Справа № 353/1063/24
Провадження № 2/353/469/24
У Х В А Л А
26 листопада 2024 рокум.Тлумач
Тлумацький районний суд Івано-Франківської області у складі:
головуючого - судді Лущак Н.І.,
з участю: секретаря судового засідання Гаврилів Х.В.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м.Тлумачі в порядку загального позовного провадження клопотання представника позивача ОСОБА_1 адвоката Говзана Миколи Миколайовича про витребування доказів по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області про визнання права власності в порядку спадкування за заповітом, -
в с т а н о в и в :
В провадженні Тумацького районного суду Івано-Франківської області перебуває вищевказана цивільна справа.
В підготовче судове засідання позивач ОСОБА_1 не з`явився, однак 21.11.2024 року через систему «Електронний суд» його представник адвокат Говзан М.М. надіслав клопотання про витребування доказів (а.с. 26), в якому з метою повного та об`єктивного дослідження доказів по справі, просив витребувати у приватного нотаріусаІвано-Франківськогорайонного нотаріальногоокругу Івано-Франківськоїобласті ВодославськоїН.В.копію матеріалів спадковоїсправи ОСОБА_2 ,котрий помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .Просив розгляд клопотання здійснювати без участі позивача (а.с. 26).
Представник відповідача Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області в підготовче судове засідання не з`явився, однак через канцелярію суду подав заяву (а.с. 25), в якій проти задоволення позову не заперечив, визнав позов в повному обсязі та просив справу розглянути без участі представника Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Дослідивши клопотання представника позивача про витребування доказів, вважаю, що для повного, всебічного та об`єктивного розгляду даної справи його слід задовольнити та витребувати у приватного нотаріуса Івано-Франківського районного нотаріального округу Івано-Франківської області Водославської Н.В. належним чиномпосвідчену копіюспадкової справи,у разіїї відкриття,та витягпро реєстраціюв спадковомуреєстрі спадковоїсправи щодомайна ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ,який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 ,останнє місцепроживання якогобуло с.ТарасівкаІвано-Франківськогорайону Івано-Франківськоїобласті.
На підставі наведеного, керуючись п. 2 ч. 2 ст. 19 ЦПК України, ст.ст. 84, 260-261 ЦПК України, суд,-
П О С Т А Н О В И В :
Клопотання представника позивача ОСОБА_1 адвоката Говзана Миколи Миколайовича задовольнити.
Витребувати у приватного нотаріуса Івано-Франківського районного нотаріального округу Івано-Франківської області Водославської Н.В. належним чином посвідчену копію спадкової справи, у разі її відкриття, та витяг про реєстрацію в спадковому реєстрі спадкової справи щодо майна ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 , останнє місце проживання якого було с. Тарасівка Івано-Франківського району Івано-Франківської області, які надіслати на адресу Тлумацького районного суду Івано-Франківської області до 20 грудня 2024 року.
Підготовче судове засіданя відкласти до 10 год. 00 хв. 23 грудня 2024 року.
Копію ухвали надіслати сторонам до відома, приватному нотаріусу Івано-Франківського районного нотаріального округу Івано-Франківської області ВодославськійН.В. до виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили негайно після її проголошення.
ГоловуючийН. І. ЛУЩАК
Суд | Тлумацький районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.11.2024 |
Оприлюднено | 27.11.2024 |
Номер документу | 123289696 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом |
Цивільне
Тлумацький районний суд Івано-Франківської області
ЛУЩАК Н. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні