Справа 556/515/24
Номер провадження 2-во/556/15/24
УХВАЛА
іменем України
про виправлення описки у судовому рішенні
24.10.2024 року. сел.Володимирець
Володимирецький районний суд Рівненської області в складі головуючого
судді Іванків О.В.,
при секретарі Кньовець Н.П.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в сел. Володимирець заяву позивачки ОСОБА_1 про виправлення допущеної в судовому рішенні описки від 16 липня 2024 року по справі №556/515/24 за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області про визнання права власності на спадкове майно,-
в с т а н о в и в:
Рішенням Володимирецького районного суду Рівненської області від 16 липня 2024 року, заявлені вимоги ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області про визнання права власності на спадкове майно - задоволено в повному обсязі.
Після винесення рішення, позивачка ОСОБА_1 , звернулася до суду з заявою про виправлення описки в вищевказаному судовому рішенні.
Враховуючи вище наведене, суд вважає за необхідне виправити допущену описку, про що повідомити сторони.
Відповідно до ч.2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось, що відповідає правилам, встановленим реченням другим ч. 2ст. 247 ЦПК України.
Суд, розглянувши заяву про виправлення описки, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що таке підлягає задоволенню.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущенні у судовому рішенні описки.
За змістом вказаної норми закону опискою слід вважати помилку, що порушує правила граматики, синтаксису, пунктуації, нумерації, що мають вплив на зміст судового рішення та його виконання. Опискою вважається також помилка у найменуванні органу чи особи, у назві та реквізитах рішення тощо.
Допущені описки в рішенні суду є технічними та їх виправлення не впливає на зміст рішення, а тому зазначені описки підлягають виправленню.
Враховуючи, що в судовому рішенні допущено описку, суд приходить до висновку, про необхідність виправлення описки у судовому рішенні.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 260, 269 ЦПК України
ПОСТАНОВИВ:
Заяву позивачки ОСОБА_1 про виправлення допущеної в судовому рішенні описки - задовольнити.
Виправити описку в рішенні Володимирецького районного суду від 16 липня 2024 року по справі за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 до Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області про визнання права власності на спадкове майно.
У тексті рішення суду замість неправильно вказаного: ім`я « ОСОБА_4 » вважати правильним « ОСОБА_4 », прізвище « ОСОБА_5 » вважати правильним « ОСОБА_5 », в резолютивній частині тексту рішення, в розділі «Учасники провадження щодо ОСОБА_3 рік народження «1972» вважати правильним «1970».
Направити копію ухвали сторонам.
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Суддя: Іванків О.В.
Суд | Володимирецький районний суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 24.10.2024 |
Оприлюднено | 23.12.2024 |
Номер документу | 123927478 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Володимирецький районний суд Рівненської області
Іванків О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні