ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25.11.2024м. ДніпроСправа № 904/3912/24
Господарський суд Дніпропетровської області у складі судді Мельниченко І.Ф. розглянув спір
до Фізичної особи-підприємця Пилипенко Олени Володимирівни, м. Жовті Води, Дніпропетровська область
про стягнення заборгованості в сумі 4 121,20 грн.
Без участі представників сторін.
СУТЬ СПОРУ:
Комунальне підприємство "Чисте місто" Жовтоводської міської ради" звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом про стягнення 4 121,20 грн., що складають суму заборгованості за договором № 459/17 про надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів від 01.06.2017.
Судові витрати позивач просить покласти на відповідача.
Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору № 459/17 про надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів від 01.06.2017 в частині повної та своєчасної оплати за надані у період з березня 2020 по січень 2024 послуги.
10.10.2024 від відповідача засобами поштового зв`язку надійшов відзив на позовну заяву.
Згідно з частиною 5 статті 165 Господарського процесуального кодексу України копії відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи надсилаються (надаються) одночасно з надсиланням (наданням) відзиву до суду з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.
Крім того, пунктом 2 частини 6 статті 165 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що до відзиву додаються документи, що підтверджують надсилання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.
Відповідно до частин 5, 6 статті 42 Господарського процесуального кодексу України документи (в тому числі процесуальні документи, письмові та електронні докази тощо) можуть подаватися до суду, а процесуальні дії вчинятися учасниками справи в електронній формі з використанням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.
Процесуальні документи в електронній формі мають подаватися учасниками справи до суду з використанням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи в порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Якщо цим Кодексом передбачено обов`язок учасника справи щодо надсилання копій документів іншим учасникам справи, такі документи в електронній формі можуть направлятися з використанням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, шляхом надсилання до електронного кабінету іншого учасника справи, а в разі відсутності в іншого учасника справи електронного кабінету чи відсутності відомостей про наявність в іншого учасника справи електронного кабінету - у паперовій формі листом з описом вкладення.
Такий обов`язок особи направлений, насамперед, на забезпечення процесуальних прав інших учасників з метою надання їм можливості завчасно підготуватись та надати свої аргументи і заперечення щодо наведених учасником справи доводів та поданих доказів.
Недотримання такого порядку ставить іншого учасника у завідомо невигідне становище і порушує принцип справедливої рівноваги між сторонами.
Системний аналіз наведених правових норм у поєднанні із наведеними у статтях 13, 14 Господарського процесуального кодексу України принципах диспозитивності і змагальності сторін свідчить про настання для учасника справи таких негативних наслідків, як неврахування судом при вирішенні спору аргументів і доказів у разі недотримання останнім без поважних на те причин встановленого законом порядку їх подання, і ризик настання цих негативних наслідків нормами Господарського процесуального кодексу України покладається саме на таких учасників.
У порушення зазначених вище вимог Закону відповідачем не надано належних доказів надсилання позивачеві - Комунальному підприємству "Чисте місто" Жовтоводської міської ради" копії відзиву на позовну заяву з додатками.
Так, в якості доказів надсилання на адресу позивача відзиву на позовну заяву і доданих до нього документів Фізичною особою-підприємцем Пилипенко Оленою Володимирівною надано лише фіскальні чеки від 07.10.2024, в той час, як опису вкладення у цінний лист з поіменним переліком відправлених документів останньою суду не надано.
Відповідно до частини 4 статті 13 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов`язаних з вчиненням чи невчиненням нею процесуальних дій.
З огляду на викладене, відзив на позовну заяву та додані до нього документи до розгляду господарським судом не приймаються.
Ухвалою від 09.09.2024 позовну заяву Комунального підприємства "Чисте місто" Жовтоводської міської ради" залишено без руху у зв`язку з тим, що остання подана без додержання вимог, викладених у статтях 164, 172 Господарського процесуального кодексу України.
20.09.2024 від позивача надійшла заява про усунення недоліків, у зв`язку з чим господарським судом відкрито провадження у справі № 904/3912/24, її розгляд вирішено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами, про що постановлено ухвалу від 25.09.2024.
Судом враховано, що в силу вимог частини 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, кожен при вирішенні судом питання щодо його цивільних прав та обов`язків має право на судовий розгляд упродовж розумного строку.
З огляду на викладене та згідно з частиною 4 статті 240 Господарського процесуального кодексу України справу розглянуто за наявними у справі матеріалами, а рішення підписано без його проголошення.
За результатом дослідження матеріалів справи, оцінки доказів у їх сукупності господарський суд, -
УСТАНОВИВ:
Предметом доказування у даній справі є обставини щодо неналежного виконання відповідачем зобов`язань в частині повного та своєчасного розрахунку за надані у період з березня 2020 по січень 2024 послуги за договором № 459/17 про надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів від 01.06.2017.
Відповідно до витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 29.01.2013 (індексний номер витягу: 193728) нежитлове приміщення за адресою: Дніпропетровська область, м. Жовті Води, вулиця Гагаріна, будинок 19/2, належить на праві власності Пилипенко Олені Володимирівні.
01.06.2017 Комунальним підприємством "Чисте місто" Жовтоводської міської ради" (далі виконавець, позивач у даній справі) та Фізичною особою-підприємцем Пилипенко Оленою Володимирівною (далі споживач, відповідач у даній справі) укладено договір № 459/17 про надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів (далі договір).
Згідно з пунктом 1.1 договору виконавець зобов`язується надавати послуги з захоронення твердих побутових відходів (ТПВ). Споживач зобов`язується своєчасно оплачувати послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, передбачених цим договором (далі - послуги).
Склад ТПВ повинен відповідати вимогам діючого законодавства України (пункт 1.2 договору).
Укладений сторонами правочин за своєю правовою природою є договором про надання послуг.
Відповідно до частини 1 статті 901 Цивільного кодексу України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором.
Відповідно до частини 1 статті 903 Цивільного кодексу України, якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов`язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.
Відповідно до пунктів 2.1-2.6 договору виконавець надає споживачу послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Послуги з вивезення ТПВ надаються за контейнерною схемою. Для вивезення ТПВ використовуються технічно справні контейнера місткістю до 0,8 куб.метрів. Виконавець вивозить ТПВ за контейнерною схемою з 07-00 до 16-00 год. Завантаження ТПВ здійснюється споживачем. Тип та кількість спеціальних автотранспортних засобів, необхідних для вивезення ТПВ, визначаються виконавцем.
У пункті 3.1 сторонами узгоджено об`єкти споживача, які знаходяться за адресою: вул. Гагаріна, 19/2.
Обсяги вивезення та захоронення ТПВ на момент укладення договору встановлюються на підставі диференційованих норм накопичення, відповідно до рішення виконкому Жовтоводської міської ради від 17.05.2012 № 196.
Джерело утворення побутових відходів - магазин "Парадис", річна норма накопичення - 0,15 м.куб, кількість одиниць для розрахунку - 36,5 роб.місць, кількість в місяць - 0,456 м.куб, тариф - 61,59 грн. за м.куб без ПДВ, сума на місяць - 28,09 грн. без ПДВ, сума на місяць - 33,71 грн. з ПДВ (пункт 3.2 договору).
У пункті 3.3 договору встановлено, що виконавець має право в односторонньому порядку вносити зміни в договір, що впливають на обсяг вивезення та захоронення ТПВ, на підставі рішень виконкому Жовтоводської міської ради, при цьому вони вважаються погодженими сторонами з моменту вступу в дію таких рішень та не потребують обов`язкового письмового узгодження.
Сторони домовились, що претензії щодо надання послуг можуть бути надані тільки протягом 24 годин з моменту, коли виконане, або мало бути виконане зобов`язання по вивезенню ТПВ. У випадку, якщо претензії в такий строк не були заявлені, послуги за договором автоматично вважаються виконані в повному обсязі та якісно (пункт 3.4 договору).
Відповідно до пункту 3.5 договору після підписання акту виконаних робіт уповноваженими представниками сторін усі суперечки щодо об`єму вивезення ТПВ вважаються необґрунтованими. Жодна із сторін не вправі відмовитися від підписання актів виконаних робіт.
Згідно з пунктом 3.6 договору акти виконаних робіт підписуються споживачем до 05 числа місяця, що слідуючий за місяцем, в якому надавались послуги, або на протязі 10 календарних днів з моменту його отримання, і повертаються виконавцю, або надається обґрунтована відмова від їх підписання.
Якщо протягом 10 днів після закінчення зазначеного в пункті 3.6 даного договору терміну споживач не підписав, не повернув акт виконаних робіт і не надав мотивовану відмову від його підписання, послуги вважаються такими, що надані якісно та в повному обсязі, а акт виконаних робіт таким, що підписаний споживачем (пункт 3.8).
Відповідно до пункту 4.1 договору оплата здійснюється відповідно до діючого тарифу за 1 куб.м.
Пунктом 4.2 договору встановлено, що розрахунковим періодом є календарний місяць. У разі застосування щомісячної системи оплати послуг платежі вносяться не пізніше ніж до 10 числа періоду, що настає за розрахунковим.
Вартість розраховується відповідно до діючого тарифу за 1 куб.м, який на момент укладення договору становить 61,59 грн. без ПДВ. Загальна вартість послуг за 1 куб.м складає 73,91 грн., у т.ч. ПДВ (пункт 4.3).
Згідно з пунктом 4.4 послуги оплачуються в безготівковій формі, плата вноситься на розрахунковий рахунок виконавця.
У разі, якщо споживач до 05 числа місяця не отримав акт виконаних робіт, він зобов`язується направити свого представника для отримання зазначених документів за місцезнаходженням виконавця. Несвоєчасне отримання споживачем актів виконаних робіт не є підставою для порушення строків виконання зобов`язань і не звільняє споживача від відповідальності, встановленої даним договором або законодавством (пункт 4.5).
У разі зміни вартості послуги на підставі рішень відповідних відомств України, рішень органів місцевого самоврядування, про що виконавець повідомляє споживача із зазначенням причин і відповідних обґрунтувань (пункт 4.6 договору).
Відповідно до пункту 4.7 договору за письмовим зверненням споживача, з моменту його отримання, при обґрунтованості вимог, які підтверджені документально, виконавець здійснює у десятиденний термін перерахунок вартості фактично наданих послуг та повідомляє споживача про його результати.
Згідно з підпунктом 5.2.1 пункту 5.2 споживач зобов`язується оплачувати в установлений договором строк надані йому послуги з вивезення та захоронення ТПВ.
Пунктом 10.1 договору встановлено, що останній діє з 01.06.2017 до 31.05.2018, а в частині взаєморозрахунків сторін - до повного виконання сторонами своїх зобов`язань.
Зміна умов договору, окрім тих, що стосуються розміру плати за послуги, проводиться у письмовій формі за взаємною згодою сторін, у разі, коли не досятгнуто такої згоди, сіпр розв`язується в судовому порядку (пункт 10.2).
Відповідно до пункту 10.3 договору останній вважається таким, що продовжений на один календарний рік, якщо за місяць до закінчення строку його дії одна із сторін не заявила про відмову від договору або про його перегляд.
01.08.2018 сторонами укладено додаткову угоду № 1 до спірного договору, якою останні вирішили внести зміни у пункти 4.6, 10.2 та викласти їх в наступній редакції:
"п. 4.6. Зміна вартості тарифу може змінюватись на підставі рішень відповідних уповноважених органів України, органів місцевого самоврядування. Про зміну тарифу замовник інформується через засоби масової інформації.
п. 10.3. Якщо не менш як за тридцять календарних днів до дати закінчення договору жодна із сторін письмово не повідомить іншу сторону про наміри розірвати цей договір, він автоматично вважається щорічно продовженим.".
Згідно зі статтею 204 Цивільного кодексу України правочин є правомірним, якщо його недійсність прямо не встановлена законом або якщо він не визнаний судом недійсним.
В матеріалах справи відсутні докази того, що спірний договір визнавався недійсним в судовому порядку, а також відсутні докази, які б свідчили про те, що будь-яка із сторін письмово повідомляла іншу сторону про наміри розірвати цей договір відповідно до пункту 10.3. Відтак, договір № 459/17 про надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів від 01.06.2017 був чинним протягом спірного періоду.
Виконуючи умови спірного договору, позивач у період з березня 2020 по січень 2024 надав відповідачеві послуги на загальну суму 4 121,20 грн., що підтверджується актами здачі-прийняття робіт (надання послуг) № 1088 від 30.03.2020 на суму 64,32 грн., № 1523 від 27.04.2020 на суму 64,32 грн., № 1979 від 28.05.2020 на суму 64,32 грн., № 2416 від 26.06.2020 на суму 64,32 грн., № 2848 від 28.07.2020 на суму 64,32 грн., № 3301 від 27.08.2020 на суму 64,32 грн., № 3746 від 28.09.2020 на суму 64,32 грн., № 4195 від 28.10.2020 на суму 64,32 грн., № 4663 від 25.11.2020 на суму 64,32 грн., № 5196 від 28.12.2020 на суму 64,32 грн., № 248 від 28.01.2021 на суму 64,32 грн., № 684 від 25.02.2021 на суму 64,32 грн., № 1114 від 29.03.2021 на суму 64,32 грн., № 1569 від 28.04.2021 на суму 64,32 грн., № 2048 від 27.05.2021 на суму 64,32 грн., № 2496 від 29.06.2021 на суму 64,32 грн., № 2941 від 29.07.2021 на суму 64,32 грн., № 3401 від 27.08.2021 на суму 85,96 грн., № 3878 від 29.09.2021 на суму 85,96 грн., № 4337 від 27.10.2021 на суму 85,96 грн., № 4797 від 26.11.2021 на суму 85,96 грн., № 5322 від 28.12.2021 на суму 85,96 грн., № 230 від 27.01.2022 на суму 85,96 грн., № 667 від 24.02.2022 на суму 85,96 грн., № 1114 від 29.03.2022 на суму 85,96 грн., № 1551 від 27.04.2022 на суму 85,96 грн., № 2003 від 27.05.2022 на суму 85,96 грн., № 2437 від 28.06.2022 на суму 85,96 грн., № 2878 від 28.07.2022 на суму 85,96 грн., № 3315 від 30.08.2022 на суму 85,96 грн., № 3758 від 28.09.2022 на суму 85,96 грн., № 4195 від 27.10.2022 на суму 106,07 грн., № 4627 від 28.11.2022 на суму 106,07 грн., № 5101 від 28.12.2022 на суму 106,07 грн., № 212 від 27.01.2023 на суму 106,07 грн., № 668 від 23.02.2023 на суму 106,07 грн., № 1102 від 28.03.2023 на суму 106,07 грн., № 1569 від 26.04.2023 на суму 106,07 грн., № 2007 від 26.05.2023 на суму 106,07 грн., № 2472 від 27.06.2023 на суму 106,07 грн., № 2929 від 27.07.2023 на суму 106,07 грн., № 3387 від 29.08.2023 грн., № 3880 від 27.09.2023 на суму 106,07 грн., № 4350 від 25.10.2023 на суму 137,87 грн., № 4839 від 28.11.2023 на суму 137,87 грн., № 5371 від 26.12.2023 на суму 137,87 грн., № 205 від 29.01.2024 на суму 137,87 грн.
Вказані акти позивачем направлялись на адресу відповідача листами № 2 від 11.01.2023 та № 22 від 31.01.2024, докази чого містяться в матеріалах справи (описи вкладення у цінні листи, фіскальні чеки від 13.01.2023 та від 31.01.2024, накладні № 5220402512146 та № 52204027428826), проте, Фізичною особою-підприємцем Пилипенко Оленою Володимирівною не підписано. Не містять матеріали справи і доказів надання відповідачем мотивованої відмови від підписання спірних актів, у зв`язку з чим відповідно до пункту 3.8 договору послуги вважаються такими, що надані якісно та в повному обсязі, а акти виконаних робіт такими, що підписано споживачем.
Вартість послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів у спірний період затверджено рішеннями виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 22.08.2019 № 346, від 15.07.2021 № 237, від 05.09.2022 № 262, від 17.08.2023 № 539 "Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами в м. Жовті Води".
Звертаючись до суду з даним позовом Комунальне підприємство "Чисте місто" Жовтоводської міської ради" зазначає про те, що послуги за загальний період з березня 2020 по січень 2024 з вивезення та захоронення твердих побутових відходів за спірним договором відповідачем не сплачено, у зв`язку з чим за останнім обліковується заборгованість в сумі 4 121,20 грн., що і стало причиною виникнення спору у даній справі.
Оцінюючи подані докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, та, враховуючи те, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд вважає, що позовні вимоги позивача підлягають задоволенню в повному обсязі з таких підстав.
Відповідно до статті 11 Цивільного Кодексу України підставою виникнення цивільних прав та обов`язків є безпосередньо акти цивільного законодавства та акти органів місцевого самоврядування.
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 174 Господарського кодексу України господарські зобов`язання можуть виникати безпосередньо із закону або іншого нормативно-правового акта, що регулює господарську діяльність.
Відповідно до частини 1 статті 509 Цивільного кодексу України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку.
Основні засади організаційних, господарських відносин, що виникають у сфері надання та споживання житлово-комунальних послуг між їхніми виробниками, виконавцями і споживачами, а також їхні права та обов`язки, регулюються Законом України "Про житлово-комунальні послуги" від № 2189-VІІІ від 09.11.2017 (далі - Закон), який відповідно до пункту 1 Прикінцевих та перехідних положень введено в дію з 1 травня 2019 року.
Згідно зі статтею 2 вказаного Закону предметом його регулювання є відносини, що виникають у процесі надання споживачам послуг з управління багатоквартирним будинком, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та поводження з побутовими відходами, а також відносини, що виникають у процесі надання послуг з постачання та розподілу електричної енергії і природного газу споживачам у житлових, садибних, садових, дачних будинках.
До повноважень органів місцевого самоврядування належать, окрім іншого, встановлення цін/тарифів на комунальні послуги відповідно до закону (пункт 2 частини третьої статті 4 Закону).
Частиною першою статті 5 Закону передбачено, що до житлово-комунальних послуг належить житлова послуга - послуга з управління багатоквартирним будинком, комунальні послуги - послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами.
Пунктом 1 частиною 1 статті 7 цього Закону передбачено, що споживач має право одержувати своєчасно та належної якості житлово-комунальні послуги згідно із законодавством і умовами укладених договорів.
За приписами частини першої статті 9 Закону споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором.
Частиною першою статті 10 Закону ціни (тарифи) на житлово-комунальні послуги встановлюються за домовленістю сторін, крім випадків, коли відповідно до закону ціни (тарифи) є регульованими. У такому разі ціни (тарифи) встановлюються уповноваженими законом державними органами або органами місцевого самоврядування відповідно до закону.
Частиною 1 статті 193 Господарського кодексу України передбачено, що суб`єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов`язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Частиною 1 статті 612 Цивільного кодексу України зазначено, що боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Як вже було зазначено вище, у пункті 4.2 спірного договору сторони узгодили, що платежі вносяться не пізніше ніж до 10 числа періоду, що настає за розрахунковим.
Статтями 525 та 526 Цивільного кодексу України передбачено, що одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом. Зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства.
Відповідно до частини 1 статті 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідно до статей 74, 77 Господарського процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.
Відповідно до частини 1 статті 86 Господарського процесуального кодексу України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Доказів виконання зобов`язання щодо здійснення розрахунків за надані у період з березня 2020 по січень 2024 послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів за спірним договором на суму 4 121,20 грн. відповідач на момент розгляду спору не надав.
З огляду на викладене, вимоги позивача щодо стягнення зазначеної вище суми слід визнати обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню.
Згідно зі статтею 129 Господарського процесуального кодексу України судові витрати позивача зі сплати судового збору покладаються на відповідача.
Керуючись ст.ст. 2, 3, 20, 73-79, 86, 91, 129, 165, 233, 236-238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
Стягнути з Фізичної особи-підприємця Пилипенко Олени Володимирівни ( АДРЕСА_1 ; ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) на користь Комунального підприємства "Чисте місто" Жовтоводської міської ради" (52204, Дніпропетровська обл., Кам`янський р-н, місто Жовті Води, б.Свободи, будинок 56/126; код ЄДРПОУ 38641065) 4 121,20 грн. - основного боргу та 2 422,40 грн. - судового збору.
Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Загальна сума, що підлягає до стягнення, складає - 6 543,60 грн.
Відповідно до статті 241 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржено шляхом подання апеляційної скарги до Центрального апеляційного господарського суду протягом 20 днів з дня складення повного тексту судового рішення.
Повне рішення складено 25.11.2024.
Суддя І.Ф. Мельниченко
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 25.11.2024 |
Оприлюднено | 27.11.2024 |
Номер документу | 123270342 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань надання послуг |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мельниченко Ірина Федорівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мельниченко Ірина Федорівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мельниченко Ірина Федорівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні