КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа №761/44814/23 Головуючий у 1 інстанції: Саадулаєв А.І.
Провадження №22-ц/824/16476/2024 Суддя-доповідач: Гаращенко Д.Р.
УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
07 листопада 2024 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі судді з розгляду цивільних справ Гаращенка Д.Р., розглянувши матеріали апеляційної скарги Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів на додаткове рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 06 серпня 2024 року в справі за позовом ОСОБА_1 до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів, треті особи без самостійних вимог на предмет спору: Національна поліція України, Офіс Генерального прокурора, про застосування наслідків недійсності правочину та стягнення збитків, стягнення моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
У грудні 2023 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів про застосування наслідків недійсності правочину та стягнення збитків, стягнення моральної шкоди.
Рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 23 липня 2024 року позов задоволено частково.
Додатковим рішенням Шевченківського районного суду м. Києва від 06 серпня 2024 року заяву представника ОСОБА_1 про ухвалення додаткового рішення суду задоволено частково.
Стягнуто Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів на користь ОСОБА_1 витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 11180 грн. та судовий збір у розмірі 5252 грн.
Не погоджуючись з додатковим рішенням суду першої інстанції, 09 вересня 2024 року Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів подало апеляційну скаргу.
Згідно з ч. 1 ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду протягом п`ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Відповідно до ч. 3 ст. 357 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених ст. 354 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.
Матеріали справи не містять короткий текст рішення, а дата постановлення додаткового рішення зазначена 06.08.2024.
Матеріали справи містять довідку про доставку рішення апелянту електронною поштою від 07.08.2024.
Апеляційну скаргу Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинівподало 09.09.2024, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.
Апелянту слід подати до апеляційного суду обґрунтоване клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, зазначити поважні причини його пропуску та надати докази ознайомлення з матеріалами справи та відомості про отримання рішення.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 356 ЦПК України, застосовуються положення ст.185 ЦПК України.
Згідно з ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статях 175 і 177 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху із зазначенням недоліків позовної заяви, способом і строком їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Апеляційну скаргу слід залишити без руху та надати апелянту строк для усунення виявлених судом недоліків.
Керуючись ст.ст.185, 357 ЦПК України, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів на додаткове рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 06 серпня 2024 року залишити без руху.
Надати строк для усунення недоліків протягом десяти днів з дня отримання ухвали шляхом подання до суду апеляційної інстанції:
- обґрунтованого клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, зазначити поважні причини його пропуску та надати докази.
Роз`яснити, що у випадку не усунення у встановлений термін недоліків апелянту буде відмовлено у відкритті провадження у справі .
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя Д.Р. Гаращенко
Суд | Київський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 07.11.2024 |
Оприлюднено | 11.11.2024 |
Номер документу | 122909093 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Київський апеляційний суд
Гаращенко Дмитро Русланович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні