Справа № 158/790/24 Головуючий у 1 інстанції: Польова М. М. Провадження № 22-ц/802/1051/24 Доповідач: Киця С. I.
ВОЛИНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
У Х В А Л А
25 листопада 2024 року місто Луцьк
Волинський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді Киці С.І.,
суддів Данилюк В. А., Шевчук Л. Я.,
розглянувши питання про виправлення описки в ухвалі Волинського апеляційного суду від 19листопада 2024 року в цивільній справі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Ківерцівського відділу державної виконавчої служби у Луцькому районі Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), Рівненського відділу державної виконавчої служби у Рівненському районі Рівненської області Західного міжрегіонального Міністерства юстиції (м. Львів) про зняття арешту з майна, за апеляційною скаргою особи, яка не брала участі у справі, ОСОБА_3 , поданою представником ОСОБА_4 , на рішення Ківерцівського крайонного суду Волинської області від 17 липня 2024 року
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Волинського апеляційного суду від 19 листопада 2024 року апеляційне провадження у цій справі за апеляційною скаргою особи, яка не брала участі у справі, ОСОБА_3 , поданою представником ОСОБА_4 , на рішення Ківерцівського крайонного суду Волинської області від 17 липня 2024 року. У судовому засіданні 19 листопада 2024 року проголошено вступну та резолютивну частини ухвали. При виготовленні вступної та резолютивної частин ухвали допущено описку у назві судового рішення, зазначено «постанова» замість правильної назви - «ухвала».
Відповідно до статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
За загальним правилом, описками є помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Згідно з частиною 2 статті 362 ЦПК України, про закриття апеляційного провадження суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу, яка може бути оскаржена в касаційному порядку
Оскільки вказана помилка у назві судового рішення суду має характер описки, її необхідно виправити, вказавши у вступній та резолютивній частинах ухвали суду в цій справі назву судового рішення «ухвала» замість «постанова».
Керуючись ст. 269 ЦПК України, апеляційний суд
П О С Т А Н О В И В :
Виправити описку, допущену у вступній та резолютивній частинах ухвали Волинського апеляційного суду від 19листопада 2024 року у назві судового рішення, вказавши замість «постанова» правильно - «ухвала».
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до Верховного Суду протягом тридцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.
Головуючий - суддя
Судді
Суд | Волинський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.11.2024 |
Оприлюднено | 26.11.2024 |
Номер документу | 123252685 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Волинський апеляційний суд
Киця С. I.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні