Справа № 291/1496/24
Провадження №2-а/291/43/24
У Х В А Л А
28 листопада 2024 року селище Ружин
Суддя Ружинськогорайонного судуЖитомирської областіГарбарук І.М.,вивчивши позовнузаяву ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Житомирській області, поліцейського сектору реагування патрульної поліції Відділу поліцейської діяльності №2 (смт.Ружин) Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області Артеменка Владислава Руслановича про скасування постанови,
ВСТАНОВИВ:
26.11.2024 позивач звернувся до суду із вказаним позовом.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26.11.2024 головуючим суддею по справі визначено суддю Гарбарук І.М.
Частиною першою статті 12 КАС України визначено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).
Відповідно до приписів статті 12 і глави 10 КАС України спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.
Згідно з ч.1ст.257 Кодексу адміністративного судочинства України(далі -КАС України) за правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності.
За приписами п.10 ч.6ст.12 КАС України, для цілей цьогоКодексусправами незначної складності є справи, у яких суд дійде висновку про їх незначну складність, за винятком справ, які не можуть бути розглянуті за правилами спрощеного позовного провадження.
Суд зазначає, що дана справа не віднесенаКАС Українидо категорії складних справ, оскільки її предмет не відповідає вимогам, які викладені у ч.4 ст.12та ч.4 ст.257 КАС України.
Частиною 5 ст. 262 КАС України визначено, що суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Враховуючи обраний позивачем спосіб захисту порушеного права, а також зважаючи на характер спірних правовідносин та предмет доказування у справі, віднесення даної категорії справ до термінових, суд дійшов висновку про доцільність розгляду вказаної справи у спрощеному позовному провадженні без повідомлення та виклику сторін.
Разом з позовною заявою позивачем ОСОБА_1 подано заяву про виклик та допит у судове засідання його, як свідка.
Відповідно доч.1ст.93КАС України сторони,треті особита їхніпредставники заїх згодою,в томучислі завласною ініціативою,якщо іншене встановленоцим Кодексом,можуть бутидопитані яксвідки провідомі їмобставини,що маютьзначення длясправи.
Так, позивач звернувся до суду з позовною заявою, у якій викладено його позицію, обставини та обґрунтування своїх позовних вимог, які мають значення для вирішення справи по суті, а тому, суд не вбачає необхідності допитувати позивача ОСОБА_1 у якості свідка.
На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 12, 171, 243, 248, 257, 259 262 КАС України,
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Житомирській області, поліцейського сектору реагування патрульної поліції Відділу поліцейської діяльності №2 (смт.Ружин) Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області Артеменка Владислава Руслановича про скасування постанови, та відкрити провадження в адміністративній справі.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін у судове засідання.
Відповідачам встановлюється п`ятиденний строк з дня вручення їм копії даної ухвали для подання відзиву на позов.
Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідачам повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву на позов для подання відповіді на відзив та заперечення, копії яких одночасно з поданням до суду повинні бути надіслані ним іншим учасникам справи.
Відповідно до ч. 4 ст. 159 КАС України, неподання суб`єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
У задоволення клопотання позивача про виклик свідка відмовити.
Направити учасникам справи копію даної ухвали.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за адресою http://rg.zt.court.gov.ua, а про прийнятті процесуальні рішення у справі у Єдиному державному реєстрі судових рішень за адресою http://reyestr.court.gov.ua.
Роз`яснити учасниками справи недопустимість зловживання процесуальними правами.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Ружинського районного суду
Житомирської області І.М. Гарбарук
Суд | Ружинський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 28.11.2024 |
Оприлюднено | 29.11.2024 |
Номер документу | 123352789 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них дорожнього руху |
Адміністративне
Ружинський районний суд Житомирської області
Гарбарук І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні