Ухвала
від 04.12.2024 по справі 918/1029/24
ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

04 грудня 2024 року Справа № 918/1029/24

Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:

Головуючий суддя Петухов М.Г.

суддя Василишин А.Р.

суддя Мельник О.В.

розглянувши апеляційну скаргу заступника керівника Рівненської окружної прокуратури

на ухвалу Господарського суду Рівненської області від 12.11.2024

(постановлену у м. Рівному)

у справі № 918/1029/24 (суддя Качур А.М.)

за позовом заступника керівника Рівненської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Рівненської міської ради

до відповідачів:

1) ОСОБА_1

2) ОСОБА_2

про усунення перешкод в користуванні самовільно зайнятою земельною ділянкою, приведення її у придатний до використання стан шляхом знесення об`єкту самочинного будівництва

ВСТАНОВИВ:

Господарський суд Рівненської області ухвалою від 12.11.2024 у справі № 918/1029/24 відмовив заступнику керівника Рівненської окружної прокуратури у відкритті провадження у справі за позовом до ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні самовільно зайнятою земельною ділянкою, приведення її у придатний до використання стан шляхом знесення об`єкту самочинного будівництва.

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням до Північно-західного апеляційного господарського суду із апеляційною скаргою звернувся заступник керівника Рівненської окружної прокуратури, у якій просить ухвалу Господарського суду Рівненської області від 12.11.2024 у справі № 918/1029/24 скасувати на направити справу для продовження розгляду суду першої інстанції.

Перевіривши матеріали апеляційної скарги, колегія суддів Північно-західного апеляційного господарського суду встановила, що апеляційна скарга відповідає вимогам статті 258 ГПК України, підстав для залишення без руху, повернення чи відмови у відкритті апеляційного провадження не встановлено.

Відповідно до вимог статей 262, 268 Господарського процесуального кодексу України судова колегія визначилась про можливість відкриття апеляційного провадження у справі №918/1029/24 та призначення апеляційної скарги до розгляду. Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.

Керуючись ст. 234, 235, 256, 258, 260, 262, 263, 267, 268, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північно-західний апеляційний господарський суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою заступника керівника Рівненської окружної прокуратури на ухвалу Господарського суду Рівненської області від 12.11.2024 у справі № 918/1029/24.

2. Розгляд апеляційної скарги призначити на 24 грудня 2024 року о 11:20 год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33601, м. Рівне, вул. Яворницького, 59 у залі судових засідань № 6.

3. Учасникам справи протягом п`яти днів з дня одержання цієї ухвали надати суду обґрунтовані відзиви/письмові пояснення на апеляційну скаргу, в порядку передбаченому статтею 263 ГПК України та докази надсилання копії відзиву/пояснень з доданими документами іншим учасникам справи.

4. Ухвалу надіслати всім учасникам справи.

5. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями.

Головуючий суддя Петухов М.Г.

Суддя Василишин А.Р.

Суддя Мельник О.В.

СудПівнічно-західний апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення04.12.2024
Оприлюднено05.12.2024
Номер документу123495291
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин

Судовий реєстр по справі —918/1029/24

Ухвала від 30.01.2025

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Качур А.М.

Постанова від 24.12.2024

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Петухов М.Г.

Ухвала від 24.12.2024

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Петухов М.Г.

Ухвала від 04.12.2024

Господарське

Північно-західний апеляційний господарський суд

Петухов М.Г.

Ухвала від 12.11.2024

Господарське

Господарський суд Рівненської області

Качур А.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні