Справа № 367/8200/23
Провадження №2-сз/367/52/24
УХВАЛА
Іменем України
11 грудня 2024 року суддя Ірпінського міського суду Київської області Третяк Я.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про повернення судового збору в цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Служба у справах дітей та сім`ї Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області, про встановлення факту самостійного виховання та утримання неповнолітньої дитини, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Ірпінського міського суду Київської області перебувала вищевказана цивільна справа.
Ухвалою суду від 19 січня 2024 року, на підставіч.4 ст.315 ЦПК України,відмовлено у відкритті провадження по даній цивільній справі.
20.11.2024 від заявника ОСОБА_1 до суду надійшла заява про повернення судового збору.
Відповідно до ч.2 ст.133 ЦПК України, розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Згідно з п.3 ч.1 ст.7 Закону України«Про судовий збір»сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разівідмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.
Встановлено, що при зверненні до суду із заявою про встановлення факту самостійного виховання та утримання неповнолітньої дитини, заявником сплачено судовий збір в розмірі 536 грн. 80 коп., що підтверджується копією долученої до заяви платіжною інструкцією № 0.0.3254491861.1.
Відповідно до ч.5 ст.7 Закону України «Про судовий збір» повернення сплаченої суми судового збору здійснюється в порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної фінансової політики.
Враховуючи, що ухвалою Ірпінського міського суду Київської області від 20.11.2024, на підставіч.4 ст.315 ЦПК України,відмовлено у відкритті провадження по справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Служба у справах дітей та сім`ї Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області, про встановлення факту самостійного виховання та утримання неповнолітньої дитини, сплачена сума судового збору в розмірі 536 грн. 80 коп. підлягає поверненню заявнику.
Керуючись ч.2 ст.133, ч.2 ст.247, 260, 261 ЦПК України, ст.7 Закону України «Про судовий збір», суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 про повернення судового збору в цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Служба у справах дітей та сім`ї Коцюбинської селищної ради Бучанського району Київської області, про встановлення факту самостійного виховання та утримання неповнолітньої дитини, - задовольнити.
Повернути ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса проживання: АДРЕСА_1 , судовий збір в розмірі 536 (п`ятсот тридцять шість) гривень, 80 копійок, сплачений згідно платіжної інструкції №0.0.3254491861.1 від 17.10.2023 на рахунок №UА088999980313131206000010814, отримувач - ГУК у Київ.обл/ірпінська міс/22030101, код отримувача 37955989.
Ухвала суду може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення шляхом подання апеляційної скарги до Київського апеляційного суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Я.М. Третяк
Суд | Ірпінський міський суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 11.12.2024 |
Оприлюднено | 23.12.2024 |
Номер документу | 123948032 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші процесуальні питання |
Цивільне
Ірпінський міський суд Київської області
Третяк Я. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні