Справа № 134/1890/24
Провадження № 1-в/134/176/2024
УХВАЛА
іменем України
05 листопада 2024 рокуселище Крижопіль Вінницької області
Крижопільський районний суд Вінницької області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
за участю секретаря ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у селищі Крижопіль питання щодо виправлення описки в ухвалі Крижопільського районного суду Вінницької області від 30.10.2024 року по справі № 134/1890/24, провадження № 1-в/134/176/2024
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Крижопільського районного суду Вінницької області від 30.10.2024 було задоволено подання ДУ«Крижопільський ВЦ(№113) про заміну не відбутого покарання більш-м`яким у виді виправних робіт засудженому ОСОБА_3 .
Судом з власної ініціативи винесено на розгляд питання про виправлення описки, допущеної в ухвалі судді.
В ході опрацювання матеріалів провадження після постановлення вказаної ухвали судом було виявлено, що в резолютивній частині ухвали при визначенні невідбутої частини покарання була допущена помилка, а саме замість вірного строку невідбутого покарання «5 місяців 18 днів» було помилково вказано «5 місяців 27 днів».
У відповідності з вимогами ст.379КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Учасники справи у судове засідання не з`явились, відповідно до вимога ч.2 ст.379 КПК України, суд вважає можливим розглядати питання про виправлення описки в ухвалі суду за відсутності учасників справи.
Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань судом, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов`язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.
Згідно із ст. 379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Учасники судового провадження повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань речей, предметів, майна, зазначення дат та строків.
Враховуючи те, що описка є технічною, допущена помилково, суд вважає, що дана описка підлягає виправленню.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 379 КПК України, суд, -
УХВАЛИВ :
Виправити описку в резолютивній частині ухвали Крижопільського районного суду Вінницької області від 30.10.2024 у справі № 134/1890/24, провадження № 1-в/134/176/2024 та вважати вірним строк невідбутої частини відбування покарання «5 місяців 18 днів».
В іншій частині ухвалу залишити без змін.
Ухвала може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом семи днів з моменту її проголошення.
Суддя
Суд | Крижопільський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2024 |
Оприлюднено | 14.11.2024 |
Номер документу | 122961346 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях |
Кримінальне
Крижопільський районний суд Вінницької області
Зарічанський В. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні