Не вказано
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Єдиний унікальний номер 686/15712/24
Номер провадження 22-ц/818/4132/24
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
19 листопада 2024 року м. Харків
Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів:
Головуючого судді (судді-доповідача) - Мальованого Ю.М.,
суддів Пилипчук Н.П., Яцини В.Б.,
вирішуючи питання щодо відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 ОСОБА_2 на ухвалу Дзержинського районного суду м. Харкова від 11 жовтня 2024 року в складі судді Щепіхіної В.В. по справі № 686/15712/24 за позовом ОСОБА_1 до Житлово-будівельного кооперативу «Набережний квартал схід 5», третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрбуддизайн» про розірвання договору, стягнення грошових коштів пайового внеску та штрафних санкцій,-
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Дзержинського районного суду м. Харкова від 11 жовтня 2024 року позовну заяву повернуто позивачу.
На вказане судове рішення 21 жовтня 2024 року через систему «Електронний суд» представник ОСОБА_1 Індутний-Шматько С.М. до суду апеляційної інстанції подав апеляційну скаргу.
Ухвалою судді-доповідача від 28 жовтня 2024 року витребувано справу з суду першої інстанції.
Справа надійшла до Харківського апеляційного суду 08 листопада 2024 року.
Ухвалою судді Харківського апеляційного суду від 13 жовтня 2024 року апеляційна скарга була залишена без руху для сплати судового збору і подання оригіналу платіжного доручення.
13 листопада 2024 року на виконання ухвали суду представником ОСОБА_1 Індутним-Шматько С.М., надано платіжний документ про сплату судового збору за подання апеляційної скарги, що відповідає вимогам п/п 6 пункту 1 частини 2 ст. 4 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VІ «Про судовий збір». Заяву зареєстровано 14 листопада 2024 року.
Апеляційна скарга за своєю формою і змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.
На час вирішення питання щодо відкриття апеляційного провадження будь-яких заяв чи клопотань від учасників справи до апеляційного суду не надійшло.
Відповідно до положень частини 3 статті 359 ЦПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи. Якщо разом з апеляційною скаргою подано заяви чи клопотання, суд в ухвалі про відкриття апеляційного провадження встановлює строк, протягом якого учасники справи мають подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Апелянтом на виконання припису частини 7 статті 43 ЦПК України суду надано докази надсилання учасникам справи копії поданої до суду апеляційної скарги. Отже, на суд апеляційної інстанції не покладається обов`язок, передбачений статтею 361 ЦПК України, щодо направлення разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження копій апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи.
Керуючись ст.ст. 359, 360, 361 ЦПК України, апеляційний суд -
УХВАЛИВ:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 ОСОБА_2 на ухвалу Дзержинського районного суду м. Харкова від 11 жовтня 2024 року в складі судді Щепіхіної В.В. по справі № 686/15712/24 за позовом ОСОБА_1 до Житлово-будівельного кооперативу «Набережний квартал схід 5», третя особа Товариство з обмеженою відповідальністю «Укрбуддизайн» про розірвання договору, стягнення грошових коштів пайового внеску та штрафних санкцій.
Направити учасникам справи копію ухвали про відкриття провадження.
Роз`яснити учасникам справи право подати відзив на апеляційну скаргу, який за формою та змістом має відповідати вимогам статті 360 ЦПК України, протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі.
Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду судового рішення суду першої інстанції.
Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її підписання суддями та касаційному оскарженню не підлягає.
Головуючий Ю.М. Мальований
Судді Н.П. Пилипчук
В.Б. Яцина
Суд | Не вказано |
Дата ухвалення рішення | 19.11.2024 |
Оприлюднено | 20.11.2024 |
Номер документу | 123102126 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про спонукання виконати або припинити певні дії |
Цивільне
Харківський апеляційний суд
Мальований Ю. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні