Ухвала
від 19.12.2024 по справі 944/6812/24
ЯВОРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №944/6812/24

Провадження №1-кп/944/1441/24

УХВАЛА

/про призначеннядосудовогорозгляду/

19.12.2024 року м.Яворів

Яворівський районний суд Львівської області:

в складі: головуючої судді- ОСОБА_1

з участю секретаря ОСОБА_2

прокурора- ОСОБА_3

обвинуваченого ОСОБА_4

розглянувши в підготовчому судовому засіданні в залі суду в місті Яворові в режимі відео конференції кримінальне провадження, відомості щодо якого 02 травня 2024року внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань №62024140110000578 про обвинувачення:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Києва, українця, громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , з незакінченою вищою освітою, розлученого, військовослужбовця військової частини НОМЕР_1 , раніше не судимого, затриманого 22.10.2024 в порядку ст.208 КПК України,-

у вчиненні кримінального правопорушеньня передбачених ч.5 ст.407 КК України,-

В С Т А Н О В И В:

На розгляді Яворівського районного суду Львівської області перебуває кримінальне провадження, відомості щодо якого 02 травня 2024року внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань №62024140110000578 про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.407 КК України.

Ухвалою Яворівського районного суду Львівської області в даному кримінальному провадженню призначено підготовче судове засідання.

В підготовчому судовомузасіданні прокурор просить призначити справу до судового розгляду.

В підготовчомусудовому засіданніобвинувачений не заперечив щодо призначення справи до судового розгляду.

Заслухавши думку учасників судового розгляду суд вважає за можливе призначити судовий розгляд з огляду на те, що угод про примирення чи визнання винуватості в порядку ст.ст.468-474 КПК України до суду не подано, підстав для закриття кримінального провадження не вбачається, обвинувальний акт складено у відповідності до вимог ст.291 КПК України, при його затвердженні прокурором дотримано вимоги кримінально-процесуального закону, підстав для направлення за підсудністю не встановлено, кримінальне провадження підсудне Яворівському районному суду Львівської області, у межах територіальної юрисдикції якого вчинено кримінальне правопорушення.

В підготовчому судовому засіданні учасники судового провадження проти призначення справи до судового розгляду не заперечили, клопотань, які б перешкоджали призначенню судового розгляду не заявили.

Суд, під час підготовки кримінального провадження до судового розгляду, визначивши дату та місце проведення судового розгляду, з`ясувавши необхідність проведення судового розгляду у відкритому судовому засіданні, питання про склад осіб, які братимуть участь у судовому розгляді, вчинивши всі необхідні дії, завершує підготовку до судового розгляду, вважає, що в судове засідання необхідно викликати прокурора та обвинуваченого.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.314-316 КПК України, суд,-

У Х В А Л И В:

Кримінальне провадження, відомості щодо якого 02 травня 2024року внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань №62024140110000578 про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.407 КК України, призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні Яворівського районного суду Львівської області за адресою: м.Яворів вул.Будівельна, 5, (3 поверх, зал судових засідань №7) на 09 год. 10хв. 27 грудня 2024 року.

В судове засідання викликати прокурора, та обвинуваченого.

Копію ухвали вручити сторонам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ: ОСОБА_1

СудЯворівський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення19.12.2024
Оприлюднено23.12.2024
Номер документу123888410
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини) Самовільне залишення військової частини або місця служби

Судовий реєстр по справі —944/6812/24

Ухвала від 27.12.2024

Кримінальне

Яворівський районний суд Львівської області

Швед Н. П.

Ухвала від 19.12.2024

Кримінальне

Яворівський районний суд Львівської області

Швед Н. П.

Ухвала від 19.12.2024

Кримінальне

Яворівський районний суд Львівської області

Швед Н. П.

Ухвала від 19.12.2024

Кримінальне

Яворівський районний суд Львівської області

Швед Н. П.

Ухвала від 12.12.2024

Кримінальне

Яворівський районний суд Львівської області

Швед Н. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні