Зарічний районний суд м.сум
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа №591/6956/24
Провадження № 2/591/1200/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06 листопада 2024 року Зарічний районний суд м. Суми в складі:
головуючого - судді Сидоренко А.П.
з участю секретаря судового засідання Кирионенко В.В.
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Суми цивільну справу за позовом ОСОБА_1 в особі представника адвоката Кругляка Володимира Вікторовича до ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПОЛІС», ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою,
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 в особі представника адвоката Кругляка В.В. звернувся до суду з вказаним позовом до ПрАТ СК «ІНТЕР-ПОЛІС», ОСОБА_2 та просить стягнути з ПрАТ СК«ІНТЕР-ПОЛІС» 12070,45 грн.; з ОСОБА_2 різницю між вартістю ремонтно-відновлювальних робіт автомобіля та вартістю матеріального збитку. завданого власнику автомобіля 121134,25 грн., та витрати, задіяння евакуатора по переміщенню автомобіля 2400 грн., сплата за проведення експертного дослідження 4543,70 грн.. сплата за друк копій для подання позовної заяви 938 грн., витрати на поштові повідомлення як до страхової компанії так і до винної особи 285 грн., витрати на юридично-правову допомогу 10000 грн., а всього 139300,95 грн.
Ухвалою Зарічного районного суду м. Суми від 08 серпня 2024 року відкрито провадження у вказаній справі, вирішено розглядати справу за правилами загального позовного провадження з призначенням підготовчого засідання.
10 вересня 2024 року від відповідачів надійшли відзиви на позовну заяву, в кожній з яких представники відповідачів просять відмовити в задоволенні позовних вимог.
В підготовче засідання учасники справи не з`явилися, про час і місце підготовчого засідання повідомлялися належним чином.
Під час підготовчого засідання з`ясовано, що бажання укласти мирову угоду сторони не висловили, відсутні звернення до суду для проведення врегулювання спору за участю судді.
У підготовчому судовому засіданні судом виконані дії, передбачені ч. 2ст. 197 ЦПК України.
Підстави для залишення позову без розгляду, закриття провадження у справі чи ухвалення рішення у підготовчому судовому засіданні відсутні.
Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
З огляду на вказане, підготовче провадження підлягає закриттю та справу необхідно призначити до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 197, 198, 200 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 в особі представника адвоката Кругляка Володимира Вікторовича до ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ІНТЕР-ПОЛІС», ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою.
Призначити дану справу для розгляду по суті на 15год.00хв.05лютого 2025року з викликом сторін у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на вказану ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя А.П.Сидоренко
Суд | Зарічний районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 06.11.2024 |
Оприлюднено | 08.11.2024 |
Номер документу | 122838955 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Зарічний районний суд м.Сум
Сидоренко А. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні