Ухвала
від 04.12.2024 по справі 661/4945/15-ц
НОВОВОРОНЦОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 661/4945/15-ц

Номер провадження 2-в/954/28/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 грудня 2024 рокус-ще Нововоронцовка

Нововоронцовський районний суд Херсонської області у складі:

головуючого судді Каневського В. О.,

за участю секретаря судового засідання Ферко Г. М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, у порядку спрощеного позовного провадження, заяву про відновлення втраченого судового провадження за заявою ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ»,-

ВСТАНОВИВ:

До Нововоронцовського районного суду Херсонської області надійшла заява ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ» про відновлення втраченого судового провадження. Заява обґрунтована тим, що 27.01.2016 Новокаховський міський суд Херсонської області у справі №661/4945/15-ц виніс рішення, за яким задоволено позов Публічного акціонерного товариства "Альфа Банк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором. В свою чергу, ухвалою від 30.09.2021 Новокаховський міський суд Херсонської області постановив замінити стягувача ПАТ "Альфа Банк" на його правонаступника ТОВ "Вердикт Капітал".

09.03.2023 між ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРДИКТ КАПІТАЛ" та ТОВ "Кампсіс Фінанс" було укладено Договір № 09-03/23 про відступлення (купівлю-продаж) прав вимоги, відповідно до якого ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРДИКТ КАПІТАЛ" відступило ТОВ "Кампсіс Фінанс", а ТОВ "Кампсіс Фінанс" набуло право вимоги заборгованості за договорами кредиту, в тому числі за Кредитним договором №500941320. З огляду на викладене, заявник просив відновити втрачене судове провадження з метою подальшої заміни стягувача на його правонаступника.

Провадження у справі відкрито та запропоновано учасникам надати усі наявні у них документи і матеріали, що стосуються втраченого судового провадження.

Представник заявника у судове засідання не з`явився. Разом із заявою про відновлення втраченого провадження надав наступні матеріали справи:

-фотокопію заочного рішення від 27.01.2016 у справі №661/4945/15-ц;

-фотокопію ухвали від 30.09.2021 у справі №661/4945/15-ц;

-інформацію щодо виконавчого провадження №52239096;

-копію договору про відступлення (купівлю-продаж) прав вимоги № 09-03/23 від 09.03.2023;

-копію додаткової угоди №1 від 10.03.2023 до договору про відступлення (купівлю-продаж) прав вимоги № 09-03/23 від 09.03.2023;

-копія акта прийому-передачі Реєстру Боржників за договором про відступлення (купівлю-продаж) прав вимоги №09-03/23 від 09.03.2023.

Відповідач (боржник) у судове засідання не з`явився, про час, дату та місце розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку. Матеріалів та документів, що стосуються втраченого судового провадження не надав.

Враховуючи, що в судове засідання не з`явились всі учасники справи, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Суд, дослідивши зібрані матеріали, дійшов наступного висновку.

Відповідно до ст.488ЦПК України відновлення втраченого повністю або частково судового провадження в цивільній справі закінченій ухваленням судового рішення або в якій провадження закрите, проводиться в порядку, встановленому цим Кодексом. Втрачене судовепровадження у цивільній справі може бути відновлене за заявою учасника справи або за ініціативою суду (ч. 1 ст. 489 ЦПК України).

Згідно зі ст.490ЦПК України заява про відновлення втраченогосудового провадження подається до суду, який ухвалив рішення по суті справи або постановив ухвалу про закриття провадження у справі.

30.05.2023Вищою Радою Правосуддя (рішення № 566/0/15-23) територіальну підсудність у судових справах Новокаховського міського суду Херсонської області змінено на Нововоронцовський районний суд Херсонської області.

За змістом ст.493ЦПК України при розгляді заяви про відновлення втраченогосудового провадження суд бере до уваги частину справи, яка збереглася (окремі томи, жетони, матеріали з архіву суду тощо); документи, надіслані (видані) судом учасникам судового процесута іншимособам до втрати справи, копії таких документів; матеріали виконавчого провадження,якщо воноздійснювалося зарезультатами розглядусправи;будь-якіінші документиі матеріали,подані учасникамисудового процесу,за умови,що такідокументи іматеріали єдостатніми длявідновлення справи; відомості з Єдиного державного реєстру судових рішень; дані, що містяться в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі; будь-які інші відомості, документи тощо, отримані у законний спосіб з інших офіційних джерел.

Відповідно до ч. 2, 3 ст. 494 ЦПК України, в ухвалі суду про відновлення втраченогосудового провадженнязазначається,на підставіяких конкретноданих,поданих досуду ідосліджених усудовому засіданні,суд вважаєустановленим зміствідновленого судовогорішення,наводяться висновкисуду продоведеність того,які доказидосліджувалися судомі якіпроцесуальні діївчинялися звтраченого провадження.У разінедостатності зібранихматеріалів дляточного відновленнявтраченого судовогопровадження судвідмовляє увідновленні втраченогосудового провадження і роз`яснює учасникам справи право на повторне звернення з такою самою заявою за наявності необхідних документів.

Згідно з ч.1ст.494ЦПК України на підставі зібраних і перевірених матеріалів суд постановляє ухвалу про відновлення втраченогопровадження повністю або в частині, яку, на його думку, необхідно відновити.

Відповідно до ч.2ст.494ЦПК України в ухвалі суду про відновлення втраченого судового провадження зазначається, на підставі яких конкретно даних, поданих суду і досліджених у судовому засіданні, суд вважає установленим зміст відновленого судового рішення, наводяться висновки суду про доведеність того, які докази досліджувались судом і які процесуальні дії вчинялись з втраченого провадження.

Обсяг документів втраченого судовогопровадження,які підлягаютьвідновленню,законодавцем віднесенона розсудсуду.Так,на підставізібраних іперевірених матеріалів,суд ухвалюєрішення провідновлення втраченогопровадження повністюабо вчастині,яку,на йогодумку,необхідно відновити.У зв`язкуз цимслід враховувати,що обсягдокументів втраченогосудового провадження,які підлягаютьвідновленню,залежить відмети такоговідновлення.Метою відновленнявтраченого судовогопровадження найчастішеє одержаннязавіреної копіїсудового рішення,апеляційне оскарженнясудового рішення, перегляд судового рішенняза нововиявленимиобставинами,вирішення питань,пов`язанихіз зверненнямсудового рішеннядо виконаннятощо.Так,для оскарженнясудового рішення,його переглядуза нововиявленимиобставинами необхіднимє нелише відновленнясамого рішення,а йвідновлення письмових доказів у справі, які досліджувалися судом і результати оцінки яких відображені у такому рішенні.

Також, під час розгляду цієї категорії справ суд не збирає та не досліджує нові докази, не робить висновків щодо правильності тверджень суду, який розглядав справу, та про обґрунтованість вимог заявника по суті раніше пред`явленого позову за втраченимсудовим провадженням,тобто нездійснює судовий розгляд в його класичному розумінні, а лише виконує функцію щодо технічного відтворення раніше існуючих матеріалів провадження.

До Нововоронцовського районного суду Херсонської області із Новокаховського міського суду Херсонської області не надходила справа №661/4945/15-ц. Наведене дає підстави вважати, що судове провадження у справі №661/4945/15-ц втрачене.

Водночас, у Єдиному державному реєстрі судових рішеньє електроннікопії рішеннята ухвалисуду,постановлених підчас розглядувищезазначеної справи. Надані представником заявника фотокопії документів відповідають змісту ухваленого у справі судових рішень, які містяться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Також суд ураховує, що, незалежно від заявленої мети відновлення втраченогосудового провадження, резолютивна частинаухвали про відновлення такогопровадження обов`язковомає міститиповний текствідновленого судовогорішення,яким булозакінчено провадженняу справі,оскільки наведенийсудом текствідновленого рішення у справі фактично замінює його втрачений оригінал. Аналогічних висновків дійшов Верховний Суд у постанові від 29 листопада 2019 року у справі № 2-2062/11 (провадження №61-23154св18),від 05грудня 2018року усправі №2-879/10(провадження № 61-6618св18).

З оглядуна викладене,суд вважаєза необхідневстановити змістрішення від27.01.2016та ухваливід 30.09.2021Новокаховського міськогосуду Херсонськоїобласті усправі №661/4945/15-ц, якимизакінчено провадження у справі та замінено первісного стягувача на його правонаступника (заявника по справі), навівши у резолютивній частиніданих судовихрішень повний текст, наявних у Єдиному державному реєстрі судових рішень, для подальшої заміни стягувача на його правонаступника. Разом з тим, суд позбавлений можливості відновитиматеріали судовогопровадження в іншій частині через ненадходження даних документів до суду.

У зв`язку з вищевикладеним суд дійшов висновку про достатність матеріалів для часткового відновлення втраченогосудового провадження в частині рішення від27.01.2016та ухваливід 30.09.2021 у справі №661/4945/15-ц, постановлених під час розгляду зазначеної цивільної справи.

На підставі вищевикладеного, керуючисьст. 81,258-260,493,494 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Відновити частково втраченесудовепровадження у цивільній справі Новокаховського міського суду Херсонської області №661/4945/15-ц, а саме:

1. Вважати встановленим зміст рішення від 27.01.2016:

Справа № 661/4945/15-ц

Провадження № 2/661/147/16

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 січня 2016 року

Новокаховський міський суд Херсонської області в складі:

головуючої судді - Бойко М.Є.

при секретарі - Асановій Н.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Нова Каховка, цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Альфа Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

в с т а н о в и в:

Позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача заборгованості за кредитним договором № 500941320 від 20.05.2014 року, укладеним між ПАТ «Альфа Банк» та ОСОБА_1 , що утворилася станом на 17.11.2015 року в сумі 51789,36 грн. та складається з: заборгованості по кредиту 36617,27 грн., заборгованості по відсотках 8132,97 грн., заборгованості по комісії 4639,12 грн. та штрафу - 2400 грн., посилаючись на порушення боржником своїх зобов`язань за кредитним договором.

Представник позивача в судове засідання не з`явився, у адресованій суду заяві просив розглядати справу за його відсутності, проти заочного розгляду справи не заперечував.

Відповідач в судове засідання не з`явився з невідомих суду причин, про розгляд справи повідомлений належним чином, про причини не явки суд не повідомив.

Суд вважає можливим, відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, в зв`язку з неявкою сторін, судове засідання проводити без фіксування за допомогою звукозаписувального технічного засобу.

Зі згоди представника позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді цивільної справи, що відповідає вимогам ст. ст. 224 - 226ЦПК України.

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що, згідно з договором № 500941320 від 20.05.2014 року, укладеним між ПАТ «Альфа Банк» та ОСОБА_1 , позивач надав відповідачу кредит у сумі 36617,27 грн., відповідач зобов`язався в порядку та на умовах, що визначені даним договором, повертати кредит, виплачувати проценти за користування ним, сплачувати неустойку та інші передбачені платежі в сумі, строки та на умовах, що передбачені договором та додатком №1 до нього графіком погашення кредиту.

Відповідно до умов зазначеного договору, у разі невиконання чи неналежного виконання відповідачем будь-яких обов`язків, встановлених договором, в тому числі у разі затримання сплати частини кредиту та/або процентів за його користування, щонайменше на один календарний місяць, позивач має право вимагати дострокового виконання зобов`язання з повернення кредиту за договором.

Після укладення договору, між позивачем і відповідачем, відповідно до вимог ст. 509 ЦК України, виникли певні зобов`язання, що є правовідношеннями, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (сплатити) гроші, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Ці зобов`язання, згідно ст.ст. 526, 530 ЦК України, повинні виконуватися належним чином, відповідно до умов договору. Якщо у зобов`язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Згідно ст. 1054 ЦК України, за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов`язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов`язується повернути кредит та сплатити проценти.

Відповідно до ст. ст. 1049, 1050 ЦК України, позичальник зобов`язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі або речі, визначені родовими ознаками, у такій самій кількості, такого самого роду та такої самої якості, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором.

Відповідно до ч. 2 ст. 1054 та ч. 2 ст. 1050 Цивільного кодексу України, наслідками порушення боржником зобов`язання щодо повернення чергової частини суми кредиту є право кредитора достроково вимагати повернення всієї суми кредиту.

Як вбачається з матеріалів справи, свої зобов`язання за кредитним договором позивач виконав в повному обсязі.

Позичальником протягом дії кредитного договору порушувалися його умови: не сплачувались платежі в строки, визначені договором, у зв`язку з чим, станом на 17 листопада 2015 року, його заборгованість за кредитним договором, згідно із наданим розрахунком, становить 51 789,36 грн. та складається з: простроченої заборгованості за кредитом в сумі 36 617,27 грн., заборгованості за відсотками 8 132,97 грн., заборгованості по комісії 4 639,12 грн., та штрафу 2400 грн., який нарахований у зв`язку із систематичним порушенням боржником своїх зобов`язань зі сплати кредиту.

Таким чином, оскільки відповідач в судовому засіданні не оспорював заявлені проти нього позовні вимоги, крім того, протягом дії договору не сплачував кредит вчасно та у повному обсязі, тобто, зобов`язання за вказаним договором належним чином не виконав, суд вважає, що зазначена сума боргу підлягає стягненню з відповідача на користь позивача у повному обсязі.

На підставі ст. 88 ЦПК України підлягають стягненню з відповідача в дохід держави судові витрати по сплаті судового збору в сумі 1218 грн..

На підставі ст. ст. 1049, 1050, 1054 ЦК України, керуючись ст.ст. 10, 88, 212-215, 224-233 ЦПК України, суд, -

у х в а л и в:

Позов Публічного акціонерного товариства «Альфа Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Публічного акціонерного товариства «Альфа Банк» заборгованість за кредитним договором № 500941320 від 20.05.2014 року в сумі 51 789,36 грн. та судовий збір в сумі 1218 грн. Всього 53 007,36 грн.(п`ятдесят три тисячі сім гривень 36 коп.).

Заочне рішення може бути переглянуте Новокаховським міським судом за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного суду Херсонської області через Новокаховський міський суд протягом десяти днів з дня його проголошення.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження.

Суддя М. Є. Бойко

2. Вважати встановленим зміст ухвали від 30.09.2021:

Справа № 661/4945/15-ц

Провадження № 6/661/62/21

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 вересня 2021 року

Новокаховський міський суд Херсонської області в складі:

головуючої - судді Бойко М.Є.,

за участю секретаря Стіпліної К.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в м.Нова Каховка, заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» про заміну сторони виконавчого провадження,

В С Т А Н О В И В :

У вересні 2021 року представник Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» звернувся до суду із заявою, в якій просить замінити сторону виконавчого провадження по справі №661/4945/15-ц: з ПАТ «Альфа-Банк»» на його правонаступника Товариство з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал»» за правом грошової вимоги до ОСОБА_1 .

В обґрунтування вказаної заяви заявник зазначив наступне.

27.01.2016 року Новокаховський міський суд Херсонської області ухвалив рішення по справі №661/4945/15-ц про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за кредитним договором №500941320 від 20.05.2014 року на користь ПАТ «Альфа-Банк».

На виконання зазначеного рішення суду Новокаховський міський суд Херсонської області видав Банку виконавчий лист від 27.01.2016 року.

21.06.2016 року між ПАТ «Альфа-Банк» та ТОВ «Кредитні ініціативи» було укладено Договір факторингу №1 про відступлення права вимоги за кредитним договором №500941320 від 20.05.2014 року.

В свою чергу, 26.12.2018 року, між ТОВ «Кредитні ініціативи» та ТОВ «Фінансова компанія «Веста»», а в подальшому 16.01.2019 року між ТОВ «Фінансова компанія «Веста»» та ТОВ «Вердикт Капітал» також укладені Договори про відступлення права вимоги за кредитним договором №500941320 від 20.05.2014 року.

Отже, згідно з умовами договору «16-01/19/1 від 16.01.2019 року право вимоги до ОСОБА_1 за зобов`язаннями, передбаченими кредитним договором №500941320 від 20.05.2014 року, перейшло до ТОВ «Вердикт Капітал» (Новий кредитор).

Однак, на даний час заявник позбавлений процесуальної можливості вчиняти в рамках виконавчого провадження відкритого на підставі виконавчого листа за рішенням суду від 27.10.2016 року по справі №661/4945/15-ц будь-які дії, оскільки не є його стороною.

Представник заявника та заінтересовані особи в судове засідання не з`явилися, про час та місце розгляду справи належним чином повідомлені, проти розгляду справи в його відсутність ТОВ «Вердикт Капітал» не заперечував.

Відповідно до ч.3 ст.442 ЦПК України неявка сторін та інших осіб не є перешкодою для вирішення питання про заміну сторони виконавчого провадження.

Дослідивши заяву та додані до неї матеріали, суд приходить наступного висновку.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 442 ЦПК України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження суд замінює таку сторону її правонаступником; заяву про заміну сторони її правонаступником може подати сторона (заінтересована особа), державний або приватний виконавець.

Частиною п`ятою ст. 8 ЗаконуУкраїни «Про виконавчого провадження» передбачено, що в разі вибуття однієї із сторін державний виконавець з власної ініціативи або за заявою сторони, а також сама заінтересована сторона мають право звернутися до суду із заявою про заміну сторони її правонаступником. Для правонаступника усі дії, вчинені до його вступу у виконавче провадження, обов`язкові тією мірою, якою вони були б обов`язковими для сторони, яку правонаступник замінив.

Підставою для заміни сторони виконавчого провадження, тобто процесуального правонаступництва на стадії виконання рішення суду, є наступництво у матеріальних правовідносинах, унаслідок якого відбувається вибуття сторони зі спірних або встановлених судом правовідносин і переходу до іншої особи прав і обов`язків вибулої сторони в цих правовідносинах.

Таким чином, при вирішенні питання про заміну сторони у виконавчому провадженні необхідно встановити факт вибуття сторони виконавчого провадження та переходу до особи матеріальних прав і обов`язків вибулої сторони.

З матеріалів справи вбачається та встановлено судом, що 27.01.2016 року Новокаховським міським судом Херсонської області ухвалено рішення по справі №661/4945/15-ц про стягнення заборгованості за кредитним договором №500941320 від 20.05.2014 р. з ОСОБА_1 на користь ПАТ «Альфа-Банк», в сумі 53007,36 грн.

На виконання вказаного рішення суду ПАТ «Альфа-Банк» виданий виконавчий лист.

21.06.2016 року між ПАТ «Альфа-Банк» та ТОВ «Кредитні ініціативи» було укладено договір факторингу №1, відповідно до якого ПАТ «Альфа-Банк» відступило ТОВ «Кредитні ініціативи», яке набуло право вимоги заборгованості за договорами кредиту, в тому числі за договором кредиту № 500941320.

26.12.2018 року між ТОВ «Кредитні ініціативи» та ТОВ «Фінансова компанія «ВЕСТА»» було укладено Договір факторингу № 2019-IKI/Beста, відповідно до якого ТОВ «Кредитні ініціативи» відступило ТОВ «Фінансова компанія «ВЕСТА», та набуло право вимоги заборгованості за договорами кредиту, в тому числі за Договором кредиту № 500941320.

16.01.2019 року між ТОВ «Фінансова компанія «ВЕСТА» та ТОВ «ВЕРДИКТ КАПІТАЛ» було укладено Договір про відступлення прав вимоги № 16-01/19/1, вiдповiдно до якого ТОВ Фінансова компанія «ВЕСТА» відступило TOB «Вердикт Капітал», та набуло право вимоги заборгованості за договорами кредиту, в тому числі за Договором кредиту № 500941320.

Відповідно до частини першої статті 512 ЦК України кредитор у зобов`язанні (крім випадків, передбачених статтею 515 ЦК України) може бути замінений іншою особою внаслідок, зокрема, передання ним своїх прав іншій особі за правочином (відступлення права вимоги), а згідно зі статтею 514 цього Кодексу до нового кредитора переходять права первісного кредитора в зобов`язанні в обсязі і на умовах, що існували на момент переходу цих прав, якщо інше не встановлено договором або законом.

Тлумачення частини 1 статті 512 ЦК України дає підстави для висновку, що відступлення права вимоги є одним із випадків заміни кредитора в зобов`язанні, яке відбувається на підставі правочину. Відступлення права вимоги не є окремим видом договору, це правочин, який засвідчує перехід права.

По своїй суті заміна кредитора в зобов`язанні внаслідок відступлення права вимоги є різновидом правонаступництва та можлива на будь-якій стадії процесу. У зв`язку з заміною кредитора відбувається вибуття цієї особи з виконавчого провадження, і її заміна новим кредитором проводиться відповідно до частини п`ятої статті 15 Закону України «Про виконавче провадження» за заявою заінтересованої особи. Такою заінтересованою особою є новий кредитор (правонаступник).

Отже, заміна сторони його правонаступником може відбуватися як до відкриття виконавчого провадження так і при відкритому виконавчому провадженні, тобто може бути проведена на будь-якій стадії.

Крім того, норма статті 442 ЦПК України має імперативний характер, оскільки в ній прямо визначено правило поведінки, а саме: замінити сторону виконавчого провадження, а не замінювати сторону виконавчого провадження лише у відкритому виконавчому провадженні чи за інших обставин.

Таким чином, заміна сторони виконавчого провадження її правонаступником може відбуватися як при відкритому виконавчому провадженні, так і при відсутності виконавчого провадження, тобто може бути проведена на будь-якій стадії процесу. Без заміни сторони виконавчого провадження правонаступник позбавлений процесуальної можливості ставити питання про відкриття виконавчого провадження та вчиняти інші дії згідно із Законом України «Про виконавче провадження».

Аналогічні за змістом висновки викладені у постановах Верховного Суду від 16.05.2018 року у справі №10/56-08, від 27.11.2019 у справі №496/2685/13-ц, від 19.02.2020 у справі № 2-3897/10.

Враховуючи зазначене, заява ТОВ «Вердикт Капітал» підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про виконавче провадження», ст.12,81,433, п.17.4 ч.1 розділу ХІІІ «Перехідні положення ЦПК України», суд

ПОСТАНОВИВ:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» про заміну сторони виконавчого провадження задовольнити.

Замінити стягувача - ПАТ «Альфа-Банк» на його правонаступника» - ТОВ «Вердикт Капітал», код ЄДРПОУ 36799749, у виконавчому провадженні по справі №661/4945/15-ц за позовом ПАТ «Альфа Банк» до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором №500941320.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Херсонського апеляційного суду через суд першої інстанції протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення, а при оголошенні судом вступної та резолютивної частини ухвали, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового ухвали.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкриття чи закриття апеляційного провадження або прийняття ухвали суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Ознайомитись з текстом судового ухвали в електронній формі сторони можуть за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua/.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет: http://court.gov.ua/fair/sud2117

Суддя М. Є. Бойко

Визнати неможливим відновлення втраченого судового провадження повністю.

Роз`яснити учасникам справи право на повторне звернення із заявою про відновлення втраченого судового провадження за наявності необхідних документів.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Херсонського апеляційного суду.

СуддяВ.О. Каневський

СудНововоронцовський районний суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення04.12.2024
Оприлюднено11.12.2024
Номер документу123619090
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про відновлення втраченого провадження

Судовий реєстр по справі —661/4945/15-ц

Ухвала від 04.12.2024

Цивільне

Нововоронцовський районний суд Херсонської області

Каневський В. О.

Ухвала від 04.11.2024

Цивільне

Нововоронцовський районний суд Херсонської області

Каневський В. О.

Ухвала від 30.09.2021

Цивільне

Новокаховський міський суд Херсонської області

Бойко М. Є.

Ухвала від 15.01.2016

Цивільне

Новокаховський міський суд Херсонської області

Бойко М. Є.

Ухвала від 23.12.2015

Цивільне

Новокаховський міський суд Херсонської області

Бойко М. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні