Ухвала
від 11.11.2024 по справі 522/2106/24
ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

Справа № 522/2106/24

Провадження № 2/522/3340/24

УХВАЛА

про залишення позову без розгляду

11 листопада 2024 року

Приморський районний суд м. Одеси

під головуванням головуючого судді Абухіна Р.Д.,

за участю секретаря судового засідання Кріцької Д.Є.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Чорномор-ріелт» про визнання права власності,-

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду із позовом, в якому просить суд визнати право власності ОСОБА_1 на 1/2 (одну другу) частину об`єкту нерухомого майна - нежитлову будівлю площею 236,2 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер об`єкта 1786571251101); припинити право власності ПП «Чорномор-ріелт» на 1/2 (одну другу) частину об`єкту нерухомого майна - нежитлову будівлю площею 236,2 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер об`єкта 1786571251101).

Ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 19.02.2024 року накладено арешт на 1/2 (одну другу) частину нежитлової будівлі, площею 236,2 кв.м., яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер об`єкта 1786571251101).

31.10.2024 року позивач подав до суду заяву про залишення позову без розгляду.

Відповідно до п.5 ч.1ст.257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо: позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.

Оскільки подання заяви про залишення заяви без розгляду є правом позивача, яке не може бути обмежено судом, то заява підлягає задоволенню.

Суд роз`яснює наслідки залишення позову без розгляду, а саме те, що особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення його без розгляду, має право звернутися до суду повторно.

Відповідно до ч. 9 ст. 158 ЦПК України, у випадку залишення позову без розгляду, закриття провадження у справі або у випадку ухвалення рішення щодо повної відмови у задоволенні позову суд у відповідному судовому рішенні зазначає про скасування заходів забезпечення позову.

Керуючись ст. ст.257,260,353-355 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_1 доПриватного підприємства«Чорномор-ріелт»про визнанняправа власності-залишити без розгляду.

Скасувати заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Приморського районного суду м. Одеси від 19.02.2024 року, а саме:

скасувати арештна 1/2(однудругу)частину нежитловоїбудівлі,площею 236,2кв.м.,яка розташованаза адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційнийномер об`єкта1786571251101).

Роз`яснити позивачу, що залишення позовної заяви без розгляду не позбавляє такого позивача повторно звернутися до суду з тотожним позовом, якщо він дійде висновку про необхідність судового захисту своїх порушених, оспорюваних чи невизнаних прав.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала судуможе бутиоскаржена шляхомподання апеляційноїскарги протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.

Суддя: Р.Д. Абухін

11.11.2024

СудПриморський районний суд м.Одеси
Дата ухвалення рішення11.11.2024
Оприлюднено13.11.2024
Номер документу122942685
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —522/2106/24

Ухвала від 11.11.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Абухін Р. Д.

Ухвала від 19.02.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Абухін Р. Д.

Ухвала від 19.02.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Абухін Р. Д.

Ухвала від 15.02.2024

Цивільне

Приморський районний суд м.Одеси

Абухін Р. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні