Справа № 496/2411/24
Провадження № 2-д/496/1/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 листопада 2024 року Біляївський районний суд
Одеської області
у складі: головуючого судді Трушиної О.І.
за участю секретаря Ткаченко В.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за клопотанням Закритого акціонерного товариства «ЕсСіТі Лубрікантс» про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду,
В С Т А Н О В И В:
В провадженні суду знаходиться вищевказана цивільна справа.
15.11.2024 року було розглянуто цивільну справу за клопотанням ЗАТ «ЕсСіТі Лубрікантс» про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду.
Але при складанні вступної та резолютивної частини тексту ухвали суду у другому та четвертому абзаці резолютивної частини помилково вказано назву відповідача «ТОВ «Бєл-транс»», замість вірної назви - «ТОВ «Бєл-Транс»».
Згідно з п. 19 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 14 від 18.12.2009 «Про судове рішення у цивільній справі» вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо).
Також, під описками слід розуміти, неправильне написання слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належать написання прізвищ та імен, адрес, зазначення дат та строків.
У відповідності до cт. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Згідно ч. 2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Вивчивши матеріали справи, суд вважає, за необхідне усунути вказану описку, а тому слід вказати вірну назву відповідача «ТОВ «Бєл-Транс»».
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Вважати, що у другому та четвертому абзаці резолютивної частини ухвали Біляївського районного суду Одеської області від 15.11.2024 року по цивільній справі № 496/2411/24 за клопотанням Закритого акціонерного товариства «ЕсСіТі Лубрікантс» про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду, назва відповідача зазначена: «ТОВ «Бєл-Транс».
На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до Одеського апеляційного суду, через Біляївський районний суд Одеської області протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Повний текст ухвали суду складено 15.11.2024 року.
Суддя О.І. Трушина
Суд | Біляївський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2024 |
Оприлюднено | 25.11.2024 |
Номер документу | 123202906 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Виконання судових доручень іноземних судів |
Цивільне
Біляївський районний суд Одеської області
Трушина О. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні