ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, e-mail: inbox@km.arbitr.gov.ua, тел.(0382)71-81-84
У Х В А Л А
"17" грудня 2024 р.Справа № 924/1062/24
м. Хмельницький
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Субботіної Л.О. за участю секретаря судового засідання Мізика М.А., розглянувши матеріали
за заявою ОСОБА_1 м. Славута Шепетівського району Хмельницької області
про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи
за участю представника заявника: Василюка А.П. - адвокат, діє на підставі ордера серія АІ №1768347 від 11.12.2024
В підготовчому засіданні відповідно до ч. 6 ст. 233 ГПК України проголошено вступну та резолютивну частини ухвали.
ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду Хмельницької області 02.12.2024 надійшла заява фізичної особи ОСОБА_1 м. Славута Шепетівського району Хмельницької області про відкриття провадження у справі про свою неплатоспроможність в порядку Кодексу України з процедур банкрутства.
В обґрунтування поданої заяви заявник вказує, що загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами складає 755882,53 грн. Зазначає, що починаючи з серпня 2024 року заявник повністю припинив погашення своїх кредитів та не має можливості виконувати свої грошові зобов`язання з причин недостатності грошового доходу та відсутності майна, яке може бути реалізоване з метою погашення всієї заборгованості. Тому, посилаючись на приписи п.п. 2, 4 ч. 2 ст. 115 КУзПБ, заявник просить суд, зокрема відкрити провадження у справі про свою неплатоспроможність та ввести процедуру реструктуризації боргів боржника.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 02.12.2024, заяву передано на розгляд судді Субботіній Л.О.
Ухвалою суду від 05.12.2024 прийнято до розгляду заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи та призначено підготовче засідання у справі №924/1062/24 на 12:00 год. 17 грудня 2024 року.
Представник ОСОБА_1 в підготовчому засіданні 17.12.2024 підтримав заяву, просив відкрити провадження про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , ввести процедуру реструктуризації боргів та призначити керуючим реструктуризацією у справі №924/1062/24 арбітражного керуючого Багінського Артема Олександровича.
Відповідно до ч.ч. 1, 3 ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ) провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом. Провадження у справах про банкрутство окремих категорій боржників регулюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Згідно з ст. 1 КУзПБ боржник - юридична особа або фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, неспроможна виконати свої грошові зобов`язання, строк виконання яких настав; неплатоспроможність - неспроможність боржника (іншого, ніж страховик або кредитна спілка) виконати після настання встановленого строку грошові зобов`язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом, або встановлена Національним банком України неплатоспроможність страховика відповідно до Закону України "Про страхування" чи неплатоспроможність кредитної спілки відповідно до Закону України "Про кредитні спілки".
Провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи-підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених четвертою Книгою Кодексу (ч. 1 ст. 113 КУзПБ).
В силу ч. 1 ст. 115 КУзПБ провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи або фізичної особи - підприємця може бути відкрито лише за заявою боржника.
За приписами ст. 116 КУзПБ заява про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність подається боржником за наявності підстав, передбачених цим Кодексом, а також визначено зміст заяви та перелік документів, що додаються до заяви.
ОСОБА_1 звернувся із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства, у зв`язку з важким матеріальним становищем та неможливістю виконувати свої зобов`язання перед кредиторами.
В обґрунтування заяви заявник вказує, що згідно з випискою з кредитної історії, сформованої ТОВ "Українське бюро кредитних історій", та особистими підрахунками, загальна сума заборгованості боржника перед усіма кредиторами складає 755882,53 грн, яку він не в змозі оплачувати. Тому вважає, що є підстави для відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність.
Згідно з ч. ч. 1 - 3 ст. 119 КУзПБ у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, з`ясовує наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, а також вирішує інші питання, пов`язані з розглядом заяви. Підготовче засідання проводиться у порядку, передбаченому цим Кодексом. За наслідками підготовчого засідання господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність.
Системний аналіз ст. ст. 113, 116, 119 КУзПБ дає можливість дійти висновку, що наявність підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у кожному конкретному випадку повинна визначитись судом з урахуванням поданої боржником заяви та доданих до неї доказів на підтвердження настання обставин, що підтверджують неплатоспроможність фізичної особи (на момент звернення до суду з відповідною заявою) або загрозу її неплатоспроможності (у визначений зобов`язанням строк або в майбутньому).
Звертаючись до суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, ОСОБА_1 повідомив та надав відповідні докази про те, що станом на день подання цієї заяви у нього у спільній сумісній власності наявна квартира, загальною площею 70,2 кв.м, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , що підтверджується інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборони об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта №404584397 від 20.11.2024. Співвласниками квартири є ОСОБА_2 та ОСОБА_3 . Інше майно відсутнє.
Відповідно до запису в електронній трудовій книзі, сформованій засобами автоматичних систем Пенсійного фонду України 20.11.2024, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування, боржник ОСОБА_1 працює вантажником у ОСОБА_4 та отримує заробітну плату. Боржник не має депозитних рахунків, не є партнером в жодній юридичній особі та не має корпоративних прав. У заявника наявні відкриті рахунки в АТ "Універсал банк", АТ "А-банк", АТ КБ "ПриватБанк" та АТ "КБ "Глобус".
Згідно з свідоцтвом про шлюб серії НОМЕР_1 від 05.07.2005 у боржника зареєстрований шлюб із ОСОБА_5 (прізвище після реєстрації шлюбу ОСОБА_6 ), відповідно до свідоцтва про народження серії НОМЕР_2 від 23.05.2017 у боржника є син ОСОБА_7 , 2008 року народження.
Вищевказані особи зазначені заявником членами сім`ї у деклараціях про майновий стан боржника у справі про неплатоспроможність. Також членом сім`ї вказана мати заявника - ОСОБА_3 .
У конкретизованому списку кредиторів та боржників станом на 29.11.2024, наданому із заявою про відкриття провадження у справі, заявником вказано про відсутність у нього боржників та визначено перелік кредиторів заявника, а саме: ТОВ "Клай Інвест", ТОВ "ФК Кредит - Капітал", ТОВ "Сіроко Фінанс", ТОВ "ФК "Авіра Груп", ТОВ "Макс Кредит", ТОВ "Таліон Плюс", ТОВ "Алекскредит", ТОВ "Смартівей Юкрейн", ТОВ "ФК Абекор", ТОВ "Аванс Кредит", ТОВ "Іннова Фінанс", ТОВ "Слон Кредит", ТОВ "Фінансова компанія Кредіплюс", ТОВ "1 безпечне агентство необхідних кредитів", ТОВ "Авентус Україна", ТОВ "Укр Кредит Фінанс", ТОВ "Мілоан", ТОВ "Маніфою", ТОВ "Споживчий центр", ТОВ "Селфі Кредит", ТОВ "Лінеура Україна", АТ "Глобус", ТОВ "Фінансово - кредитний супермаркет", АТ КБ "ПриватБанк", АТ "Акцент-Банк", АТ "Перший український міжнародний банк", ТОВ "Європейська агенція з повернення боргів", ТОВ "ФК "Фінбуст".
Згідно з ч. 2 ст. 115 КУзПБ боржник має право звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність у разі, якщо: 2) боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців; 3) у боржника відсутнє майно, на яке може бути звернено стягнення, а здійснені виконавцем відповідно до Закону України "Про виконавче провадження" заходи щодо розшуку такого майна виявилися безрезультатними; 4) існують інші обставини, які підтверджують, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).
У постанові від 17.06.2021 у справі №926/2987-б/20 Верховний Суд роз`яснив, що право боржника звернутися із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність не стоїть в залежності від наявності у сукупності всіх підстав, передбачених ч. 2 ст. 115 КУзПБ.
Таким чином, для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи достатньо навіть однієї або більше однієї підстави у будь-яких комбінаціях, наведених у ч. 2 ст. 115 КУзПБ, оскільки законодавцем імперативно не визначено обов`язковим існування сукупності всіх підстав як умови для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи (постанова Верховного Суду від 29.07.2021 у справі №909/1028/20).
З поданих заявником матеріалів заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність слідує, що у ОСОБА_1 станом на 19.11.2024 існувала заборгованість перед кредиторами у загальному розмірі 755882,53 грн, що підтверджується в тому числі кредитним звітом, сформованим ТОВ "Українське бюро кредитних історій". При цьому, строк припинення погашення заявником кредиторської заборгованості по більшості кредитних зобов`язань становить понад два місяці.
З наданих заявником відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утримання податків від 20.11.2024 вбачається, що боржник за період з 1 кварталу 2021 року по 4 квартал 2024 року отримував дохід у вигляді заробітної плати, соціальних виплат з бюджету, виграшів і призів. Середній місячний дохід заявника у 2024 році склав близько 8400 грн, в тому числі 7720 грн - заробітна плата.
У спільній сумісній власності боржника наявна квартира, загальною площею 70,2 кв.м, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , що підтверджується інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборони об`єктів нерухомого майна щодо суб`єкта №404584397 від 20.11.2024. Співвласниками квартири є ОСОБА_2 та ОСОБА_3 . Інше майно відсутнє.
Доказів наявності у боржника будь - якого іншого майна, за рахунок якого існувала би можливість погасити заборгованість перед кредиторами (опис майна, яке на праві власності належить/не належить боржнику; інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, довідка про залишок коштів на рахунках та про рух коштів по картках) матеріали справи не містять.
Вищенаведене свідчить про те, що найближчим часом заявник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).
Частиною 2 ст. 6 КУзПБ передбачено, що до боржника - фізичної особи застосовуються такі судові процедури: реструктуризація боргів боржника; погашення боргів боржника.
Реструктуризація боргів боржника - це судова процедура у справі про неплатоспроможність фізичної особи, що застосовується з метою відновлення платоспроможності боржника шляхом зміни способу та порядку виконання його зобов`язань згідно з планом реструктуризації боргів боржника (ст. 1 КУзПБ).
Згідно з ч. 4 ст. 119 КУзПБ господарський суд постановляє ухвалу про відмову у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність, якщо: 1) відсутні підстави для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність; 2) боржник виконав зобов`язання перед кредитором (кредиторами) у повному обсязі до підготовчого засідання суду; 3) боржника притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності за неправомірні дії, пов`язані з неплатоспроможністю; 4) боржника визнано банкрутом протягом попередніх п`яти років.
У підготовчому засіданні 17.12.2024 суд не встановив підстав для відмови у відкритті провадження у справі про неплатоспроможність, перелічених у ч. 4 ст. 119 КУзПБ.
Водночас, із змісту заяви та доданих до неї документів суд встановив, що боржник припинив погашення кредитів чи здійснення інших планових платежів у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних та інших зобов`язань упродовж двох місяців, і що найближчим часом заявник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності).
Зважаючи на встановлені обставини, з урахуванням наведених правових приписів, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 та введення процедури реструктуризації боргів боржника.
Відповідно до ч. 1 ст. 120 КУзПБ з моменту відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника: 1) пред`явлення кредиторами вимог до боржника та задоволення таких вимог може відбуватися лише в межах провадження у справі про неплатоспроможність та у порядку, передбаченому цим Кодексом; 2) арешт майна боржника та інші обмеження боржника щодо розпорядження належним йому майном можуть бути застосовані виключно господарським судом у межах провадження у справі про неплатоспроможність, а попередньо накладені арешти та обмеження можуть бути зняті на підставі ухвали господарського суду; 3) припиняється нарахування штрафів та інших фінансових санкцій, а також відсотків за зобов`язаннями боржника; 4) здійснення корпоративних прав боржника та реалізація майнових прав відбуваються з урахуванням обмежень, встановлених цим Кодексом; 5) вводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів; 6) строк виконання всіх грошових зобов`язань боржника вважається таким, що настав 7) будь-яке відчуження та розпорядження майном боржника здійснюються виключно в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Згідно з ч. 5 ст. 119 КУзПБ питання введення процедури реструктуризації боргів боржника та призначення керуючого реструктуризацією, вирішується господарським судом в ухвалі про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Приписами ст. 28 КУзПБ встановлено, що кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією визначається судом шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за принципом випадкового вибору.
Поряд з цим, відповідно до п. 1-6 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" КУзПБ, тимчасово, під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", затвердженим Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, а також протягом шести місяців після його припинення чи скасування, установлено, зокрема, що стосовно боржника справу про банкрутство (неплатоспроможність) може бути відкрито без здійснення авансування передбаченої цим Кодексом винагороди арбітражному керуючому на депозитний рахунок суду. У такому разі до заяви про відкриття справи про банкрутство (неплатоспроможність) додається копія укладеної заявником угоди з обраним ним арбітражним керуючим про виконання арбітражним керуючим повноважень у справі про банкрутство (неплатоспроможність) до її закриття з виплатою на умовах, визначених цією угодою, винагороди в розмірі, що не має перевищувати розмір, встановлений цим Кодексом. Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) відповідно до цього пункту, призначає розпорядником майна або керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого, з яким заявником укладено угоду.
Суд враховує, що ОСОБА_1 в заяві від 29.11.2024 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, відповідно до приписів п. 1-6 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" КУзПБ просить суд керуючим реструктуризацією боржника призначити арбітражного керуючого Багінського Артема Олександровича (свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1871 від 20.12.2018, адреса: 29017, м.Хмельницький, вул. Зарічанська, буд. 5/3, офіс 312, РНОКПП НОМЕР_3 ). При цьому до заяви заявник долучив угоду №01-15/21 від 20.11.2024 та додаткову угоду № 1 від 20.11.2024, укладені з арбітражним керуючим Багінським Артемом Олександровичем про участь останнього у справі про неплатоспроможність боржника.
Частиною 3 ст. 28 КУзПБ встановлено, що розпорядником майна, керуючим реструктуризацією, керуючим санацією, ліквідатором, керуючим реалізацією не можуть бути призначені арбітражні керуючі: 1)які є заінтересованими особами у цій справі; 2) які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, крім випадків, коли з дня відсторонення від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років; 3) яким відмовлено в допуску до державної таємниці, якщо такий допуск є необхідним для виконання обов`язків, визначених цим Кодексом; 4) які мають реальний чи потенційний конфлікт інтересів; 6) які є близькими особами боржника - фізичної особи.
До призначення арбітражним керуючим особа повинна подати до господарського суду заяву, в якій зазначається, що вона не належить до осіб, зазначених у цій частині.
У матеріалах справи наявна заява арбітражного керуючого Багінського Артема Олександровича на участь у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 у якій, останній зазначив, що він погоджується на участь у справі про банкрутство у статусі керуючого реструктуризацією та реалізацією ОСОБА_1 , не є заінтересованою особою у цій справі, не є близькою особою боржника, не має конфлікту інтересів у даній справі, тощо.
Таким чином, враховуючи положення п. 1-6 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" КУзПБ, суд дійшов висновку про призначення керуючим реструктуризацією боргів боржника ОСОБА_1 у справі №924/1062/24 арбітражного керуючого Багінського Артема Олександровича.
Також за наслідками проведення підготовчого засідання, суд дійшов висновку про необхідність введення мораторію на задоволення вимог кредиторів та призначення попереднього засідання на 12:00 год. 04 лютого 2025 року.
Матеріали справи містять клопотання представника ОСОБА_1 - адвоката Василюка А.П. про проведення усіх судових засідань у справі в режимі відеоконференції за допомогою власних технічних засобів.
З огляду на вказане, а також керуючись ст. 197 ГПК України, суд вважає за необхідне провести попереднє засідання, призначене на 12:00 год. 04 лютого 2025 року, в режимі відеоконференції за участю представника ОСОБА_1 - адвоката Василюка А.П.
Керуючись ст.ст. 1, 2, ч. 2 ст. 6, ч.ч. 1-3 ст. 8, ст.ст. 9-13, 30, 113-116, 118 - 122, п. 1-6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 3, ч. 6 ст. 12, ст.ст. 18, 197, 232, 233, 234, ч.2 ст. 235, ст. 236 ГПК України, суд-
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у справі №924/1062/24 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_4 ).
2. Ввести процедуру реструктуризації боргів боржника.
3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.
4. Призначити керуючим реструктуризацією у справі №924/1062/24 арбітражного керуючого Багінського Артема Олександровича (свідоцтво Міністерства юстиції України про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1871 від 20.12.2018, адреса: 29017, м. Хмельницький, вул. Зарічанська, буд. 5/3, офіс 312, РНОКПП НОМЕР_3 ).
5. Арбітражному керуючому (керуючому реструктуризацією) Багінському Артему Олександровичу подати до суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів до 16 січня 2025 року.
6. Арбітражному керуючому (керуючому реструктуризацією) Багінському Артему Олександровичу виявити, скласти опис майна (провести інвентаризацію) та визначити його вартість.
7. Арбітражному керуючому (керуючому реструктуризацією) Багінському Артему Олександровичу підготувати та подати до суду, кредиторам і боржнику звіт про результати перевірки декларації боржника в строк до 20 січня 2025 року.
8. Боржнику та арбітражному керуючому (керуючому реструктуризацією) Багінському Артему Олександровичу подати до суду план реструктуризації боргів до 14 березня 2025 року.
9. Зобов`язати контролюючий орган, визначений Податковим кодексом України, надати керуючому реструктуризацією Багінському Артему Олександровичу та суду інформацію про доходи боржника ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_4 ) та членів його сім`ї і про майно, задеклароване такими особами при перетині кордону.
10. Зобов`язати орган державної прикордонної служби надати керуючому реструктуризацією Багінському Артему Олександровичу та суду інформацію про перетинання державного кордону за останні три роки боржником ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянство України) та членами його сім`ї: мати - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянство України, дружина - ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , громадянство України, син - ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , громадянство України.
11. Зобов`язати банки, небанківських надавачів платіжних послуг, емітентів електронних грошей надати керуючому реструктуризацією Багінському Артему Олександровичу та суду інформацію про залишок коштів на рахунках/електронних гаманцях боржника ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_4 ).
12. Здійснити офіційне оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника - фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_4 ).
13. Призначити попереднє засідання суду на 12:00 год. 04 лютого 2025 року, яке відбудеться в приміщенні Господарського суду Хмельницької області за адресою; м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1.
14. Провести попереднє засідання, призначене на 12:00 год. 04 лютого 2025 року, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за участю представника ОСОБА_1 - адвоката Василюка А.П.
Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення суддею 17.12.2024 та може бути оскаржена до Північно-західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, визначені ст.ст. 254-259 ГПК України.
Повний текст ухвали складено 23.12.2024.
СуддяСубботіна Л.О.
Суд | Господарський суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 17.12.2024 |
Оприлюднено | 25.12.2024 |
Номер документу | 123964961 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Хмельницької області
Субботіна Л.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні