Постанова
від 27.11.2024 по справі 903/551/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пр. Волі, 54а, м. Луцьк, 43010, тел./факс 72-41-10

E-mail: inbox@vl.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 03499885

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

про визнання банкрутом

27 листопада 2024 року Справа № 903/551/24

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Ніко-Тайс, м. Київ

до боржника Фермерського господарства Гримікс, смт. Любешів, Волинська обл.

про банкрутство

Суддя Кравчук А. М.

Секретар судового засідання Мачульська Л.В.

Представники:

від кредиторів: АТ КБ «Приватбанк» - Іванова С.О.

розпорядник майна: Винниченко Ю.В.

встановив: ухвалою суду від 11.06.2024 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Ніко-Тайс до Фермерського господарства Гримікс про банкрутство прийнято до розгляду. Справу призначено до розгляду в підготовчому судовому засіданні на 19.06.2024 об 11 год 30 хв. Зобов`язано боржника до судового засідання подати відзив на заяву.

Ухвалами суду від 10.07.2024 відкрито провадження у справі про банкрутство Фермерського господарства Гримікс. Визнано грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Ніко-Тайс в сумі в сумі 24 224 грн 00 коп перша черга задоволення (судовий збір), 356 539 грн 98 коп четверта черга, 25 136 грн 28 коп шоста черга. Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника, процедуру розпорядження майном боржника строком на сто сімдесят календарних днів по 26.12.2024. Розпорядником майна Фермерського господарства Гримікс призначено арбітражного керуючого Винниченка Юрія Валентиновича. Попереднє судове засідання призначено на 28.08.2024 о 12 год 00 хв.

Оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство оприлюднене на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 10.07.2024.

Строк для подання заяв з грошовими вимогами до боржника по 09.08.2024.

Ухвалами суду від 16.10.2024 визнано грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Ніко-Тайс в сумі 4 844 грн 80 коп перша черга (витрати по сплаті судового збору), 30 772 грн 80 коп четверта черга, 30 849 грн 77 коп - шоста черга. У визнанні грошових вимог Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Ніко-Тайс до Фермерського господарства Гримікс в сумі 383 546 грн 53 коп відмовлено. Визнано грошові вимоги Акціонерного товариства комерційний банк Приватбанк до Фермерського господарства Гримікс в сумі 4 844 грн 80 коп перша черга (витрати по сплаті судового збору), 85 477 грн 67 коп четверта черга, 89 552 грн 80 коп - шоста черга. У визнанні грошових вимог Акціонерного товариства комерційний банк Приватбанк до Фермерського господарства Гримікс в сумі 31 119 грн 81 коп відмовлено.

14.11.2024 на адресу суду надійшло клопотання розпорядника майна Винниченка Ю.В. про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури, призначення його ліквідатором боржника.

Ухвалою суду від 18.11.2024 розгляд справи призначено у судовому засіданні 27.11.2024 о 12 год 00 хв.

27.11.2024 надійшло клопотання арбітражного керуючого Винниченка Ю.В. про його згоду на призначення ліквідатором боржника.

У судовому засіданні розпорядник майна клопотання про визнання боржника банкрутом, призначення його ліквідатором товариства підтримав.

Представник банку у вирішенні клопотання поклалась на розсуд суду.

Інші учасники правом участі у судовому засіданні не скористалися, хоч були належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду справи.

Згідно ст.17 Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" суди застосовують при розгляді справ Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод та практику Європейського суду з прав людини як джерело права.

В силу вимог ч.1 ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, 1950 року, учасником якої є Україна, кожен при вирішенні судом питання щодо його цивільних прав та обов`язків має право на судовий розгляд упродовж розумного строку.

Обов`язок швидкого здійснення правосуддя покладається, в першу чергу, на відповідні державні судові органи. Розумність тривалості судового провадження оцінюється в залежності від обставин справи та з огляду на складність справи, поведінки сторін, предмету спору (§ 66-69 рішення Європейського суду з прав людини від 08.11.2005 у справі "Смірнова проти України").

Враховуючи, що норми ст. 74 ГПК України щодо обов`язку суду витребувати у сторін документи і матеріали, необхідні для вирішення спору, кореспондуються з диспозитивним правом сторін подавати докази, п. 4 ст. 129 Конституції України визначає одним з принципів судочинства свободу в наданні сторонами суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, суд вважає, що ним, в межах наданих йому повноважень, створені належні умови для надання сторонами доказів та вважає за необхідне розгляд справи проводити за наявними в ній матеріалами.

Дослідивши матеріали справи, господарський суд, -

в с т а н о в и в :

Частиною 1 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ) передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Цей Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.

Статтею 1 КУзПБ визначено, що неплатоспроможність - це неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ч. 4 ст. 205 Господарського кодексу України у разі неспроможності суб`єкта господарювання через недостатність його майна задовольнити вимоги кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом. Умови, порядок та наслідки оголошення суб`єктів господарювання банкрутами встановлюються цим Кодексом та іншими законами.

Згідно з ч. 1 та 2 ст. 209 Господарського кодексу України у разі нездатності суб`єкта підприємництва після настання встановленого строку виконати свої грошові зобов`язання перед іншими особами, територіальною громадою або державою інакше як через відновлення його платоспроможності цей суб`єкт (боржник), відповідно до частини четвертої статті 205 цього Кодексу, визнається неспроможним.

Нездатність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів інакше як через застосування визначеної судом ліквідаційної процедури вважається банкрутством.

Відповідно до ч. 1 ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру.

Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов`язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців.

Відповідно до ч. 5 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства до компетенції кредиторів належить прийняття рішення про: звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство; частиною 8 ст. 48 встановлено, що до компетенції комітету кредиторів належить рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого.

Виходячи з положень ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства рішення зборів кредиторів чи комітету кредиторів є способом волевиявлення кредиторів.

У відповідності до ст. 49 КУзПБ у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі. До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.

12.11.2024 в режимі відеоконференції з використанням онлайн-сервісу «ZOOM» проведено збори кредиторів боржника, на якому комітет кредиторів ФГ «ГРИМІКС» сформовано у кількості 2 (двох) кредиторів: Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «НІКО-ТАЙС»; Акціонерне товариство Комерційний банк «ПРИВАТБАНК». Головою комітету кредиторів обрано кредитора з найбільшою кількістю голосів - Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «НІКО-ТАЙС». Прийнято до відома та погоджено звіт розпорядника майна про виконання повноважень розпорядника майна у даній справі. Визнано роботу розпорядника майна задовільною, достатньою та такою, що повністю відповідає вимогам Кодексу, іншого законодавства у сфері банкрутства та регулювання діяльності арбітражних керуючих. Уповноважено розпорядника майна подати до Господарського суду Волинської області клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Винниченка Ю.В.

На виконання положень КУзПБ та з метою виявлення активів боржника, розпорядником майна направлено запити (звернення) до відповідних державних органів та установ, що здійснюють державну реєстрацію права власності на певні види майнових прав, а також видають дозвільні документи на певні види господарської діяльності.

Згідно отриманих відповідей боржник не брав участі у приватизації об`єктів державної власності, об`єкти державної власності, що перебувають на балансі боржника відсутні.

Згідно звіту розпорядника майна в електронно-обліковій системі «AGROTECH» містяться відомості про техніку, зареєстровану (була зареєстрована) за боржником:

- комбайн зернозбиральний марки ДОН-1500А, 1989 року випуску, заводський номер 027044, номер двигуна НОМЕР_1 , свідоцтво про реєстрацію машини серії НОМЕР_2 , номерний знак НОМЕР_3 , дата реєстрації 18.12.2009;

- комбайн зернозбиральний марки ДОН-1500А, 1992 року випуску, заводський номер НОМЕР_4 , номер двигуна НОМЕР_5 , свідоцтво про реєстрацію машини серії НОМЕР_6 , номерний знак НОМЕР_7 , дата реєстрації 25.02.2010 та дата зняття з обліку 12.03.2010;

- навантажувач фронтальний марки Т-156, 1990 року випуску, заводський номер НОМЕР_8 , номер двигуна НОМЕР_9 , свідоцтво про реєстрацію машини серії НОМЕР_10 , номерний знак НОМЕР_11 , дата реєстрації 28.01.2013 та дата зняття з обліку 28.01.2013.

Щодо підстав зняття з обліку кожного транспортного засобу, то реєстраційні документи, які подані для реєстрації та зняття з обліку машин, зберігаються в територіальному органі Держпродспоживслужби протягом п`яти років. По закінченню строку зберігання, зазначені документи підлягають знищенню в установленому порядку (п. 28 постанови КМУ від 08.07.2009 року за № 694 «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів»).

Виконавчі провадження у АСВП №70204453 та №70204552 зупинені відповідно до п.4 ч.1 ст.34 Закону України «Про виконавче провадження». В ході примусового виконання по вищезгаданих виконавчих провадженнях державним виконавцем виявлено майно, а саме комбайн зернозбиральний ДОН-1500А, № двигуна 968, заводський номер 027044, 1989 року випуску, державний номерний знак НОМЕР_3 , який з 09.11.2017 перебуває в розшуку по зведеному ВП щодо боржника. Інше майно у боржника відсутнє, майно на реалізацію до ДП «Сетам» не передавалось. Кошти на погашення заборгованості згідно виконавчих документів, на депозитний рахунок відділу не надходили.

За боржником транспортні засоби, вагони, земельні ділянки, великотонажні та інші технологічні транспортні засоби, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, повітряні судна, об`єкти права промислової власності не зареєстровані.

Інформація щодо складських документів, виписаних на зерно боржником за період з 05.11.2007 по 13.08.2024, в основному реєстрі складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, відсутня.

Боржник, серед власників пакетів голосуючих акцій (5 відсотків і більше) акціонерних товариств, відсутній.

Статистична та фінансова звітність від боржника до ГУ статистики у Волинській області, ГУ ДПС у Волинській області не надходила.

Боржник не перебував на централізованому обліку в Держмитслужбі в реєстрі осіб, які під час провадження своєї діяльності є учасниками відносин, що регулюються законодавством України з питань митної справи. Дані щодо митного оформлення товарів за період з 01.01.2014 по 02.09.2024 не знайдено.

Таким чином, за результатами проведеної інвентаризації, жодного майна, майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належали б йому на праві власності або господарського відання; майна, визначеного родовими ознаками, що належить банкруту на праві володіння або користування або будь-яких інших активів, що підпадали б під визначення ст. 62 Кодексу, за адресою реєстрації боржника не виявлено.

Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань засновником та керівником боржника є ОСОБА_1 .

Згідно звіту розпорядника майна жодної відповіді на його запити від керівних органів боржника не надходило.

За результатами виїзду представником розпорядника майна за адресою реєстрації боржника (Волинська обл., смт. Любешів, вул. Лісна, буд. 1) з`ясовано, що за вказаною адресою розташована виробничо-складська база. Боржник за адресою реєстрації відсутній.

Відповідно до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, боржник не є засновником інших юридичних осіб, однак входить до складу ради сільськогосподарських підприємств Любешівського району (код ЄДРПОУ: 31183843).

За результатами аналізу автоматизованої системи виконавчих проваджень виконавчі провадження, в яких боржник виступав би стягувачем, відсутні.

Відповідно до інформаційної довідки №391495740 від 19 серпня 2024 року із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек (додається), об`єктів нерухомого майна, що належать боржнику на праві власності, не виявлено.

Згідно звіту розпорядника майна боржника фактична сума активів боржника дорівнює нулю, сума пасиву відповідає сумі зобов`язань боржника - загальній сумі кредиторських вимог відповідно до реєстру вимог кредиторів в межах провадження у справі про банкрутство боржника і складає 652 242 грн 90 коп.

Відповідно до ст. 12 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий зобов`язаний проводити аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника та подавати результати такого аналізу до господарського суду разом з документами, що підтверджують відповідну інформацію.

Відповідно до ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна зобов`язаний проводити аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника та виявляти (за наявності) ознаки фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства.

Згідно звіту розпорядника майна, джерела для проведення повноцінного аналізу фінансово господарського стану підприємства, інвестиційної та іншої діяльності, становища на ринках з метою виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрута чи доведення до банкрутства у нього відсутні.

Враховуючи вищевикладене, з огляду на період процедури розпорядження майном, завершення її строків, рішення зборів кредиторів щодо переходу до ліквідаційної процедури, яке прийняте за результатами заслуховування звіту розпорядника майна, фактичне припинення боржником господарської діяльності та відсутність у нього активів, за рахунок яких можна було б задовольнити включені до реєстру вимоги кредиторів, відсутність інвесторів на стадії розпорядження майном, а також пропозицій щодо укладення мирової угоди, суд дійшов висновку про можливість відновлення платоспроможності боржника лише через застосування щодо нього процедури ліквідації.

Докази наявності у боржника грошових коштів, матеріальних цінностей чи будь якого іншого майна, що дало б змогу боржнику погасити вимоги кредитора, в матеріалах справи відсутні.

Відповідно до ч. 1 ст. 60 Кодексу України з процедур банкрутства, у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

Згідно з вимогами ч. 1 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією визначається судом шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за принципом випадкового вибору. Арбітражний керуючий для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, у разі відсторонення розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, визначеного Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою, від виконання повноважень, керуючий санацією, керуючий реалізацією та ліквідатор призначаються господарським судом за клопотанням комітету кредиторів.

Згідно п. 2 Прикінцевих та перехідних положень ГПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.

12.11.2024 в режимі відеоконференції з використанням онлайн-сервісу «ZOOM» проведено збори кредиторів боржника та уповноважено розпорядника майна подати до Господарського суду Волинської області клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Винниченка Ю.В.

Арбітражний керуючий Винниченко Ю.В. у заяві від 27.11.2024 дає згоду на його призначення ліквідатором боржника.

Враховуючи рішення зборів кредиторів про призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Винниченка Ю.В., його згоду на участь у даній справі в якості ліквідатора боржника, відповідність його кандидатури вимогам Кодексу України з процедур банкрутства, його незаінтересованість щодо боржника та кредиторів, суд дійшов висновку про можливість призначення його ліквідатором банкрута.

Заяви від інших арбітражних керуючих на участь у справі в якості ліквідатора не надходили.

З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (ст. 59 КУзПБ) господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.

З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов`язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, у відповідності до ч. 3 ст. 59 КУзПБ, здійснюється офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-порталі судової влади України.

Керуючись ст.ст. 48-49, 58-59 Кодексу України з процедур банкрутства", ст. 234-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ :

1. Припинити процедуру розпорядження майном Фермерського господарства Гримікс (вул. Лісна, буд.1, смт. Любешів, код ЄДРПОУ 35298132) та повноваження розпорядника майна арбітражного керуючого Винниченка Юрія Валентиновича.

2. Визнати банкрутом Фермерське господарство Гримікс (вул. Лісна, буд.1, смт. Любешів, код ЄДРПОУ 35298132).

3. Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 12 місяців по 27.11.2025.

4. Скасувати арешти та інші обмеження, накладені на майно Фермерського господарства Гримікс (вул. Лісна, буд.1, смт. Любешів, код ЄДРПОУ 35298132). Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном товариства не допускається.

5. Ліквідатором Фермерського господарства Гримікс (вул. Лісна, буд.1, смт. Любешів, код ЄДРПОУ 35298132) призначити арбітражного керуючого Винниченка Юрія Валентиновича (свідоцтво №1658 від 24.07.2013, адреса: вул. Сумгаїтська, 10, м. Черкаси, ідентифікаційний код 3048916135).

6. Встановити ліквідатору Фермерського господарства «Гримікс» арбітражному керуючому Винниченку Юрію Валентиновичу основну грошову винагороду у розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним своїх обов`язків.

7. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури ФГ «Гримікс», текст якого додається.

8. Припинити повноваження органів управління щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, повноваження власника майна та їх виконання покласти на ліквідатора. З дня призначення ліквідатора до нього переходять права керівника (органів управління) юридичної особи - банкрута.

9. Протягом п`ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора посадовим особам банкрута передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності ліквідатору. Попередити, що у разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до законів України.

10. Зобов`язати ліквідатора:

- під час проведення ліквідаційної процедури використовувати тільки один рахунок боржника в банківській установі. Інші рахунки, виявлені при проведенні ліквідаційної процедури, закрити. Залишки коштів на цих рахунках перерахувати на основний рахунок боржника;

- невідкладно прийняти до свого відання майно боржника, забезпечити його збереження, виконувати функції з управління та розпорядження майном банкрута, здійснити його інвентаризацію та оцінку, аналіз фінансового становища банкрута, виконувати повноваження керівника (органів управління), формувати ліквідаційну масу, реалізовувати майно для задоволення вимог кредиторів у порядку, передбаченому Кодексом України з процедур банкрутства" здійснювати інші повноваження, передбачені цим кодексом;

- виплати кредиторам з основного рахунку здійснювати у порядку черговості, визначеному Кодексом України з процедур банкрутства;

- щомісячно подавати господарському суду та комітету кредиторів ФГ «Гримікс» звіти про свою діяльність, інформацію про фінансове становище і майно боржника, використання коштів боржника;

- на вимогу господарського суду та державного органу з питань банкрутства надавати необхідні відомості щодо проведення ліквідаційної процедури;

- до 27.11.2025 подати на затвердження до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс у відповідності до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.

Постанова господарського суду набирає законної сили негайно після її оголошення відповідно до ч. 1 ст. 235 ГПК України

Постанова суду підписана 27.11.2024.

Постанова суду може бути оскаржена до Північно-західного апеляційного господарського суду відповідно до ст.ст. 255-256, п. 17.5 Перехідних положень ГПК України.

Суддя А. М. Кравчук

СудГосподарський суд Волинської області
Дата ухвалення рішення27.11.2024
Оприлюднено29.11.2024
Номер документу123336341
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи

Судовий реєстр по справі —903/551/24

Ухвала від 05.12.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Шум Микола Сергійович

Постанова від 27.11.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Кравчук Антоніна Михайлівна

Ухвала від 25.11.2024

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 25.11.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Кравчук Антоніна Михайлівна

Ухвала від 18.11.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Кравчук Антоніна Михайлівна

Ухвала від 12.11.2024

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 12.11.2024

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 12.11.2024

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Коломис В.В.

Ухвала від 16.10.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Кравчук Антоніна Михайлівна

Ухвала від 16.10.2024

Господарське

Господарський суд Волинської області

Кравчук Антоніна Михайлівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні