Справа № 462/8269/24
УХВАЛА
про прийняття до розгляду та відкриття провадження у справі
06 листопада 2024 року суддя Залізничного районного суду м. Львова Кирилюк. А. І., вивчивши матеріалипозовної заяви ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Шевченківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про визнання батьківства та внесення змін до актового запису,
встановив:
Уповноважений предиставник позивачів ОСОБА_1 та ОСОБА_2 адвокат Кізюн О. М., 29.10.2024 року (вх.№ 24356) звернулася через систему «Електронний суд» у Залізничний районний суд м. Львова із позовом до Шевченківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у якому просить суд:
- визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , батьком ОСОБА_3 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_2 в місті Херсон Херсонської області
- внести зміни до актового запису про народження № 08 від 11.01.2019 року, складеного Каховським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, а саме у графі «батько» змінити з « ОСОБА_4 , громадянин України» на « ОСОБА_1 , громадянин України», змінити по батькові дитини з « ОСОБА_5 » на « ОСОБА_6 », прізвище дитини з « ОСОБА_7 » на « ОСОБА_8 ».
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 29.10.2024 року для розгляду зазначеної справи визначено головуючого суддю Кирилюка А. І.
Ухвалою Залізничного районного суду м. Львова від 30.10.2024 року заяву було залишено без руху, у зв`язку з її істотними недоліками.
05.11.2024 року (вх.№ 24840) уповноважений представник позивачів ОСОБА_1 та ОСОБА_2 адвокат Кізюн О. М., клопотання (документсформований усистемі «Електроннийсуд» 11.07.2024року) про долучення доказів у якій усунула недоліки позовної заяви.
Суд встановив, що позовна заява подана з додержанням вимог ст. 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб`єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду. Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Як передбачено ч. 2 ст. 19та п. 4 ч. 2 ст. 187 ЦПК Україницивільне судочинство у порядку позовного провадження здійснюється за правилами загального та спрощеного провадження. Ці правила визначаються ухвалою суду про відкриття провадження.
Відповідно до ч. 4ст. 274 ЦПК Україниу порядку спрощеного позовного провадження не можуть бути розглянуті справи у спорах що виникають з сімейних відносин, крім спорів про стягнення аліментів та поділ майна подружжя; щодо спадкування; щодо приватизації державного житлового фонду; щодо визнання необґрунтованими активів та їх витребування відповідно до глави 12 цього розділу; в яких ціна позову перевищує двісті п`ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; інші вимоги, об`єднані з вимогами у спорах, вказаних у пунктах 1-5 цієї частини.
Враховуючи вимоги ст. 274 ЦПК України, значення справи для сторін, обраний позивачем спосіб захисту, категорію та складність справи, обсяг та характер доказів у справі, суд дійшов висновку про розгляд справи у порядку загального позовного провадження.
Для виконання завдання підготовчого провадження на підставі ст. 196 ЦПК України слід призначити підготовче засідання з повідомленням учасників справи.
З огляду на викладене та керуючись ст.19, 175, 177-178,187,274 ЦПК України,
постановив:
Прийняти до розгляду та відкрити провадженняу справіза позовноюзаявою ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Шевченківського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Львові Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про визнання батьківства та внесення змін до актового запису.
Розгляд справи проводити у порядку загального позовного провадження.
З метою виконання вимог ч. 1ст. 189 ЦПК Українирозпочати підготовче провадження у справі.
Призначити підготовче судове засідання на09год.30хв.29.11.2024року у приміщенні Залізничного районного суду м. Львова (м. Львів, вул. С. Бандери, буд. 3).
Копію ухвали, надіслати учасникам судового розгляду.
Визначити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Згідно ч. 1 ст.193ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Визначити третій особі п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання пояснення на позовну заяву.
Учасник справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://zl.lv.court.gov.ua/.
Ухвала може бути оскаржена у зв`язку з порушенням правил підсудності протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя/підпис/
Згідно з оригіналом.
Суддя:
Суд | Залізничний районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 06.11.2024 |
Оприлюднено | 11.11.2024 |
Номер документу | 122886645 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Залізничний районний суд м.Львова
Кирилюк А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні