Ухвала
від 12.11.2024 по справі 592/15972/24
КОВПАКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.СУМ

Справа № 592/15972/24

Провадження № 2/592/2705/24

УХВАЛА

12 листопада 2024 року м.Суми

Ковпаківський районний суд міста Суми у складі:

головуючого судді Косолап М.М.,

за участю секретаря судового засідання Мойсенко Ю.О.,

представника позивача ОСОБА_1 ,

представника відповідача ОСОБА_2 ,

розглянув у порядку загального позовного провадження у відкритому судовому засіданні у залі суду в місті Суми цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до Акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати,

у с т а н о в и в:

На стадії підготовчого провадження перебуває вказана цивільна справа.

Згідно позову ОСОБА_3 просить стягнути з АТ «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» на його користь заборгованість по заробітній платі в сумі 1983862,18 грн. та понесені судові витрати.

Представник відповідача пояснив, що для здійснення виплат до банку раз на рік подається структура власності від двох акціонерів держави, яка є власником 50+1 % акцій в особі Фонду державного майна України та ТОВ «Компанія з управління майновим комплексом», яка є власником 47,4687 % акцій. Після повномасштабного вторгнення ухвалою суду накладено арешт на нематеріальні активи, основні засоби, інвестиційну нерухомість підприємства, які належали ТОВ «Компанія з управління майновим комплексом» і надати відповідні документи з 2022 року у них немає можливості, тому заробітна плата позивачу нараховується, але не виплачується

Заслухавши представників сторін, суд дійшов наступного висновку.

За вимогами статті 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов`язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору.

Треті особи, які не заявляють самостійних вимог, мають процесуальні права і обов`язки, встановлені статтею 43 цього Кодексу.

Вступ у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, не тягне за собою розгляду справи спочатку.

Позивач, як керівник АТ «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» просить стягнути на його користь заборгованість по заробітній платі і посилається на те, що власником 50+1 % акцій підприємства є держава в особі Фонду державного майна України, а решта акцій належить ТОВ «Компанія з управління майновим комплексом», на майно якого накладено арешт та передано управління нематеріальними активами, основними засобами, інвестиційною нерухомістю підприємства Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Заробітна плата йому нараховується, але не виплачується.

З огляду на положення статті 53 ЦПК України суд вважає необхідним залучити до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог Фонд державного майна України та Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, оскільки рішення у справі може вплинути на їхні права та обов`язки.

Відповідно дочастини 7статті 14ЦПК Українитретім особампідлягає направленнюпозовна заявав електроннійформі шляхомнаправлення доелектронного кабінету з встановленням строку для надання пояснень з дотриманням вимог статей, 181,187 ЦПК України.

Керуючись статтею 53 Цивільного процесуального кодексу України, суд,

п о с т а н о в и в:

Залучити до участі у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до Акціонерного товариства «Науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут атомного та енергетичного насособудування» про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної у якості третіх осіб, які не заявляють самостійних щодо предмету спору Фонд державного майна України та Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Направити третім особам, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору Фонду державного майна України (код ЄДРПОУ 00032945, 01133, м. Kиїв, вул. Генерала Алмазова, 18/9, електронна адреса: info@spfu.gov.ua) та Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901, 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, електронна адреса: info@arma.gov.ua) копію ухвали одночасно з копією позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Роз`яснити третім особам право надіслання (надання) копії письмових пояснень щодо позову або відзиву та доданих до них документів у строк, не пізніше 5 днів з дня отримання позову або відзиву, з одночасним надісланням (наданням) письмових пояснень з доданими документами до суду.

Відкласти підготовче судове засідання на 14 год. 30 хв. 02 грудня 2024 року.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення і оскарженню не підлягає.

Суддя М.М. Косолап

СудКовпаківський районний суд м.Сум
Дата ухвалення рішення12.11.2024
Оприлюднено14.11.2024
Номер документу122963454
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати

Судовий реєстр по справі —592/15972/24

Рішення від 23.01.2025

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Косолап М. М.

Рішення від 23.01.2025

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Косолап М. М.

Ухвала від 16.01.2025

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Косолап М. М.

Ухвала від 02.12.2024

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Косолап М. М.

Ухвала від 20.11.2024

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Косолап М. М.

Ухвала від 12.11.2024

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Косолап М. М.

Ухвала від 30.09.2024

Цивільне

Ковпаківський районний суд м.Сум

Косолап М. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні