Ухвала
від 19.12.2024 по справі 914/1997/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014,м.Львів, вул.Личаківська, 128

УХВАЛА

19.12.2024 Справа № 914/1997/24

Господарський суд Львівської області у складі судді Чорній Л.З., розглянувши заяву Акціонерного товариства «Кредобанк» (79056, м. Львів, вул. Сахарова, буд. 78, ЄДРПОУ 09807862)

про грошові вимоги до боржника: ОСОБА_1

на суму 94 541,31 грн

у справі за заявою: ОСОБА_1

про неплатоспроможність ОСОБА_1 , ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )

Представники сторін не викликалися

ВСТАНОВИВ:

На розгляд Господарського суду Львівської області 12.08.2024 надійшла заява ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 , ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ).

Ухвалою суду від 15.08.2024 заява ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність залишена без руху.

На виконання вимог ухвали суду від 15.08.2024 заявником подано клопотання про долучення доказів.

У заяві про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність заявник просить у даній справі керуючим реструктуризацією призначити арбітражного керуючого Плесканку Олега Володимировича.

Арбітражним керуючим Плесканкою Олегом Володимировичем надано заяву-згоду з додатками на призначення його керуючим реструктуризацією у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 .

Заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність прийнято до розгляду ухвалою суду від 30.09.2024.

В судове засідання від 30.10.2024 заявник ОСОБА_1 не з`явився, причин неявки суду не повідомив. Заяв, клопотань на адресу суду не надходило.

Ухвалою суду від 27.11.2024 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність боржника ОСОБА_1 , ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ), введено процедуру реструктуризації боргів ОСОБА_1 , введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Призначено керуючим реструктуризацією ОСОБА_1 арбітражного керуючого Плесканку Олега Володимировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1779 від 21.12.2016, адреса: 79005, Львівська область, м. Львів, вул. Поповича, буд. 2, оф.10, РНОКПП НОМЕР_2 ). Оприлюднено на офіційному веб-сайті оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника ОСОБА_1 , ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ).

13 грудня 2024 в системі «Електронний суд» зареєстровано заяву Акціонерного товариства «Кредобанк» за вх.№4680/24 про грошові вимоги до боржника на суму 94 541,31 грн, в т.ч. 6 056,00 грн судовий збір.

Відповідно до ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Заяви з вимогами конкурсних кредиторів або забезпечених кредиторів, подані в межах строку, визначеного частиною першою цієї статті, розглядаються господарським судом у попередньому засіданні суду.

Розглянувши заяву Акціонерного товариства «Кредобанк» про грошові вимоги до боржника, суд вважає за необхідне прийняти її та розглянути в судовому засіданні.

Керуючись ст. 45 Кодексу з питань банкрутства, ст.ст. 234, 235 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву Акціонерного товариства «Кредобанк» від 17.12.2024 за вх.№4680/24 з вимогами до боржника до розгляду.

2. Призначити розгляд заяви у попередньому засіданні на:22.01.25 о 16:00 год. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду (м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2 поверх, зал судових засідань).

3. Заявнику: надати належні докази надсилання заяви з грошовими вимогами з додатками боржнику, надати суду для огляду у судовому засіданні оригінали документів, долучених до заяви про грошові вимоги до боржника.

4. Зобов`язати боржника розглянути заяву кредитора, про результати розгляду повідомити керуючого реструктуризацією.

5. Зобов`язати керуючого реструктуризацією надати суду докази повідомлення кредитора про результати розгляду грошових вимог у відповідності до вимог ч. 5 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства.

6. Участь повноважного представника заявника, боржника та керуючого реструктуризацією у судовому засіданні - обов`язкова.

7. Копію ухвали надіслати заявнику, боржнику та керуючому реструктуризацією.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://lv.arbitr.gov.ua /sud5015/.

Ухвала суду набирає законної сили в строк та в порядку, передбачених ст. 235 ГПК України.

Суддя Чорній Л.З.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення19.12.2024
Оприлюднено23.12.2024
Номер документу123915601
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи

Судовий реєстр по справі —914/1997/24

Ухвала від 22.01.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 22.01.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 19.12.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 27.11.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 30.10.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 30.09.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

Ухвала від 15.08.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Чорній Л.З.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні