Постанова
від 19.12.2024 по справі 953/5342/24
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа№ 953/5342/24

н/п 3/953/1799/24

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"19" грудня 2024 р. суддя Київського районного суду м. Харкова Юрлагіна Т.В., розглянувши клопотання захисника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 адвоката Воробей Оксани Володимирівни про участь у судовому засіданні по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 483 МК України в режимі відеоконференції, -

В С Т А Н О В И В:

В провадженні Київського районного суду м. Харкова перебуває справа про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 483 МК України.

Судове засідання по справі призначено на 21 січня 2025 року о 14 годині 00 хвилин.

18грудня 2024року черезсистему «Електроннийсуд» досуду надійшлоклопотання захисникаВоробей ОксаниВолодимирівни проучасть особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та її захисника у судовому засіданні у режимівідеоконференції з приміщення Ковельського міськрайонного суду Волинської області, посилаючись на віддаленість місця проживання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та її захисника від місця розташування суду, а також введення на території України воєнного стану.

Дослідивши матеріали клопотання, вважаю за необхідне клопотання Воробей О.В. задовольнити та призначити в справі судове засідання в режимі відеоконференції з наступних підстав.

Згідно з ч. 7 ст. 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Нормами КУпАП проведення судових засідань у справах про адміністративні правопорушення в режимі відеоконференції не передбачено, тому суд вважає за необхідне застосувати аналогію закону, визначену в КПК України.

Положенням ст. 336 КПК України визначено, що судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: 1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; 4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; 5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Відповідно до ч.2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Керуючись ст. 336 КПК України, суддя, -

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання захисника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 адвоката Воробей Оксани Володимирівни про участь у судовому засіданні по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 483 МК України в режимі відеоконференції - задовольнити.

Судове засідання по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 483 МК України, призначене на 21 січня 2025 року о 14 годині 00 хвилин проводити в режимі відеоконференції.

Доручити забезпечення проведення відеоконференції за участю особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , захисника ОСОБА_2 Ковельському міськрайонномусуду Волинськоїобласті (45008, м. Ковель, вул. Незалежності, 15).

Копію ухвали направити для забезпечення проведення відеоконференції Ковельському міськрайонномусуду Волинськоїобласті (e-mail: inbox@kv.vl.court.gov.ua).

Доручити відповідальній особі Ковельського міськрайонногосуду Волинськоїобласті перевірити документи, що посвідчують особу ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , вручити пам`ятку про їх процесуальні права та перебувати поряд з ними до закінчення судового засідання.

Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.

Постанова оскарженню не підлягає.

СУДДЯ: Т.В. Юрлагіна

СудКиївський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення19.12.2024
Оприлюднено23.12.2024
Номер документу123894750
СудочинствоАдмінправопорушення
КатегоріяСправи про порушення митних правил, які підлягають розгляду в судовому порядку Митний кодекс 2012 р. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю

Судовий реєстр по справі —953/5342/24

Постанова від 21.01.2025

Адмінправопорушення

Київський районний суд м.Харкова

Юрлагіна Т. В.

Постанова від 19.12.2024

Адмінправопорушення

Київський районний суд м.Харкова

Юрлагіна Т. В.

Постанова від 22.08.2024

Адмінправопорушення

Київський районний суд м.Харкова

Юрлагіна Т. В.

Постанова від 24.07.2024

Адмінправопорушення

Київський районний суд м.Харкова

Юрлагіна Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні