Ухвала
від 21.11.2024 по справі 531/420/22
КАРЛІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

єдиний унікальний номер справи 531/420/22

номер провадження 2/531/52/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 листопада 2024 року м. Карлівка

Карлівський районний суд Полтавської області у складі

головуючого судді Попова М.С.,

за участю секретаря Нагорної О.С.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору, Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 та Приватного аптечного закладу «Діо», про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання майна спільною сумісною власністю та поділ спільного майна подружжя,

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Карлівського районного суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору, ФОП ОСОБА_2 та ПАЗ «Діо», про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання майна спільною сумісною власністю та поділ спільного майна подружжя.

Після оголошення перерви у підготовчому судовому засіданні, 30 вересня 2024 року представниками сторін адвокатами Левошко Л.С. та Остапенко І.О. подані клопотання про проведення врегулювання спору за участю судді.

У підготовче судове засідання 21 листопада 2024 року учасники справи не з`явились. Від представників сторін надійшли заяви про розгляд вище вказаних клопотань без участі сторін.

Суд, розглянувши клопотання представників сторін та дослідивши матеріали справи, встановив наступне.

Відповідно до положень ст. 201 ЦПК України, врегулювання спору за участю судді проводиться за згодою сторін до початку розгляду справи по суті. Проведення врегулювання спору за участю судді не допускається у разі, якщо у справу вступила третя особа, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору.

Згідно зі ст. 202 ЦПК України, про проведення процедури врегулювання спору за участю судді суд постановляє ухвалу, якою одночасно зупиняє провадження у справі. У випадку недосягнення сторонами мирного врегулювання спору за наслідками проведення врегулювання спору повторне проведення врегулювання спору за участю судді не допускається.

Статтею 203 ЦПК України передбачено, що проведення врегулювання спору за участю судді здійснюється у формі спільних та (або) закритих нарад. Сторони мають право брати участь у таких нарадах у режимі відеоконференції в порядку, визначеному цим Кодексом. Спільні наради проводяться за участю всіх сторін, їх представників та судді. Закриті наради проводяться за ініціативою судді з кожною із сторін окремо. Суддя спрямовує проведення врегулювання спору за участю судді для досягнення сторонами врегулювання спору. З урахуванням конкретних обставин проведення наради суддя може оголосити перерву в межах строку проведення врегулювання. Під час врегулювання спору за участю судді забороняється використовувати портативні аудіотехнічні пристрої, а також здійснювати фото- і кінозйомку, відео-, звукозапис.

Крім того, положення п. 5 ч. 1ст. 251 ЦПК України передбачають, що суд зобов`язаний зупинити провадження у справі, зокрема, у випадку прийняття рішення про врегулювання спору за участю судді.

Враховуючи, що представниками сторін подане відповідне клопотання до початку розгляду справи по суті, будь-яких обмежень у проведенні процедури врегулювання спору за участю судді не встановлено, суд вважає за необхідне призначити процедуру врегулювання спору за участі судді та зупинити провадження у справі.

Керуючись ст. ст. 201, 202, 203, 251ЦПК України суд

У Х В А Л И В:

Призначити процедуру врегулювання спору за участю судді у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги щодо предмету спору, Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 та Приватного аптечного закладу «Діо», про поділ майна подружжя та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання майна спільною сумісною власністю та поділ спільного майна подружжя - протягом тридцяти днів з дати постановлення цієї ухвали, тобто до 21 грудня 2024 року.

Врегулювання спору провести шляхом проведення спільних та, за необхідності, закритих нарад.

Запропонувати сторонам підготувати для спільних нарад пропозиції щодо шляхів мирного врегулювання спору.

Призначити першу спільну нараду на 10 годину 00 хвилин 22 листопада 2024 року.

Зупинити провадження у цивільній справі на період проведення врегулювання спору за участю судді на підставі п. 5 ч. 1ст. 251 ЦПК України.

Роз`яснити сторонам, що згідно зі ч. 7 ст. 203 ЦПК України. інформація, отримана будь-якою із сторін, а також суддею під час проведення врегулювання спору, є конфіденційною. Під час проведення врегулювання спору за участю судді протокол наради не ведеться та не здійснюється фіксування технічними засобами. Також, відповідно до ч. 9ст. 203 ЦПК України, під час врегулювання спору за участю судді забороняється використовувати портативні аудіотехнічні пристрої, а також здійснювати фото- і кінозйомку, відео-, звукозапис, інше.

Також, роз`яснити сторонам, що відповідно до ст. 204 ЦПК України, врегулювання спору за участю судді припиняється: в разі подання стороною заяви про припинення врегулювання спору за участю судді; в разі закінчення строку врегулювання спору за участю судді; за ініціативою судді, в разі затягування врегулювання спору будь-якою із сторін; в разі укладення сторонами мирової угоди та звернення до суду із заявою про її затвердження або звернення позивача до суду із заявою про залишення позовної заяви без розгляду, або в разі відмови позивача від позову чи визнання позову відповідачем. Про припинення врегулювання спору за участю судді поставляється ухвала, яка оскарженню не підлягає. Одночасно суддя вирішує питання про поновлення провадження у справі. Про припинення врегулювання спору за участю судді з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої цієї статті, суддя постановляє ухвалу не пізніше наступного робочого дня після надходження відповідної заяви сторони, а з підстави, передбаченої пунктом 2 цієї ж частини - не пізніше наступного дня з дня закінчення строку врегулювання спору за участю судді. В разі припинення врегулювання спору за участю судді з підстав, передбачених пунктами 1-3 частини першої цієї статті, справа передається на розгляд іншому судді, визначеному в порядку, встановленому статтею 33 цього Кодексу.

Згідно зі ст. 205 ЦПК України, врегулювання спору за участю судді проводиться протягом розумного строку, але не більше тридцяти днів з дня постановлення ухвали про його проведення. Строк проведення врегулювання спору за участю судді продовженню не підлягає.

Ухвала суду в частині зупинення провадження по справі може бути оскаржена безпосередньо до Полтавського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудКарлівський районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення21.11.2024
Оприлюднено22.11.2024
Номер документу123189528
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —531/420/22

Ухвала від 31.12.2024

Цивільне

Карлівський районний суд Полтавської області

Герцов О. М.

Ухвала від 23.12.2024

Цивільне

Карлівський районний суд Полтавської області

Попов М. С.

Ухвала від 21.11.2024

Цивільне

Карлівський районний суд Полтавської області

Попов М. С.

Ухвала від 13.08.2024

Цивільне

Карлівський районний суд Полтавської області

Попов М. С.

Ухвала від 26.01.2024

Цивільне

Карлівський районний суд Полтавської області

Попов М. С.

Ухвала від 22.01.2024

Цивільне

Карлівський районний суд Полтавської області

Попов М. С.

Ухвала від 22.01.2024

Цивільне

Карлівський районний суд Полтавської області

Попов М. С.

Ухвала від 17.08.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Ухвала від 17.08.2023

Цивільне

Полтавський апеляційний суд

Бутенко С. Б.

Ухвала від 08.08.2023

Цивільне

Карлівський районний суд Полтавської області

Попов М. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні