Справа №450/4058/24
пр № 2/464/2252/24
У Х В А Л А
10 грудня 2024 року м.Львів
Сихівський районний суд міста Львова
у складі: головуючого судді Борачка М.В.,
секретар судового засідання Дзьобан Н.С.,
розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в м. Львові в залі суду в порядкузагального позовногопровадженняцивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у спілкуванні та участі у вихованні дитини, -
встановив:
на розглядСихівського районногосуду м.Львованадійшла позовназаява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у спілкуванні та участі у вихованні онука - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визначення способу та порядку спілкування з онуком.
Ухвалою судді від 13 листопада 2024 року прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, призначено підготовче засідання.
15 листопада 2024 року від позивача надійшла заява у якій вона просить залишити позовну заяву без розгляду.
Учасники справи в підготовче засідання не з`явилися, належним чином повідомлялися про дату, час і місце розгляду справи.
На підставі ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Згідно із п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Враховуючи, що заява про залишення позовної заяви без розгляду подана позивачем до початку розгляду справи по суті, не порушує прав та законних інтересів інших осіб, а тому суд приходить до висновку, що позовну заяву необхідно залишити без розгляду.
Керуючись статтями 13, 247, 257 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -
постановив:
позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у спілкуванні та участі у вихованні дитини залишити без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили негайно після підписання її суддею.
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Повна ухвала суду складена та підписана суддею 10 грудня 2024 року.
Головуючий М.В. Борачок
Суд | Сихівський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 10.12.2024 |
Оприлюднено | 12.12.2024 |
Номер документу | 123662917 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Сихівський районний суд м.Львова
Борачок М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні