У Х В А Л А
21.11.2024 с-ще Тиврів 145/569/20
2-во/145/20/24
Тиврівський районний суд Вінницької області в складі:
головуючого судді Ратушняка І. О.
при секретарі Крикливій М.С.,
за заявою представника відповідача ОСОБА_1 про виправлення описки,
встановив :
Ухвалою Тиврівського районного суду Вінницької області від 13.11.2024 вирішено п ОСОБА_2 до директора "ДПТНЗ Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я.Малиновського" Цимбалюк Ольги Віталіївни про поновлення на роботі та оплати за час вимушеного прогулу середнього заробітку, залишити без розгляду; стягнути з ОСОБА_3 на користь "ДПТНЗ Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я.Малиновського" понесені судові витрати на правничу допомогу у сумі 18297 гривень 20 копійок.
Представник відповідача ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про виправлення описки в ухвалі суду від 13.11.2024, в якій зазначає, що у заяві від 22.05.2024 він просив суд стягнути з ОСОБА_4 на користь Закладу професійної(професійно-технічної) освіти «Гніванський професійний ліцей» (код ЄДРПОУ 03065939) витрати на професійну правничу допомогу адвоката в сумі 18297,20 грн.
Державний професійно-технічний навчальний заклад «Гніванський професійних ліцей імені Двічі Героя Радянського Союзу Р.Я.Малиновського» 10.10.2023 перейменовано на заклад професійної (професійно-технічної) освіти «ГНІВАНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ», що стверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 15.11.2024.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає за необхідне виправити дану описку з наступних підстав.
Відповідно доч.1,ч.2ст.269ЦПК Українисуд можез власноїініціативи абоза заявоюучасників справивиправити допущенів рішеннічи ухваліописки чиарифметичні помилки. Суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні, постанові або ухвалі), суд не вправі змінювати зміст судового рішення, він лише усуває неточності щодо встановлених фактичних обставин справи (наприклад, дати події, номеру і дати документа, найменування сторін, прізвища, імені, по батькові особи тощо), або мають технічний характер (тобто, виникли в процесі виготовлення тексту рішення). Таким чином, виправлення допущених у рішенні, постанові, ухвалі описок, арифметичних помилок допускається, якщо при цьому не зачіпається суть судового рішення.
Відповідна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду у справі № 905/2135/19 від 15.01.2021.
В даному випадку, виправлення описки в назві сторони відповідача є необхідним для її належного виконання.
За таких обставин суд, вважає за необхідне виправити описку в ухвалі від 13 листопада 2024 року.
На підставі викладеного, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,
ухвалив :
Заяву задоволити.
Внести виправлення в ухвалу Тиврівського районного суду Вінницької області від 13 листопада 2024 року у справі №145/569/20 за позовом ОСОБА_5 до директора "ДПТНЗ Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я.Малиновського" Цимбалюк Ольги Віталіївни про поновлення на роботі та оплати за час вимушеного прогулу середнього заробітку.
В абзаці другому резолютивної частини ухвали слова "ДПТНЗ Гніванський професійний ліцей імені двічі Героя Радянського Союзу Р.Я.Малиновського", замінити наслова "Закладу професійної (професійно-технічної) освіти "Гніванський професійний ліцей"".
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена в день її проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвалу суду, якщо апеляційна скарга подана потягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Ратушняк І. О.
Суд | Тиврівський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 21.11.2024 |
Оприлюднено | 25.11.2024 |
Номер документу | 123198610 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Тиврівський районний суд Вінницької області
Ратушняк І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні