Ухвала
від 02.12.2024 по справі 921/565/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

"02" грудня 2024 р.м. Одеса Справа № 921/565/24

Господарський суд Одеської області у складі судді Мостепаненко Ю.І., розглянувши матеріали справи № 921/565/24

за позовом Фізичної особи підприємця Кіндюка Ігора Петровича ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )

до відповідача Приватного підприємства «Фаундрі Україна» (73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Тираспольська, буд. 1, код ЄДРПОУ 44255026)

про стягнення 57 964, 11 грн.,

ВСТАНОВИВ:

18.11.2024 ФОП Кіндюк Ігор Петрович через систему «Електронний суд» звернувся до Господарського суду Тернопільської області з позовною заявою (вх. № 5224/24) до Приватного підприємства «Фаундрі Україна», в якій просив суд стягнути з відповідача 57 964,11 грн, з яких: 48 790 грн. сума основної заборгованості, 147, 96 грн. - 3% річних, 9 026, 15 грн. пені, а також суму судових витрат.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на неналежне виконання відповідачем умов договору поставки № 50724/2 від 15.07.2024 в частині виконання своїх зобов`язань з поставки товару, що стало підставою для виникнення вимог з повернення суми попередньої оплати.

Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 01.10.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 921/565/24 за правилами загального позовного провадження; призначено підготовче засідання на 16.10.2024.

Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 16.10.2024 матеріали справи № 921/565/24 передано за територіальною підсудністю до Господарського суду Одеської області на підставі ст. 31 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судових справ між суддями від 18.11.2024 справу № 921/565/24 розподілено судді Мостепаненко Ю.І.

Ухвалою Господарського суду Одеської області від 25.11.2024 прийнято справу № 921/565/24 до свого провадження, розгляд справи вирішено здійснювати спочатку за правилами загального позовного провадження.

Разом з тим, позовну заяву ФОП Кіндюк Ігоря Петровича (вх. № 5224/24 від 18.11.2024р.) залишено без руху на підставі ч. 11 ст. 176 ГПК України із встановленням позивачу строку для усунення виявлених недоліків.

28.11.2024 до суду від позивача надійшла заява про усунення недоліків (вх. № 42969/24) згідно якої позивач, на виконання вимог вищевказаної ухвали суду, зазначені недоліки усунув.

Відповідно до ч. 12 ст. 176 Господарського процесуального кодексу України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, суд продовжує розгляд справи, про що постановляє ухвалу не пізніше наступного дня з дня отримання інформації про усунення недоліків.

Враховуючи усунення позивачем недоліків позовної заяви у встановлений судом строк, господарський суд вважає за необхідне продовжити розгляд справи із призначенням судового засідання для розгляду справи по суті.

Керуючись ч. 12 ст. 176, ст. 234, Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Продовжити розгляд справи № 916/565/24.

2. Підготовче засідання призначити на "25" грудня 2024 р. о 11:30

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі суд. засідань №15 (5 поверх), тел.0(482) 307-982.

3. Зробити офіційне оприлюднення оголошення щодо слухання даної справи.

4. Викликати сторони у підготовче засідання, яке призначено на 25.12.2024 о 11:30.

5. Запропонувати відповідачу протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали суду подати до суду відзив на позовну заяву, оформлений відповідно до вимог ст. ст. 165, 178 ГПК України; надіслати копію відзиву та доданих до нього доказів позивачу одночасно з надісланням відзиву до суду; відповідні докази надіслання надати до суду.

6. Запропонувати позивачу протягом 10 днів з дня отримання відзиву на позов, надати відповідь на відзив, оформлену відповідно до вимог ст.ст.166, 184 ГПК України; надіслати копії відповіді на відзив та доданих до неї доказів відповідачу одночасно з надісланням відповіді суду; відповідні докази надіслання надати до суду.

7. Запропонувати відповідачу подати до суду протягом 10 днів з дня отримання відповіді на відзив, заперечення, оформлені відповідно до вимог ст.ст.167, 184 ГПК України, надіслати копію заперечень та доданих до них доказів позивачу одночасно з надісланням заперечень до суду; відповідні докази надіслання надати до суду.

8. Повідомити учасників справи про наявність у Господарському суді Одеської області технічної можливості ознайомлення з матеріалами справи в дистанційному режимі, шляхом надсилання сканкопії матеріалів судової справи на електронну адресу, визначену заявником.

9. Повідомити учасників справи про наявність в Господарському суді Одеської області технічної можливості проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду відповідно до п. 4 ст. 197 ГПК України та в приміщенні суду відповідно до ч. ч. 5-7 ст. 197 ГПК України.

10. Повідомити учасників справи щодо запровадження обов`язкової реєстрації та використання електронних кабінетів (ЕК) у ЄСІТС для наступних категорій осіб: адвокати; нотаріуси; державні та приватні виконавці; судові експерти; арбітражні керуючі; органи державної влади; інші державні органи; органи місцевого самоврядування; інші юридичні особи. Для інших осіб реєстрація електронних кабінетів є добровільною. Серед процесуальних наслідків для осіб, які повинні були зареєструвати ЕК, але не зробили цього - залишення позовної заяви, апеляційної та касаційної скарги без руху, повернення письмової заяви (клопотання, заперечення) без розгляду, відмова у видачі судового наказу та інші. Зареєструвати Електронний кабінет можна за посиланням: https://bit.ly/3Y0uQLu.

Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua

Ухвала набирає законної сили 02.12.2024 та оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.І. Мостепаненко

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення02.12.2024
Оприлюднено04.12.2024
Номер документу123462058
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань купівлі-продажу поставки товарів, робіт, послуг

Судовий реєстр по справі —921/565/24

Ухвала від 29.01.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Мостепаненко Ю.І.

Ухвала від 25.12.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Мостепаненко Ю.І.

Ухвала від 09.12.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Мостепаненко Ю.І.

Ухвала від 02.12.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Мостепаненко Ю.І.

Ухвала від 25.11.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Мостепаненко Ю.І.

Ухвала від 16.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Ухвала від 08.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Ухвала від 01.10.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

Ухвала від 25.09.2024

Господарське

Господарський суд Тернопільської області

Чопко Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні