах справи протоколами судових засідань від відповідних дат.

Матеріалами справи підтверджується складання процесуальних документів в суді першої інстанції адвокатом Кухаруком В.О., а саме: клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції від 17.06.2024.

Суд зазначає, що сторони Договору фактично встановили відповідний фіксований розмір гонорару.

Частиною 2 ст. 126 Господарського кодексу України передбачено, що за результатами розгляду справи витрати на професійну правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами. Для цілей розподілу судових витрат:

1) розмір витрат на професійну правничу допомогу адвоката, в тому числі гонорару адвоката за представництво в суді та іншу професійну правничу допомогу, пов`язану зі справою, включаючи підготовку до її розгляду, збір доказів тощо, а також вартість послуг помічника адвоката, визначається згідно з умовами договору про надання правничої допомоги та на підставі відповідних доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, що сплачена або підлягає сплаті відповідною стороною або третьою особою;

2) розмір суми, що підлягає сплаті в порядку компенсації витрат адвоката, необхідних для надання правничої допомоги, встановлюється згідно з умовами договору про надання правничої допомоги на підставі відповідних доказів, які підтверджують здійснення відповідних витрат.

У відповідності до ч. 4 ст. 126 Господарського процесуального України розмір витрат на оплату послуг адвоката має бути співмірним із: 1) складністю справи та виконаних адвокатом робіт (наданих послуг); 2) часом, витраченим адвокатом на виконання відповідних робіт (надання послуг); 3) обсягом наданих адвокатом послуг та виконаних робіт; 4) ціною позову та (або) значенням справи для сторони, в тому числі впливом вирішення справи на репутацію сторони або публічним інтересом до справи.

Під час вирішення питання про розподіл судових витрат, згідно із приписами ч. 5 ст. 126 Господарського процесуального кодексу України, суд враховує: 1) чи пов`язані ці витрати з розглядом справи; 2) чи є розмір таких витрат обґрунтованим та пропорційним до предмета спору, з урахуванням ціни позову, значення справи для сторін, у тому числі чи міг результат її вирішення вплинути на репутацію сторони або чи викликала справа публічний інтерес; 3) поведінку сторони під час розгляду справи, що призвела до затягування розгляду справи, зокрема, подання стороною явно необґрунтованих заяв і клопотань, безпідставне твердження або заперечення стороною певних обставин, які мають значення для справи, безпідставне завищення позивачем позовних вимог тощо; 4) дії сторони щодо досудового вирішення спору та щодо врегулювання спору мирним шляхом під час розгляду справи, стадію розгляду справи, на якій такі дії вчинялись.

Поряд з цим у п. 169 постанови Великої Палати Верховного Суду від 16.11.2022 у справі № 922/1964/21 висловлено правову позицію, що у випадку встановленого договором фіксованого розміру гонорару сторона може доводити неспівмірність витрат у тому числі, але не виключно, без зазначення в детальному описі робіт (наданих послуг) відомостей про витрати часу на надання правничої допомоги. Зокрема, посилаючись на неспівмірність суми фіксованого гонорару зі складністю справи, ціною позову, обсягом матеріалів у справі, кількістю підготовлених процесуальних документів, кількістю засідань, тривалістю розгляду справи судом тощо.

Суд зазначає, що при визначенні суми відшкодування суд має виходити з критерію реальності адвокатських витрат (встановлення їхньої дійсності та необхідності), а також критерію розумності їхнього розміру, виходячи з конкретних обставин справи та фінансового стану обох сторін. Такі висновки, зокрема, викладено у додатковій постанові Великої Палати Верховного Суду від 07.07.2021 у справі № 910/12876/19 (провадження № 12-94гс20).

Ті самі критерії застосовує ЄСПЛ, присуджуючи судові витрати на підставі ст. 41 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Зокрема, у рішеннях від 12.10.2006 року у справі "Двойних проти України" (п. 80), від 10.12.2009 року у справі "Гімайдуліна і інших проти України" (п. 34-36), від 23.01.2014 року у справі "East/West Alliance Limited" проти України", від 26.02.2015 року у справі "Баришевський проти України" (п. 95) зазначено, що заявник має право на компенсацію судових та інших витрат, лише якщо буде доведено, що такі витрати були фактичними і неминучими, а їхній розмір - обґрунтованим.

У рішенні ЄСПЛ від 28.11.2002 року у справі "Лавентс проти Латвії" зазначено, що відшкодовуються лише витрати, які мають розумний розмір.

Разом з тим обов`язок доведення неспівмірності витрат покладається на сторону, яка заявляє клопотання про зменшення витрат на оплату правничої допомоги адвоката. Таку правову позицію щодо права суду зменшити розмір витрат на професійну правничу допомогу адвоката, які підлягають розподілу між сторонами, лише за клопотанням іншої сторони, викладено в постанові Об`єднаної палати Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 03.10.2019 у справі № 922/445/19.

Господарський суд враховує, що клопотання відповідача в порядку ч. 5 ст. 126 Господарського процесуального кодексу України щодо зменшення розміру витрат на професійну правничу допомогу адвоката не надходило.

Дослідивши обсяг та зміст наданої адвокатом професійної правничої допомоги в межах даної справи, оцінивши поведінку/дії/бездіяльність сторін, виходячи з критеріїв реальності адвокатських витрат (встановлення їхньої дійсності та необхідності) та розумності їхнього розміру, зважаючи на час, який міг би витратити на підготовку матеріалів кваліфікований фахівець, тривалість розгляду справи, заявлені витрати на правничу допомогу в сумі 171 462,15 грн є пропорційними до предмета спору.

Господарський суд дійшов висновку, що заява представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> від 30.09.2024 № б/н про ухвалення додаткового рішення у справі № 910/5021/24 підлягає задоволенню, витрати позивача, пов`язані з наданням професійної правничої допомоги під час розгляду справи в Господарському суді Кіровоградської області, покладаються на відповідача у розмірі 171 462,15 грн.

Керуючись ст. 74, 76, 77, 123, 126, 129, 221, 233, 236-241, 244 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

ВИРІШИВ:

Заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> від 30.09.2024 № б/н про ухвалення додаткового рішення у справі № 910/5021/24 задовольнити.

Стягнути з держави Російської Федерації (Russian Federation) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> (01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 3; код ЄДРПОУ 30708038) судові витрати у розмірі 171 462,15 грн, пов`язані з наданням професійної правничої допомоги під час розгляду справи в Господарському суді Кіровоградської області.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Ознайомитись з електронною копією судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень можна за його вебадресою: http://reyestr.court.gov.ua.

Додаткове рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня його проголошення в порядку передбаченому Господарським процесуальним кодексом України. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Копію додаткового рішення надіслати Товариству з обмеженою відповідальністю "Кіровоградська нафтова компанія"</a> до електронного кабінету в системі "Електронний суд"

Повідомити відповідача про дане рішення суду шляхом публікації оголошення на вебсайті Судової влади України.

Повний текст додаткового рішення підписано 06.11.2024.

Суддя О.Л. Бестаченко

СудГосподарський суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення06.11.2024
Оприлюднено08.11.2024
Номер документу122835762
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань про відшкодування шкоди

Судовий реєстр по справі —910/5021/24

Рішення від 06.11.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

Ухвала від 04.10.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

Рішення від 25.09.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

Ухвала від 21.08.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

Ухвала від 15.07.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Бестаченко О.Л.

Ухвала від 27.05.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Поліщук Г.Б.

Ухвала від 30.04.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Гумега О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні