Ухвала
від 28.11.2024 по справі 302/1612/24
МІЖГІРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 302/1612/24

Провадження № 2/302/468/24

15

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28.11.2024 селище Міжгір`я Закарпатської області

Суддя Міжгірського районного суду Закарпатської області Пухальський С. В., розглянувши матеріали позовної заяви Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» в особі Філії «Міжгірське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання недійсним та скасування наказу про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки, визнання недійсними та скасування договорів купівлі-продажу земельної ділянки, скасування відомостей про право приватної власності на земельну ділянку, знесення самочинно збудованих будівель,

ВСТАНОВИВ:

01.11.2024 позивач звернувся до Міжгірського районного суду Закарпатської області з позовом до відповідачів про визнання недійсним та скасування наказу про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки, визнання недійсними та скасування договорів купівлі-продажу земельної ділянки, скасування відомостей про право приватної власності на земельну ділянку, знесення самочинно збудованих будівель.

Ухвалою Міжгірського районного суду Закарпатської області від 04.11.2024 зазначену позовну заяву залишено без руху та встановлено позивачу для усунення недоліків, вказаних у мотивувальній частині ухвали, строк десять днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвалу суду про залишення позовної заяви без руху 05.11.2024 спрямовано на повідомлену позивачем адресу електронної пошти та того ж дня ним отримано, про що свідчить довідка про доставку електронного листа.

14.11.2024 директор Філії «Міжгірське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» звернувся до суду із заявою про отримання копії ухвали від 04.11.2024, посилаючись на ненадходження такої.

Ухвалу суду було отримано позивачем 14.11.2024.

Суд вбачає, що строк, встановлений ухвалою суду від 05.11.2024, пройшов, проте недоліки позовної заяви позивачем до теперішнього часу не усунуто.

Згідно до пунктів 6, 7 частини 2 статті 43 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) учасники справи зобов`язані виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки та виконувати інші процесуальні обов`язки, визначені законом або судом.

Відповідно до частини 1 статті 44 ЦПК України учасники судового процесу повинні добросовісно користуватися процесуальними правами; зловживання процесуальними правами не допускається.

На осіб, які беруть участь у справі, покладається загальний обов`язок добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов`язки. При цьому під добросовісністю необхідно розуміти таку реалізацію прав і виконання обов`язків, що передбачають користування правами за призначенням, здійснення обов`язків в межах, визначених законом, недопустимість посягання на права інших учасників цивільного процесу, заборона зловживати наданими правами.

Відповідно до частини 3 статті 185 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статями 175 і 177 ЦПК України, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Оскільки до даного часу вказані в ухвалі суду від 04 листопада 2024 року недоліки позивачем усунуті не були, суддя вважає, що позовна заява підлягає поверненню позивачу.

Керуючись статтями 43, 44, 185, 260 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» в особі Філії «Міжгірське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , про визнання недійсним та скасування наказу про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки, визнання недійсними та скасування договорів купівлі-продажу земельної ділянки, скасування відомостей про право приватної власності на земельну ділянку, знесення самочинно збудованих будівель, - визнати неподаною та повернути позивачу.

Ухвала набирає законної сили негайно після її постановлення.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Закарпатського апеляційного суду через Міжгірський районний суд Закарпатської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її постановлення.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її постановлення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Суддя Пухальський С. В.

СудМіжгірський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення28.11.2024
Оприлюднено02.12.2024
Номер документу123365663
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:

Судовий реєстр по справі —302/1612/24

Ухвала від 28.11.2024

Цивільне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Пухальський С. В.

Ухвала від 04.11.2024

Цивільне

Міжгірський районний суд Закарпатської області

Пухальський С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні