Ухвала
від 18.11.2024 по справі 910/13734/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaУХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

м. Київ

18.11.2024Справа № 910/13734/24Суддя Господарського суду міста Києва Зеленіна Н.І., розглянувши

позовну заяву Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Провідна" (03049, м. Київ, просп. Повітрофлотський, 25, код ЄДРПОУ 23510137)

до Товариства з обмеженою відповідальністю "ІТ Смартфлекс" (03057, м. Київ, просп. Берестейський, 49/2, код ЄДРПОУ 41836771)

про стягнення збитків 76 457,02 грн

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "Провідна" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "ІТ Смартфлекс" про стягнення збитків у розмірі 76 457,02 грн.

Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд дійшов висновку, що дану справу доцільно розглядати за правилами спрощеного позовного провадження, так як справа не є складною і не потребує встановлення значного обсягу обставин.

08.11.2024 через систему "Електронний суд" від представника Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Провідна" надійшло клопотання про витребування доказів, яке мотивоване тим, що позовні вимоги ґрунтуються на твердженнях щодо зобов`язання Товариства з обмеженою відповідальністю "ІТ Смартфлекс" здійснювати страхові платежі на підставі додаткових угод, які позивачем були направлені на підписання відповідачу, але останнім не повернуті, а саме від 31.03.2022 №11, від 25.05.2022 №12, від 30.06.2022 №13, від 30.09.2022 №14, від 02.01.2023 №15, а тому просить суд витребувати копії цих угод.

На підтвердження вжиття заходів збирання доказів надано адвокатський запит до відповідача.

Суд ознайомившись зі змістом позовної заяви та клопотання про витребування доказів, прийшов до висновку про часткове задоволення клопотання, оскільки як стверджує сам позивач страхові платежі не здійснені виключно по додатковій угоді від 02.01.2023 №15, а відтак відсутня необхідність у витребуванні попередніх додаткових угод, страхові платежі по яких є оплаченими.

Керуючись статтями 81, 176, 234, 247, 252 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва

УХВАЛИВ:

1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами.

2. Клопотання Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Провідна" від 08.11.2024 про витребування доказів задовольнити частково.

3. Витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю "ІТ Смартфлекс" належним чином засвідчену копію додаткової угоди від 02.01.2023 №15.

4. У іншій частині клопотання про витребування доказів відмовити.

5. Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов та витребуваних документів - протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали.

6. Запропонувати позивачу у строк протягом п`яти днів з дня отримання відзиву на позов надати суду відповідь на відзив із урахуванням вимог ст. 166 Господарського процесуального кодексу.

7. Запропонувати відповідачу у строк протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив надати суду заперечення на відповідь позивача на відзив.

Звернути увагу учасників процесу, що у відповідності до ч. 6 ст. 6 ГПК України адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ki.arbitr.gov.ua

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Н.І. Зеленіна

До відома сторін:

1) ознайомлення з матеріалами справи здійснюється щочетверга з 15 год. 00 хв. до 16 год. 30 хв. за наявності завчасно поданого через канцелярію суду клопотання про ознайомлення з матеріалами справи;

2) ознайомлення з матеріалами справи можливе через Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему або її окрему підсистему (модуль);

3) повідомити сторін, що отримати процесуальні документи суду можливо через електронний кабінет в системі "Електронний суд" або через представника нарочно.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення18.11.2024
Оприлюднено20.11.2024
Номер документу123080500
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань страхування

Судовий реєстр по справі —910/13734/24

Рішення від 04.02.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Зеленіна Н.І.

Ухвала від 18.11.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Зеленіна Н.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні