ЖОВТНЕВИЙ РАЙОННИЙ СУД
Миколаївської області
Справа №477/2219/24
Провадження №2/477/1213/24
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
02 грудня 2024 року м. Миколаїв
Суддя Жовтневого районного суду Миколаївської області Саукова А. А., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про скасування державної реєстрації земельної ділянки,
ВСТАНОВИЛА:
Представник позивача адвокат Сафронов Ю. І. звернувся до Жовтневого районного суду Миколаївської області через підсистему «Електронний суд» з позовною заявою, в якій просить скасувати державну реєстрацію земельної ділянки кадастровий номер 4823383700:01:000:0725 площею 2 га для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в межах Партизанської сільської ради Миколаївського (колишнього Вітовського, Жовтневого) району Миколаївської області та припинити щодо неї усі зареєстровані речові права за ОСОБА_2 та їх обтяження.
Ухвалою суду від 13 листопада 2024 року позовна заява на підставі статей 175, 177, 185 ЦПК України залишена без руху, та направлена представнику позивача ОСОБА_3 на його електронну пошту, зазначену в позовній заяві.
Позивачу в строк п`ять днів з дня отримання ухвали було запропоновано усунути недоліки, що перешкоджають вирішенню питання про відкриття провадження, які зазначені в мотивувальній частині ухвали про залишення заяви без руху.
Відповідно до довідки представнику позивача - ОСОБА_3 ухвала суду від 13.11.2024 року по справі № 477/2219/24 доставлена на його електронну пошту 18.11.2024 року.
Станом на 02 грудня 2024 року в установлений строк недоліки, які зазначені в мотивувальній частині ухвали про залишення заяви без руху, не усунуті.
Відповідно до частин третьої та сьомої статті 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, установлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві. Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Керуючись статтею 185 ЦПК України,
ПОСТАНОВИЛА:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про скасування державної реєстрації земельної ділянки, вважати неподаною та повернути позивачу.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Миколаївського апеляційного суду або через Жовтневий районний суд Миколаївської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її постановлення.
Суддя А.А. Саукова
Суд | Жовтневий районний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 02.12.2024 |
Оприлюднено | 11.12.2024 |
Номер документу | 123610758 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: |
Цивільне
Жовтневий районний суд Миколаївської області
Саукова А. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні