Ухвала
від 20.12.2024 по справі 916/5262/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua

веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua


УХВАЛА

"20" грудня 2024 р.м. Одеса Справа № 916/5262/24

Господарський суд Одеської області у складі судді Литвинової В.В., розглянувши матеріали справи

за позовом Акціонерного товариства "Об`єднана гірничо-хімічна компанія";

до відповідача-1: Акціонерне товариства "Українська залізниця" в особі Регіональної філії "Одеська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця"

відповідача-2 - Акціонерне товариства "Українська залізниця"

третя особа-1, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача- Товариство з обмеженою відповідальністю "Інтегрований транспортний менеджмент Груп Україна"

третя особа-2, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача- Акціонерне товариство "Одеський припортовий завод"

про стягнення 321063,37 грн

в с т а н о в и в:

Акціонерне товариство "Об`єднана гірничо-хімічна компанія" подало до суду позов до АТ"Українська залізниця" в особі РФ "Одеська залізниця" та АТ "Українська залізниця" про стягнення з Акціонерне товариства "Українська залізниця" суму нестачі вантажу в сумі 321063,37грн.

Ухвалою від 04.12.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження. Встановлено відповідачам строк для подання відзиву, а третім особам для подання пояснень - 15 днів змоменту отримання ухвали.

18.12.2024 відповідач-2 подав клопотання про продовження строку для подання відзиву до 31.12.2024, посилаючись на те, що В зв`язку з введеним воєнного стану, підвищеною повітряною загрозою в Одесі та Одеській області, залученням працівників відповідача до забезпечення безпеки руху поїздів та пасажирських перевезень, враховуючи великий обсяг матеріалів, відповідачу необхідний час для перевірки доводів позивача, витребування письмових пояснень та документів із структурних та виробничих підрозділів, які територіально віддалені від філії «Одеська залізниця».

Суд дійшов висновку про обгрунтованість заяви відповідача-2.

19.12.2024 треті особи також подали заяви про прродовження строку для подання пояснень до 31.12.2024.

Відповідно до ч. 2 ст. 119 ГПК України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

З огляду на викладене, враховуючи принцип рівності, суд задовольняє клопотання та продовжує строк для подання відзиву та пояснень.

Керуючись ст. 119 ГПК України,

постановив:

1. Продовжити відповідачам строк для подання відзиву, а третім особам - строк для подання пояснень - до 31.12.2024.

Ухвалу підписано 20.12.2024.

Ухвала набрала законної сили з моменту підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя В.В. Литвинова

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення20.12.2024
Оприлюднено23.12.2024
Номер документу123926757
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань перевезення, транспортного експедирування залізницею втрата, пошкодження, псування вантажу

Судовий реєстр по справі —916/5262/24

Ухвала від 29.01.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 29.01.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 22.01.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 08.01.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 06.01.2025

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 20.12.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

Ухвала від 04.12.2024

Господарське

Господарський суд Одеської області

Литвинова В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні