Рішення
від 14.11.2024 по справі 910/5908/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaРІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14.11.2024Справа № 910/5908/24

Господарський суд міста Києва у складі головуючого судді Головіної К.І., при секретарі судового засідання Олексюк О.В., розглянувши у загальному позовному провадженні господарську справу

за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГС10А-Гармонія»

до ОСОБА_1

про зобов`язання вчинити дії

за участю представників:

від позивача: Дуднік М.А.

від відповідача: не з`явився

ВСТАНОВИВ:

До Господарського суду м. Києва з позовом звернулось Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГС10А-Гармонія» (далі - ОСББ «ГС10А-Гармонія», позивач) до ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 , відповідач) про зобов`язання вчинити дії щодо передачі офіційних документів ОСББ «ГС10А-Гармонія».

У обґрунтування своїх вимог позивач зазначив, що відповідач, як попередній керівник ОСББ «ГС10А-Гармонія», всупереч вимогам Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку», Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» не передав документацію на будинок відповідно до переліку, передбаченого законодавством, новому керівнику ОСББ, чим порушив права та законні інтереси позивача.

У позові ОСББ «ГС10А-Гармонія» просить зобов`язати ОСОБА_1. передати голові правління ОСББ «ГС10А-Гармонія» всі офіційні документи «ГС10А-Гармонія» в оригіналі, в тому числі: протоколи загальних зборів співвласників «ГС10А-Гармонія» з 04.06.2016 по 31.12.2023 з усіма додатками; протоколи засідання Правління «ГС10А-Гармонія» з 04.06.2016 по 16.04.2024; документи та договори щодо правовідносин «ГС10А-Гармонія» з юридичними та/або фізичними особами у сфері надання та оплати житлово-комунальних послуг, найму, оренди та користування приміщеннями об`єкту, юридичних послуг тощо; печатки, штампи, ключі від місць загального користування; облік мешканців об`єкту, а також власників, співвласників окремих приміщень; накази по особовому складу «ГС10А-Гармонія» у період з 04.06.2016 по 16.04.2024; фінансову звітність, подану до органів Державної фіскальної служби (ДПС), Управління статистики за період з 2016 по 2024 роки; внутрішню звітність, в т.ч. кошториси витрат та виконання кошторисів витрат з 2016 по 2024; фінансову звітність, складену на дату зміни голови Правління «ГС10А-Гармонія» у квітні 2024 року; бухгалтерські документи, банківські виписки, авансові звіти, відомості про нарахування заробітної плати, відпускних, прибуткові накладні, акти інвентаризації, акти виконаних робіт та специфікацій з проведення поточного ремонту МЗК, реклами, облік поквартальних та щомісячних нарахувань, акти звірок з обслуговуючими сторонніми організаціями, акти перевірок лічильників холодного, гарячого водопостачання, електроенергії МЗК тощо за період з 2016 по 16.04.2024; книги реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції за 2016-2024 роки, в тому числі виданих довіреностей; книги реєстрації протоколів загальних зборів, протоколів засідань правління, договорів, наказів по особовому складу, трудових угод тощо за період з 2016 по 2024; акти ревізій фінансово-господарської діяльності за період з 2016 по 2024; проектно-кошторисну документацію та виконавчі креслення; акти технічного стану на момент приймання-передачі документів від ТОВ «Експлуатаційна компанія»; схеми внутрішньобудинкових мереж централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо та електропостачання, централізованого опалення тощо; паспорти ліфтового господарства; кошториси, описи робіт з поточного та капітального ремонту; акти технічного огляду; журнал заявок мешканців об`єкту; протоколи виміру ізоляції електромереж; протоколи огляду вентиляції; акти виконаних робіт щодо дезінфекції та дезінсекції МЗК; документи щодо планових заходів за попередній та поточний період, необхідні для в утримання об`єкту відповідно до нормативів, стандартів, порядків, правил та для зберігання належного технічного стану будівельних елементів, конструкцій та мереж об`єкту; всю наявну проектну та технічну документацію на будинок.

Ухвалою Господарського суду м. Києва від 27.05.2024 за вказаним позовом було відкрите провадження, справу вирішено розглядати в порядку загального позовного провадження, призначено підготовче засідання, сторонам надана можливість реалізувати свої процесуальні права та обов`язки.

Відповідач, належним чином повідомлений про розгляд справи, у строк, визначений законом, відзиву не надав, його позиція щодо заявлених вимог суду невідома. Згідно з ч. 9 ст. 165 ГПК України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи. Ураховуючи, що відповідач не скористався наданим йому правом у межах визначеного законом процесуального строку на подання відзиву, суд дійшов висновку про можливість вирішення спору за відсутності відзиву відповідача.

Разом з тим у підготовчому засіданні представник відповідача заявив клопотання про зупинення провадження у даній справі до набрання законної сили рішенням у справі № 910/9038/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСББ «ГС10А-Гармонія» про визнання недійсним рішення загальних зборів ОСББ «ГС10А-Гармонія», оформленого протоколом № 12/04/24 від 27.02.2024, якими було обрано новий склад правління ОСББ.

Розглянувши клопотання про зупинення провадження у справі та заслухавши думку учасників спору, суд ухвалою, занесеною 05.09.2024 до протоколу судового засідання, відмовив у його задоволенні з огляду на таке.

Відповідно до ст. 227 ГПК України суд зобов`язаний зупинити провадження у справі у разі об`єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства. Суд не може посилатися на об`єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.

Зі змісту наведеної норми випливає, що причиною зупинення провадження у справі є об`єктивна неможливість її розгляду до вирішення пов`язаної з нею іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства. Метою зупинення провадження у справі до розгляду пов`язаної з нею справи є виявлення обставин, підстав, фактів, що не можуть бути з`ясовані та встановлені у даному процесі, проте, які мають значення для конкретної справи, провадження у якій зупинено. Під об`єктивною неможливістю розгляду даної справи слід розуміти неможливість для даного господарського суду самостійно встановити обставини, які встановлюються іншим судом в іншій справі.

У даному випадку суд виходив з того, що обставини, які будуть встановлені у справі № 910/903824, не вплинуть на результати розгляду даної справи, а тому підстави для зупинення провадження відсутні.

Під час розгляду справи по суті представник позивача заявлені вимоги підтримав та обґрунтував, просив їх задовольнити.

Представник відповідача в судове засідання повторно не з`явився, належним чином був повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, подав клопотання про відкладення судового засідання.

Враховуючи повторну неявку представника відповідача, відповідно до ст. 202 ГПК України, незалежно від причин такої неявки суд має право розглянути справу у його відсутність.

Отже, розглянувши позовні вимоги, заслухавши пояснення представника позивача у судовому засіданні та дослідивши наявні у матеріалах справи докази, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню з урахуванням наступного.

Відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 29.06.2016 відбулась реєстрація Об`єднання співвласників багатоквартирного буднику «ГС10А-Гармонія» (номер запису 10691020000037193).

На посаді голови правління ОСББ «ГС10А-Гармонія» у період з 18.03.2026 по 17.04.2024 перебувала ОСОБА_1

27.02.2024 відбулись загальні збори учасників ОСББ «ГС10А-Гармонія», на яких було прийняте рішення про зміну складу правління ОСББ «ГС10А-Гармонія», оформлене протоколом № 12/04/24 від 12.04.2024.

17.04.2024 на засіданні правління ОСББ «ГС10А-Гармонія» було прийнято рішення, оформлене протоколом № 17/04 від 17.04.2024, яким припинено повноваження ОСОБА_1 як голови правління та обрано нового голову ОСББ - Буркова О.В.

25.04.2024 діючий голова правління Бурков О.В. направив на адресу ОСОБА_1 вимогу про передачу офіційних документів ОСББ «ГС10А-Гармонія» відповідно до наданого переліку.

Однак вказану вимогу відповідач залишив без відповіді та задоволення, а тому позивач звернувся до суду з даним позовом.

Відповідно до ст. 385 ЦК України власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку для забезпечення експлуатації такого будинку, користування квартирами та нежитловими приміщеннями та управління, утримання і використання спільного майна багатоквартирного будинку можуть створювати об`єднання співвласників багатоквартирного будинку. Таке об`єднання є юридичною особою, що створюється та діє відповідно до закону та статуту.

Правові та організаційні засади створення, функціонування, реорганізації та ліквідації об`єднань власників жилих та нежилих приміщень багатоквартирного будинку, захисту їхніх прав та виконання обов`язків щодо спільного утримання багатоквартирного будинку врегульовано Законом України "Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку".

Відповідно до статті 1 Закону України «Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку» об`єднання співвласників багатоквартирного будинку - це юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна.

Мета створення об`єднання та його статус визначено у статті 4 зазначеного Закону, за змістом якої об`єднання створюється для забезпечення і захисту прав співвласників та дотримання їхніх обов`язків, належного утримання та використання спільного майна, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та статутними документами. Основна діяльність об`єднання полягає у здійсненні функцій, що забезпечують реалізацію прав співвласників на володіння та користування спільним майном співвласників, належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами та виконання ними своїх зобов`язань, пов`язаних з діяльністю об`єднання. Об`єднання є юридичною особою, що створюється відповідно до закону.

Згідно з ч. 1 ст. 9 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", якою визначені форми управління багатоквартирним будинкам, управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками. За рішенням співвласників усі або частина функцій з управління багатоквартирним будинком можуть передаватися управителю або всі функції - об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку (асоціації об`єднань співвласників багатоквартирного будинку).

Отже за загальним правилом, визначеним ст. 9 Закону "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", управління багатоквартирним будинком здійснюється його співвласниками, а у випадку прийняття ним відповідного рішення - управителем чи об`єднанням співвласників багатоквартирного будинку.

Згідно з ч. 1 ст. 10 зазначеного Закону співвласники приймають рішення щодо управління багатоквартирним будинком на зборах у порядку, передбаченому цією статтею. Якщо у багатоквартирному будинку в установленому законом порядку утворено об`єднання співвласників, проведення зборів співвласників та прийняття відповідних рішень здійснюється згідно із законом, що регулює діяльність об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Відповідно до п. 1 розділу І статуту ОСББ «ГС10А-Гармонія» (далі - статут) об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГС10А-Гармонія» створено власниками квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку АДРЕСА_1 , що розташований за місцезнаходженням: АДРЕСА_1 , відповідно до Закону України "Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку". Об`єднання діє відповідно до Закону України "Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку", чинного законодавства України та статуту (п. 2 розділу ІІ статуту).

Відповідно до статті 10 Закону України "Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку" органами управління об`єднання є загальні збори співвласників, правління, ревізійна комісія об`єднання.

Органами управління ОСББ «ГС 10а-Гармонія» є загальні збори співвласників, збори представників, правління, ревізійна комісія (ревізор) об`єднання (п. 1 розділу ІІІ статуту).

Згідно з п. 2 розділу ІІ статуту ОСББ вищим органом управління об`єднання є загальні збори. Загальні збори вправі приймати рішення з усіх питань діяльності об`єднання. Загальні збори скликаються не рідше одного разу на рік. До виключної компетенції загальних зборів належить обрання членів правління об`єднання (підпункт 2 п. 3 розділу ІІ статуту).

Пунктом 11 розділу ІІІ статуту встановлено, що рішення загальних зборів, прийняте відповідно до статуту, є обов`язковим для всіх співвласників.

Згідно з п. 12 розділу ІІІ статуту виконавчим органом об`єднання є правління, яке обирається і підзвітне загальним зборам. Правління здійснює керівництво поточною діяльністю об`єднання та має право приймати рішення з питань діяльності об`єднання, визначених цим статутом.

Пунктом 14 статуту ОСББ визначено, що до компетенції правління належить: підготовка кошторису об`єднання, балансу та річного звіту, здійснення контролю за своєчасною сплатою співвласниками внесків та платежів та вжиття заходів щодо стягнення заборгованості згідно із законодавством, розпорядження коштами об`єднання відповідно до затвердженого загальними зборами об`єднання кошторису, укладення договорів про виконання робіт, надання послуг та здійснення контролю за їх виконанням, ведення діловодства, бухгалтерського обліку та звітності про діяльність об`єднання, скликання та організація проведення загальних зборів співвласників або зборів представників, призначення письмового опитування співвласників та утворення відповідної комісії для його проведення, прийняття рішень про укладення договорів, сума яких не перевищує 50 мінімальних заробітних плат.

Відповідно до п. 16 розділу ІІІ статуту ОСББ правління зі свого складу обирає голову правління та його заступника. На виконання своїх повноважень голова правління: веде засідання правління, якщо правління не доручило ведення засідання іншому члену правління; забезпечує виконання рішень загальних зборів, зборів представників та рішень правління; діє без доручення від імені об`єднання та укладає в межах своєї компетенції договори, сума яких не перевищує 25 мінімальних заробітних плат, і вчиняє інші правочини відповідно до рішень правління; розпоряджається коштами об`єднання відповідно до затвердженого кошторису та рішень правління; має право першого підпису фінансових документів об`єднання; наймає на роботу працівників та звільняє їх, застосовує до них заходи заохочення та накладає стягнення, видає обов`язкові для працівників об`єднання накази у сфері трудових правовідносин; за рішенням правління видає довіреності на представництво інтересів об`єднання іншим особам; відкриває і закриває рахунки об`єднання в банківських установах та інших фінансових установах; підписує банківські та інші фінансові документи; відповідно до рішень правління виконує інші дії, спрямовані на досягнення мети та діяльності об`єднання.

Отже голова правління ОСББ є посадовою особою ОСББ та його виконавчим органом, здійснює управління поточною діяльністю товариства після обрання на цю посаду.

Згідно із частиною третьою статті 167 ГК України корпоративними відносинами є відносини, що виникають, змінюються та припиняються щодо корпоративних прав.

Корпоративні права характеризуються тим, що особа, яка є учасником (засновником, акціонером, членом) юридичної особи, має право на участь в управлінні господарською організацією та інші правомочності, передбачені законом і статутними документами.

Корпоративні права учасників товариства є об`єктом захисту, визначеного статтею 13 Конституції України, зокрема, у спосіб, передбачений частиною третьою статті 99 ЦК України, згідно з якою повноваження члена виконавчого органу можуть бути в будь-який час припинені або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень.

У мотивувальній частині Рішення № 1-рп/2010 Конституційного Суду України від 12 січня 2010 року у справі № 1-2/2010 за конституційним зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю "Міжнародний фінансово-правовий консалтинг" про офіційне тлумачення частини третьої статті 99 ЦК України зазначено, що реалізація учасниками товариства корпоративних прав на участь у його управлінні шляхом прийняття компетентним органом рішень про обрання (призначення), усунення, відсторонення, відкликання членів виконавчого органу цього об`єднання стосується також наділення або позбавлення їх повноважень на управління товариством.

Припинення повноважень члена виконавчого органу товариства відповідно до частини третьої статті 99 ЦК України є дією уповноваженого органу товариства, спрямованою на унеможливлення здійснення членом його виконавчого органу управлінської діяльності. Необхідність такої норми зумовлена специфічним статусом члена виконавчого органу, який отримав від уповноваженого органу товариства право на управління. За природою корпоративних відносин, юридичній особі приватного права, органу управління, учасникам товариства має бути надано можливість у будь-який час оперативно відреагувати на дії особи, яка здійснює представницькі функції зі шкодою (чи можливою шкодою) для інтересів товариства, шляхом позбавлення її відповідних повноважень.

Згідно з вимогами ст. 8 Закону України "Про бухгалтерських облік та фінансову звітність в Україні" бухгалтерський облік на підприємстві ведеться безперервно з дня реєстрації підприємства до його ліквідації. Питання організації бухгалтерського обліку на підприємстві належать до компетенції його власника (власників) або уповноваженого органу (посадової особи) відповідно до законодавства та установчих документів.

Частинами 3, 6 ст.8 Закону України "Про бухгалтерських облік та фінансову звітність в Україні" передбачено, що відповідальність за організацію бухгалтерського обліку та забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановленого терміну, але не менше трьох років, несе уповноважений орган (посадова особа), який здійснює керівництво підприємством, або власник відповідно до законодавства та установчих документів. Керівник підприємства зобов`язаний створити необхідні умови для правильного ведення бухгалтерського обліку, забезпечити неухильне виконання всіма підрозділами, службами та працівниками, причетними до бухгалтерського обліку, правомірних вимог бухгалтера щодо дотримання порядку оформлення та подання до обліку первинних документів.

Враховуючи вищенаведене, саме на голову правління, як на керівника, покладена відповідальність за організацію бухгалтерського обліку, забезпечення фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах та збереження оброблених документів, регістрів і звітності.

Відповідно до пункту 1 розділу XV Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18 червня 2015 року № 1000/5 та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 22 червня 2015 року за № 736/27181, під час зміни керівника установи наявність і стан документів (справ), що знаходяться в діловодстві структурних підрозділів та в архіві, а також облікових документів та довідкового апарату до них відбиваються окремим розділом в акті приймання-передавання установи. Відповідно до облікових даних служби діловодства та архіву в акті наводяться окремо кількість документів, що знаходяться в діловодстві, та кількість справ, що зберігаються в архіві, у тому числі кількість справ, що внесені до Національного архівного фонду.

Отже колишній керівник (голова правління) за актом приймання-передавання має передати новопризначеному керівнику всі документи, які знаходяться в діловодстві ОСББ.

У зв`язку з викладеним, позивач вправі вимагати усунення перешкод у виконанні його діючим головою правління своїх обов`язків шляхом надання йому доступу та можливості користуватись документами ОСББ, а колишній голова правління не вправі утримувати такі документи у себе.

Із змісту ст.ст. 15, 16 ЦК України, ст. 20 ГК України слідує, що кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права у разі його порушення, невизнання або оспорювання у спосіб та в порядку, що встановлений договором або законом. Одним із способів захисту цивільних прав та інтересів в тому числі є примусове виконання обов`язку в натурі.

Відповідно до вимог ст. 317 ЦК України власникові належать права володіння, користування та розпоряджання своїм майном.

Статтею 319 ЦК України визначено, що власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

Відповідно до ст. 321 ЦК України право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений цього права чи обмежений у його здійсненні. Особа може бути позбавлена права власності або обмежена у його здійсненні лише у випадках і в порядку, встановлених законом.

Згідно з вимогами ст. 386 ЦК України власник, який має підстави передбачати можливість порушення свого права власності іншою особою, може звернутися до суду з вимогою про заборону вчинення нею дій, які можуть порушити його право, або з вимогою про вчинення певних дій для запобігання такому порушенню.

Статтею 387 ЦК України передбачено, що власник має право витребувати своє майно від особи, яка незаконно, без відповідної правової підстави заволоділа ним.

За визначенням ст. 391 ЦК України власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпоряджання своїм майном.

Враховуючи викладене, обов`язком відповідача є передача позивачу оригіналів усіх документів, що стосуються діяльності ОСББ «ГС10А-Гармонія», а також, зважаючи на те, що відповідач не зазначив, що документи, які хоче витребувати позивач, у нього відсутні чи їх отримання неможливе, то суд дійшов висновку, що вимоги позивача підлягають задоволенню.

Статтею 13 ГПК України передбачено, що судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.

Статтею 74 ГПК України встановлено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог та заперечень.

Відповідно до ст. 76, 77 ГПК України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

За приписами ст. 86 ГПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також вірогідність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.

З огляду на вищезазначене, враховуючи встановлені обставини справи та приймаючи до уваги доведеність позивачем належними та допустимими доказами обставин, якими обґрунтовано позов, а також встановлений факт порушення відповідачем прав та законних інтересів позивача, суд приходить до висновку про правомірність заявлених позовних вимог щодо зобов`язання відповідача передати позивачу документацію щодо ОСББ «ГС10А-Гармонія», у зв`язку з чим позовні вимоги підлягають задоволенню.

Відповідно до ст. 129 ГПК України судові витрати у разі задоволення позову покладаються на відповідача.

На підставі викладеного, керуючись ст. 129, 236 - 238, 240 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Позов Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «ГС10А-Гармонія» до ОСОБА_1 про зобов`язання вчинити дії задовольнити.

Зобов`язати ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) передати голові правління «ГС10А-Гармонія» всі офіційні документи «ГС10А-Гармонія» в оригіналі, а саме:

1. Протоколи загальних зборів співвласників «ГС10А-Гармонія» з 04.06.2016 р. по 31.12.2023 з усіма додатками.

2. Протоколи засідання правління ОСББ «ГС10А-Гармонія» з 04.06.2016 р. по 16.04.2024.

3. Документи та договори щодо правовідносин ОСББ «ГС10А-Гармонія» з юридичними та/або фізичними особами у сфері надання та оплати житлово-комунальних послуг, найму, оренди та користування приміщеннями об`єкту, юридичних послуг тощо.

4. Печатки, штампи, ключі від місць загального користування.

5. Облік мешканців об`єкту, а також власників, співвласників окремих приміщень.

6. Накази по особовому складу ОСББ «ГС10А-Гармонія» у період з 04.06.2016 по 16.04.2024.

7. Фінансову звітність, подану до органів Державної фіскальної служби (ДПС), Управління статистики за період з 2016 по 2024 роки.

8. Внутрішню звітність, в т.ч. кошториси витрат та виконання кошторисів витрат з 2016 по 2024 роки.

9. Фінансову звітність, складену на дату зміни голови правління «ГС10А-Гармонія» у квітні 2024 року.

10. Бухгалтерські документи, банківські виписки, авансові звіти, відомості про нарахування заробітної плати, відпускних, прибуткові накладні, акти інвентаризації, акти виконаних робіт та специфікацій з проведення поточного ремонту МЗІ, реклами, облік поквартальних та щомісячних нарахувань, акти звірок з обслуговуючими сторонніми організаціями, акти перевірок лічильників холодного, гарячого водопостачання, електроенергії МЗК тощо за період з 2016 по 16.04.2024 роки.

11. Книги реєстрації вхідної та вихідної кореспонденції за 2016-2024 роки, в тому числі виданих довіреностей.

12. Книги реєстрації протоколів загальних зборів, протоколів засідань правління, договорів, наказів по особовому складу, трудових угод тощо за період з 2016 по 2024 роки.

13. Акти ревізій фінансово-господарської діяльності за період з 2016 по 2024 роки.

14. Проектно-кошторисну документацію та виконавчі креслення.

15. Акти технічного стану на момент приймання-передачі документів від ТОВ «Експлуатаційна компанія».

16. Схеми внутрішньобудинкових мереж централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо та електропостачання, централізованого опалення тощо.

17. Паспорти ліфтового господарства.

18. Кошториси, описи робіт з поточного та капітального ремонту.

19. Акти технічного огляду.

20. Журнал заявок мешканців об`єкту.

21. Протоколи виміру ізоляції електромереж.

22. Протоколи огляду вентиляції.

23. Акти виконаних робіт щодо дезінфекції та дезінсекції МЗК.

24. Документи щодо планових заходів за попередній та поточний період, необхідні для в утримання об`єкту відповідно до нормативів, стандартів, порядків, правил та для зберігання належного технічного стану будівельних елементів, конструкцій та мереж об`єкту.

25. Всю наявну проектну та технічну документацію на будинок.

Стягнути з ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) на користь «ГС10А-Гармонія» (04210, м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, буд. 10-А, корп. 5, ідентифікаційний код 406602690) судовий збір у сумі 3 028 (три тисячі двадцять вісім) грн.

Рішення ухвалене в нарадчій кімнаті, його вступна та резолютивна частини оголошені в судовому засіданні 14 листопада 2024 року.

Повний текст рішення складений 25 листопада 2024 року.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до суду апеляційної інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 20-денний строк з дня складення повного тексту рішення.

Суддя Головіна К. І.

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення14.11.2024
Оприлюднено28.11.2024
Номер документу123320396
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, щодо недоговірних зобов’язань спонукання виконати або припинити певні дії

Судовий реєстр по справі —910/5908/24

Ухвала від 13.01.2025

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Барсук М.А.

Рішення від 05.12.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Рішення від 05.12.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 09.12.2024

Господарське

Північний апеляційний господарський суд

Барсук М.А.

Ухвала від 26.11.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Рішення від 14.11.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 10.10.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 02.07.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 27.05.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

Ухвала від 20.05.2024

Господарське

Господарський суд міста Києва

Головіна К.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні