Ухвала
від 12.12.2024 по справі 366/3560/24
ІВАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №366/3560/24

Провадження №1-кс/366/424/24

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 грудня 2024 року Слідчий суддя Іванківського районного суду Київської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в селище Іванків клопотання прокурора Іванківського відділу Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_3 , про арешт майна у кримінальному провадженні №42024112330000027, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 08.03.2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

11 грудня 2024 року до Іванківського районного суду Київської області надійшло вказане вище клопотання.

У клопотанні прокурор просить накласти арешт на зазначене в клопотанні майно, а саме:

- портативний жорсткий диск MAXTOR M3, чорного кольору, модель НХ-М101ТСВ, з чорним кабелем до нього, який поміщено до спеціального пакету PSP 1219984;

- IPHONE 15 PRO MAX, кольору графіт, ІМЕІ НОМЕР_1 , ЙМЕЙ 356840675977531, з SIM-карткою НОМЕР_2 , які поміщено до спеціального пакету WAR 1178151;

- флеш-накопичувач чорного кольорy Samsung FLASH Метoгу 256 МВ, портативний жорсткий диск GOOD RAM чорного кольору, модель HDDGR-01-1000, з чорним кабелем до нього, перехідник до кабелю, які поміщено до спеціального пакету PSP 2213003; - набої калібром 9 мм, в семи коробках заводської упаковки, загальною кількістю 112 штук, які поміщено до спеціального пакету PSP 2241170, шляхом тимчасової, до скасування у встановленому КПК України порядку, заборони на відчуження, розпорядження та користування вказаним майном.

В обґрунтування клопотання зазначено, що Вишгородською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні № 42024112330000027 від 08.03.2024 за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК.

У ході проведення досудового розслідування встановлено, що до Вишгородської окружної прокуратури надійшло повідомлення від Служби безпеки України про те, що на території Вишгородського району громадянка ОСОБА_4 за попередньою змовою групою осіб вимагала неправомірну вигоду за вчинення дій з використанням службового становища.

Допитаний як свідок ОСОБА_5 засвідчив, що у зв`язку з отриманням ним травм в зоні проведення бойових дій він проходив довготривале лікування протягом року, після чого звернувся до знайомої щоб проконсультуватись як в межах чинного законодавства отримати направлення на ВЛК так як він вважає що більше не є придатним до проходження військової служби, наступна повідомила, що варто звернутись до ОСОБА_4 яка допоможе йому та проконсультує які документи потрібно зібрати.

07 березня 2024 року він приїхав до офісу ОСОБА_4 благодійного фонду «Україна понад усе», щоб обговорити які потрібно зібрати документи його хвороби. В розмові він розповів свою проблему, а ОСОБА_4 повідомила що вирішить дане питання з лікарями у госпіталі і висунула вимогу надати неправомірну вигоду для її та лікарів в сумі п`яти тисяч доларів США. Після чого сказала скинути всі папери їй на телефон для подальшого корегування процесу він попросив дати йому певний час.

Виходячи з офісу ОСОБА_4 сказала зачекати її біля входу. Вийшовши до нього ОСОБА_4 повідомила йому детальніше, що знайомі її лікарі працюють одна головним лікарем Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни ОСОБА_6 яка робить невірний діагноз та виписку за грошову винагороду, інші неврологи головного військово клінічного госпіталю ОСОБА_7 та ОСОБА_8 які приймають військовослужбовців та пишуть певні діагнози за грошову винагороду. З якими їй потрібно періодично радитися та отримувати інстукії. Запевнила що вона давно з ними працює, вони її надійні люди якім вона повністю довіряє, щоб він не турбувався щодо діагнозу та другої групи інвалідності.

Також, свідок засвідчив, що ОСОБА_4 вказала йому на необхідність передачі їй грошових коштів у розмірі 5000 доларів США за те що вона як керівник благодійної організації спільно лікарями госпіталів зробить йому документи щодо списання з військової служби й отримання другої групи інвалідності.

Також, відповідно до протоколу допиту свідка ОСОБА_9 , який засвідчив, що він перебуваючи в с. Нові Петрівці по вулиці Європейська, біля магазину «Лоток» зустрів знайомого ОСОБА_10 який працює бухгалтером у БО «БФ «Україна понад усе», ГО «МГО «Україна понад усе» керівником якого є ОСОБА_4 . В розмові ОСОБА_10 повідомив йомуу що ОСОБА_4 має знайомих лікарів у Київського міському клінічному госпіталю ветеранів війни, головним лікарем ОСОБА_6 . Приймає військових на лікування потім за грошову винагороду списують їх, попередньо виносячи діагноз, інвалідність під керівництвом ОСОБА_4 . Також у військовому клінічному госпіталі неврологи ОСОБА_7 та ОСОБА_8 приймають військових на лікування потім за грошову винагороду надають діагноз, списують, направляючи на інші зарані домовлені госпіталі України під керівництвом ОСОБА_4 .

Також, під час досудового розслідування вказаного кримінального правопорушення отримано заяву про конфіденційне співробітництво від ОСОБА_5 .

У ході проведення комплексу оперативно-слідчих дій задокументовано механізм протиправного списання військовослужбовців, шляхом направлення їх до підконтрольних госпіталів де вони мають пролікуватись в сумі 130 днів, після чого їм ставлять фіктивні діагнози та висновки ВЛК, які служать підставою для звільнення з військової служби та встановлено рольову участь керівника БО «БФ» Україна понад усе» (ЄДРПОУ 39425139) ГО «МГО» «Україна понад усе» (ЄДРПОУ 41455556) ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 (уродженка Івано- Франківської області, зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 , ІПЗ НОМЕР_3 , м.т. НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , НОМЕР_6 .

Також відповідно до рапорту старшого оперуповноваженого Вишгородського РВ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_11 Встановлено причетних лікарів до протиправної діяльності, а саме:

ОСОБА_6 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 ) Медичний директор ДЗ «Центр психічного здоров`я та реабілітації ветеранів «Лісова Поляна» «МОЗ України» (м. Київ, Пуща-Водиці, 7-ма лінія, центральний корпус, на першому поверсі праворуч відділення «Адміністрація, перші двері ліворуч, кабінет з написом «медичний директор») зареєстрована та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_3 . Власником квартири є ОСОБА_12 та ОСОБА_13 , м.т. НОМЕР_7 .

ОСОБА_14 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 ) Заслужений лікар України, Генеральний директор Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «Обласне психіатричне-наркологічне об`єднання» (смт. Глеваха, вул. Вокзальна 8, адміністративний корпус, трьох поверхова будівля, на другому поверсі (відділення №9) приймальня, кабінет генерального директора Заслужений Лікар ОСОБА_14 . Зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , фактично проживає за адресою: АДРЕСА_5 , власник будинку, дружина ОСОБА_15 , м.т. НОМЕР_8 .

ОСОБА_7 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 ), начальник неврологічного відділення Національного Військово-Медичного Клінічного Центру «Головний військово-клінічний госпіталь» м. Київ, вул. Госпітальна 18, Клініка Нейрохірургії та Неврології, кабінет з табличкою «начальник неврологічного відділення ОСОБА_7 ». Зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 . Фактично проживає за адресою: АДРЕСА_7 , власник квартири, дружина ОСОБА_16 , м.т. НОМЕР_9 .

ОСОБА_8 ( ІНФОРМАЦІЯ_5 ), начальник прийомного відділення для хворих хірургічного профілю «Національний Військово-Медичний Клінічного Центр «ГВКГ» м. Київ, вул. Госпітальна 18, кабінет з табличкою №4 Начальник приймального відділення. Зареєстрований за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 19А, фактично проживає за адресою: АДРЕСА_8 , м.т. НОМЕР_10 .

ОСОБА_17 ( ІНФОРМАЦІЯ_6 ), керівник Державної установи «Територіальне медичне об`єднання ВСУ по Київській області» (начальник ТМО лікар) м. Київ, вул. Майбороди 19. Зареєстрована та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_9 , власник квартири, чоловік ОСОБА_18 . ІПН НОМЕР_11 , м.т. НОМЕР_12 .

ОСОБА_19 ( ІНФОРМАЦІЯ_7 ), начальник клініки психіатрії Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», м. Київ, вул. Госпітальна 18, на другому поверсі кабінет з табличкою «Начальник клініки». Зареєстрований за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна 18А, проживає за адресою: АДРЕСА_10 , власник квартири, дружина ОСОБА_20 , м.т. НОМЕР_13 .

Разом з цим, а матеріалах кримінального провадження містяться відомості щодо причетності всіх вищевказаних осіб, зокрема, вказане підтверджується протоколами за результатами проведення негласних слідчих дій, а саме зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж.

Враховуючи вищевикладене та матеріали кримінального провадження у їх сукупності, отримані в ході досудового розслідування, існують достатні підстави вважати, що до вчинення зазначеного кримінального правопорушення причетний

ОСОБА_8 ІНФОРМАЦІЯ_5 , Начальник прийомного відділення для хворих хірургічного профілю «Національний Військово-Медичний Клінічний Центр «ГВКГ», та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_8 .

Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно право власності на квартиру, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_8 зареєстровано за ОСОБА_8 .

На даний час в рамках кримінального провадження встановлюються всі обставини вчинення кримінального правопорушення особою (особами), що причетні до його вчинення, знаряддя вчинення кримінального правопорушення.

Зокрема, на даний час слідством встановлено, що до вчинення даного кримінального правопорушення можуть бути причетні вказані вище особи.

У свою чергу, 10.12.2024, у період часу з 06 год. 25 хв. по 09 год. 30 хв., прокурором у даному кримінальному провадженні проведено санкціонований обшук на підставі ухвали слідчого судді Іванківського районного суду Київської області від 04.12.2024, за місцем проживання ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , який проживає за адресою: АДРЕСА_8 .

В ході проведення вказаного обшуку прокурором виявлено та вилучено:

- портативний жорсткий диск МАXTOR M3, чорного кольору, модель НХ-М101ТСВ, з чорним кабелем до нього, який поміщено до спеціального пакету PSP 1219984;

- IPHONE 15 PRO МАХ, кольору графіт, ІМЕЙ НОМЕР_1 , ЙМЕЙ 356840675977531, з SIM-карткою НОМЕР_2 , які поміщено до спеціального пакету WAR 1178151;

- флеш-накопичувач чорного кольору Samsung FLASH Memory 256 MB, портативний жорсткий диск GOOD RAM чорного кольору, модель HDDGR-01-1000, з чорним кабелем до нього, перехідник до кабелю, які поміщено до спеціального пакету PSP 2213003;

- набої калібром 9 мм, в семи коробках заводської упаковки, загальною кількістю 112 штук, які поміщено до спеціального пакету PSP 2241170.

На даний час в рамках кримінального провадження встановлюються всі обставини вчинення кримінального правопорушення особою (особами), що причетні до його вчинення, знаряддя вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до частини першої статті 172 КПК України клопотання про арешт майна розглядається слідчим суддею, судом не пізніше двох днів з дня його надходження до суду, за участю слідчого та/або прокурора, цивільного позивача, якщо клопотання подано ним, підозрюваного, обвинуваченого, іншого власника майна, і за наявності - також захисника, законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження. Неприбуття цих осіб у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.

Розгляд клопотання прокурора Іванківського відділу Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_3 про арешт майна у кримінальному провадженні №42024112330000027, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 08.03.2024 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України, призначено до розгляду слідчим суддею на 09:55 год. 12 грудня 2024 року, про що повідомлено учасників провадження.

Прокурор у судове засідання не з`явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином.

Користувач майна ОСОБА_21 в судове засідання не з`явився.

Згідно з положеннями ч.1 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом кримінального правопорушення, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб (абзац 2 ч. 1 ст. 170 КПК України).

Відповідно до вимог ст.171 КПК України з клопотанням про арешт майна до слідчого судді, суду має право звернутись прокурор, слідчий за погодженням з прокурором, а з метою забезпечення цивільного позову також цивільний позивач.

Відповідно до положень ч.2 ст.170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення:

1) збереження речових доказів;

2) спеціальної конфіскації;

3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи;

4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

За ч. 4 цієї статті, у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, обвинуваченого, засудженого або третьої особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно підлягатиме спеціальній конфіскації у випадках, передбаченихКримінальним кодексом України.

Згідно ч. 1 ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

Відповідно до ч. 10 ст. 170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, віртуальні активи, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна. Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.

Заборона або обмеження користування, розпорядження майном можуть бути застосовані лише у разі, коли існують обставини, які підтверджують, що їх незастосування призведе до приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі майна (ч. 11 ст. 170 КПК України).

Кримінальне процесуальне законодавство України застосовується з урахуванням практики Європейського суду з прав людини (далі - ЄСПЛ) (ч. 5 ст. 9 КПК).

У своїх висновках ЄСПЛ неодноразово нагадував, що перша та найважливіша вимога статті 1 Протоколу 1 Ковенції про захист прав людини і основоположних свобод полягає в тому, що будь-яке втручання публічної влади в право на мирне володіння майном має бути законним: друге речення п. 1 дозволяє позбавлення власності лише «на умовах, передбачених законом», а п. 2 визначає, що держави мають право здійснювати контроль за користуванням майном шляхом введення в дію «законів».

Більше того, верховенство права, один з фундаментальних принципів демократичного суспільства, є наскрізним принципом усіх статей конвенції (рішення у справах «Амюр проти Франції», «Колишній король Греції та інші проти Греції» та «Малама проти Греції»).

З урахуванням практики ЄСПЛ у справах «Фокс, Кемпбелл і Гартлі проти Сполученого Королівства» (Fox, Campbell and Hartley v. The United Kingdom) від 30.08.1990, «Нечипорук і Йонкало проти України» від 21.04. 2011, (заява № 42310/04, §175), слідчий суддя на стадії досудового розслідування не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті, тобто не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості саме для встановлення вини чи її відсутності у особи у вчиненні кримінального правопорушення, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих доказів визначити, що причетність тієї чи іншої особи до вчинення кримінального правопорушення є вірогідною та достатньою для застосування щодо неї заходів забезпечення кримінального провадження.

З таких висновків ЄСПЛ також вбачається, що при розгляді клопотань про застосування заходів забезпечення кримінального провадженні, слідчий суддя позбавлена можливості встановлювати наявність чи відсутність складу кримінального правопорушення у кримінальному провадженні, яке перебуває на розгляді в органі досудового розслідування, а лише дослідити та надати належну оцінку доводам сторін та ухвалити законне і обґрунтоване рішення.

Окрім того, ЄСПЛ через призму своїх рішень неодноразово акцентував увагу на тому, що володіння майном повинно бути законним. Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля. Будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити «справедливий баланс» між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар.

Необґрунтована відмова у накладені арешту на майно може спричинити серйозні наслідки, що може позначитися як на забезпеченні можливості успішного кримінального провадження, так і на правах інших осіб, на забезпечення яких спрямований такий арешт.

До аналогічного за змістом висновку прийшов Верховний Суд у своїй постанові від 26.06.2018 у справі № 657/683/17.

З огляду на вивчені та дослідженні долучені до клопотання матеріали кримінального провадження, що надані прокурором, слідчим суддею встановлено таке.

Слідчим суддею встановлено, що згідно із витягом з Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024112330000027 від 08.03.2024 порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 України.

10 грудня 2024 прокурором Іванківського відділу Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_3 на підставі ухвали слідчого судді, у період часу з 06 год. 25 хв. по 09 год. 30 хв., проведено обшук, за місцем проживання ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , за адресою: АДРЕСА_8 .

Із долучених до клопотання документів убачається, що під час проведення обшуку, виявлено та вилучено: - портативний жорсткий диск МАXTOR M3, чорного кольору, модель НХ-М101ТСВ, з чорним кабелем до нього, який поміщено до спеціального пакету PSP 1219984;

- IPHONE 15 PRO МАХ, кольору графіт, ІМЕЙ НОМЕР_1 , ЙМЕЙ 356840675977531, з SIM-карткою НОМЕР_2 , які поміщено до спеціального пакету WAR 1178151;

- флеш-накопичувач чорного кольору Samsung FLASH Memory 256 MB, портативний жорсткий диск GOOD RAM чорного кольору, модель HDDGR-01-1000, з чорним кабелем до нього, перехідник до кабелю, які поміщено до спеціального пакету PSP 2213003;

- набої калібром 9 мм, в семи коробках заводської упаковки, загальною кількістю 112 штук, які поміщено до спеціального пакету PSP 2241170, які визнано речовими доказами та приєднано до матеріалів кримінального провадження.

Обставини викладені у клопотанні, підтверджуються:

витягом з Єдиного реєстру досудових розслідувань, з якого вбачається внесення відомостей 8 березня 2024 року про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України;

копією ухвали слідчого судді Іванківського районного суду Київської області від 04.12.2024 року про проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , за адресою: АДРЕСА_8 .

протоколом обшуку від 10.12.2024 року з описом речей і документів, які були вилучені;

постановою від 10.12.2024 року про визнання та приєднання до кримінального провадження речових доказів;

Як визначено частиною другою статті 131 КПК України, одним із заходів забезпечення кримінального провадження є арешт майна.

Частиною третьою статті 132 КПК України передбачено, що застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що:

1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження;

2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора;

3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, дізнавач, прокурор звертається із клопотанням.

Вирішуючи питання про спосіб накладення арешту на дворучну пилу, слідчий суддя враховує положення ч. 2 ст. 173 КПК України та приходить до наступного.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за ч. 3 ст. 368 КК України, тобто за фактом вимагання групою осіб неправомірної вигоди.

З огляду на предмет кримінального провадження вилучене майно підпадає під ознаки речового доказу, визначені ст. 98 КПК України.

Слідчий суддя враховує, що ця дерева може бути об`єктом проведення слідчих дій, необхідних для встановлення обставин вчинення правопорушення.

За таких обставин, з урахуванням положень ч. 2 ст. 173 КПК України, слідчий суддя приходить до висновку про накладення арешту на тимчасово вилучене майно заборони його відчуження, розпорядження та користування, залишивши його для зберігання у камері зберігання речових доказів.

Саме такий вид арешту тимчасово вилученого майна на переконання слідчого судді є необхідним для виконання завдань КПК України, зокрема він унеможливить приховування,пошкодження,псування,знищення,перетворення тавідчуження речових доказів у кримінальному провадженні, при цьому такий арешт буде співрозмірним обмеженню права власності завданням кримінального провадження та не спричинить надмірних та невиправданих негативних наслідків для його власника.

Керуючись вимогами ст.ст.131, 167, 170-172, 173, 174, 369, 309 КПК України, слідчий суддя

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання задовольнити.

Накласти арешт на тимчасово вилучене майно під час проведення 10.12.2024 року обшуку домоволодіння за адресою: АДРЕСА_8 , в якому проживає громадянин ОСОБА_8 , а саме на

- портативний жорсткий диск МАXTOR M3, чорного кольору, модель НХ-М101ТСВ, з чорним кабелем до нього, який поміщено до спеціального пакету PSP 1219984;

- IPHONE 15 PRO МАХ, кольору графіт, ІМЕЙ НОМЕР_1 , ЙМЕЙ 356840675977531, з SIM-карткою НОМЕР_2 , які поміщено до спеціального пакету WAR 1178151;

- флеш-накопичувач чорного кольору Samsung FLASH Memory 256 MB, портативний жорсткий диск GOOD RAM чорного кольору, модель HDDGR-01-1000, з чорним кабелем до нього, перехідник до кабелю, які поміщено до спеціального пакету PSP 2213003;

- набої калібром 9 мм, в семи коробках заводської упаковки, загальною кількістю 112 штук, які поміщено до спеціального пакету PSP 2241170.

Речові докази, а саме - портативний жорсткий диск МАXTOR M3, чорного кольору, модель НХ-М101ТСВ, з чорним кабелем до нього, який поміщено до спеціального пакету PSP 1219984;

- IPHONE 15 PRO МАХ, кольору графіт, ІМЕЙ НОМЕР_1 , ЙМЕЙ 356840675977531, з SIM-карткою НОМЕР_2 , які поміщено до спеціального пакету WAR 1178151;

- флеш-накопичувач чорного кольору Samsung FLASH Memory 256 MB, портативний жорсткий диск GOOD RAM чорного кольору, модель HDDGR-01-1000, з чорним кабелем до нього, перехідник до кабелю, які поміщено до спеціального пакету PSP 2213003;

- набої калібром 9 мм, в семи коробках заводської упаковки, загальною кількістю 112 штук, які поміщено до спеціального пакету PSP 2241170, залишити на зберігання у матеріалах кримінального провадження № 42024112330000027 від 08.03.2024 року до проведення необхідних судових експертиз, в подальшому повернути власнику.

Ухвала підлягає негайному виконанню слідчим, прокурором.

Контроль за виконанням цієї ухвали покласти на прокурора Вишгородської окружної прокуратури ОСОБА_22 .

Копію цієї ухвали передати для виконання уповноваженому на це органу, вручити прокурору та надати іншим заінтересованим особам.

Ухвала про арешт майна підлягає негайному виконанню та може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

СудІванківський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення12.12.2024
Оприлюднено26.12.2024
Номер документу124034217
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна

Судовий реєстр по справі —366/3560/24

Ухвала від 12.12.2024

Кримінальне

Іванківський районний суд Київської області

Гончарук О. П.

Ухвала від 13.12.2024

Кримінальне

Іванківський районний суд Київської області

Гончарук О. П.

Ухвала від 12.12.2024

Кримінальне

Іванківський районний суд Київської області

Гончарук О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні