Справа №463/9009/21 Головуючий у 1 інстанції:Мармаш В.Я.
Провадження №22-ц/811/1804/24 Доповідач в 2-й інстанції:Левик Я. А.
УХВАЛА
11 листопада 2024 року м.Львів
Львівський апеляційний суд в складі судді Левика Я.А., розглянувши клопотання Міністерства освіти і науки України про проведення судового засідання в режимі відеоконференціїу справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Личаківського районного суду м.Львова від 24 березня 2023 року у справі за позовом заступника керівника Львівської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України до ОСОБА_1 , третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Львівського національного університету імені Івана Франка, про витребування майна з чужого незаконного володіння, скасування державної реєстрації права власності, -
в с т а н о в и в :
в провадженні Львівського апеляційного суду знаходиться цивільна справа за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Личаківського районного суду м. Львова від 24 березня 2023 року у справі за позовом заступника керівника Львівської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Міністерства освіти і науки України до ОСОБА_1 , третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача Львівського національного університету імені Івана Франка, про витребування майна з чужого незаконного володіння, скасування державної реєстрації права власності.
Розгляд справи призначено на 12 листопада 2024 року о 14год. 15хв.
11 листопада 2024 року на адресу Львівського апеляційного суду через систему Електронний суд надійшло клопотання Міністерства освіти і науки України про проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Згідно ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Відповідно до ч. 2 вказаної статті, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
З матеріалів справи вбачається, що ухвалою Львівського апеляційного суду від 02 жовтня 2024 року розгляд справи було призначено на 14 год. 15 хв. 12.11.2024 року, а клопотання Міністерства освіти і науки України про проведення судового засідання в режимі відеоконференціїнадійшло до суду 11.11.2024 року, тобто пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання.
Враховуючи вищенаведене, у задоволенні клопотання Міністерства освіти і науки України про проведення судового засідання в режимі відеоконференціїслід відмовити, оскільки заявником пропущено строк подачі такої заяви.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, -
у х в а л и в :
у задоволенні клопотання Міністерства освіти і науки України про проведення судового засідання в режимі відеоконференціїслід - відмовити.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Суддя : Я.А. Левик
Суд | Львівський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 11.11.2024 |
Оприлюднено | 13.11.2024 |
Номер документу | 122932465 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: витребування майна із чужого незаконного володіння |
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Цивільне
Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Синельников Євген Володимирович
Цивільне
Львівський апеляційний суд
Левик Я. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні