Справа №359/8421/24
Провадження №2/359/2980/2024
УХВАЛА
29 листопада 2024 року Бориспільський міськрайонний суд Київської області у складі:
головуючого Борця Є.О.,
за участю секретаря судового засідання Шандар М.М.,
за участю позивача ОСОБА_1 ,
здійснюючи в приміщенні суду у відкритому судовому засіданні підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 до Вороньківської сільської ради про визначення додаткових строків для подання нотаріусам заяв про прийняття спадщини,
встановив:
В серпні 2024 року ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_2 звернулись до суду з вказаним позовом та просять визначити додаткові строки для подання нотаріусам заяв про прийняття спадщини, що відкрилась після смерті ОСОБА_4 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 , та після смерті ОСОБА_5 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Відповідно до п.5 ч.3 ст.2 ЦПК України однією з основних засад цивільного судочинства є диспозитивність.
Згідно з ч.7 ст.81 ЦПК України вказаний принцип полягає у тому, що суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом.
Встановлено, що інформація, яка міститься у спадковій справі, заведеній після смерті ОСОБА_4 , має істотне значення для правильного вирішення спору. Відсутність означеної інформації унеможливлює ухвалення законного та обґрунтованого рішення суду. Зі змісту листа завідувача Другої бориспільської державної нотаріальної контори №1490/01-16 від 23 жовтня 2024 року вбачається, що спадкова справа №259/1999, заведена після смерті ОСОБА_4 , зберігається у Київському обласному державному нотаріальному архіві.
З огляду на це суд вважає, що належить витребувати у Київського обласного державного нотаріального архіву копію спадкової справи №259/1999, заведеної після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Керуючись п.1 ч.1 ст.258, ч.4 ст.259, ст.260 ЦПК України, суд
ухвалив:
Витребувати у Київського обласного державного нотаріального архіву копію спадкової справи №259/1999, заведеної після смерті ОСОБА_4 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвала суду не підлягає апеляційному оскарженню, набирає законної сили негайно після її проголошення.
Суддя
Бориспільського міськрайонного суду Є.О. Борець
Суд | Бориспільський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2024 |
Оприлюднено | 02.12.2024 |
Номер документу | 123389958 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Бориспільський міськрайонний суд Київської області
Борець Є. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні