Справа номер 145/1542/24
Провадження номер 2/145/1117/2024
У Х В А Л А
про поновлення провадження у справі
12.12.2024 селище Тиврів
Суддя Тиврівського районного суду Вінницької області Патраманський І.І., отримавши висновок експерта Вінницького НДЕКЦ МВС у цивільній справі №145/1542/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третьої особи без самостійних вимог щодо предмета спору Вінницького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), про оспорювання батьківства та виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третьої особи без самостійних вимог щодо предмета спору Вінницького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), про оспорювання батьківства та виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини.
Ухвалою Тиврівського районного суду Вінницької області суду від 19.09.2024 у даній справі призначено судово молекулярно-генетичну експертизу. Провадження у справі було зупинено на час проведення експертизи.
11.12.2024 від Вінницького НДЕКЦ МВС надійшов висновок експерта від 21.11.2024 № СЕ-19/102-24/20573-БД на виконання ухвали суду від 19.09.2024.
Згідно ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
В зв`язку з викладеним вище, провадження у справі необхідно поновити.
На підставі викладеного та керуючись ст. 254 ЦПК України, суддя
ПОСТАНОВИВ:
Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , за участю третьої особи без самостійних вимог щодо предмета спору Вінницького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі Вінницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), про оспорювання батьківства та виключення відомостей про батька з актового запису про народження дитини - поновити.
Судове засіданняпризначити на 24 грудня 2024 року о 13:00 год. в приміщенні Тиврівського районного суду Вінницької області (с-ще Тиврів, вул. Шевченка, 3, зал №1).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: І. І. Патраманський
Суд | Тиврівський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 12.12.2024 |
Оприлюднено | 13.12.2024 |
Номер документу | 123715082 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Тиврівський районний суд Вінницької області
Патраманський І. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні