КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УХВАЛА
про внесення виправлень у судове рішення
17 грудня 2024 року №640/18795/22
Київський окружний адміністративний суд у складі судді Донця В.А., розглянувши питання про виправлення описки у судовому рішенні в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Оболонської районної в місті Києва державної адміністрації про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Київського окружного адміністративного суду від 22.10.2024 позов задоволено повністю.
Відповідачем подано заяву про виправлення описки в рішенні суду шляхом зазначення вірної дати народження позивача.
Судом установлено, що в рішенні суду від 22.10.2024 допущено описку в зазначенні дати народження позивача: помилково зазначено - " ІНФОРМАЦІЯ_1 " водночас вірною є - " ІНФОРМАЦІЯ_2 ".
Статтею 253 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні (частина перша). Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження (частина друга).
Судом ухвалено здійснити розгляд питання про виправлення описки в письмовому провадженні.
Оскільки в рішенні суду від 22.10.2024 допущено описку в зазначенні вірної дати народження позивача, тому зазначена описка підлягає виправленню.
Керуючись статтею 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити описку в рішенні Київського окружного адміністративного суду від 22.10.2024 в адміністративній справі №640/18795/22, замінивши помилково зазначену дату народження ОСОБА_1 " ІНФОРМАЦІЯ_1 " вірною - " ІНФОРМАЦІЯ_2 ".
Відповідно до статті 295 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Згідно зі статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Статтею 297 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Суддя Донець В.А.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2024 |
Оприлюднено | 20.12.2024 |
Номер документу | 123863681 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо соціального захисту (крім соціального страхування), з них внутрішньо переміщених осіб |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Донець В.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні