Справа №:755/19443/24
Провадження №: 1-кс/755/3871/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"05" грудня 2024 р. Дніпровський районний суд м. Києва в складі:
слідчого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
за участю сторін кримінального провадження
прокурора ОСОБА_3 ,
захисника ОСОБА_4 ,
підозрюваної ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання слідчого СВ Дніпровського УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_6 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до підозрюваної ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Вишневе, Києво-Святошинського району, Київської області, громадянки України, українки, заміжньої, офіційно не працюючої, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимої, в кримінальному проводженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024100040000971 від 18 березня 2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України,
в с т а н о в и в :
Слідчий СВ Дніпровського УП ГУ Національної поліції в м. Києві ОСОБА_6 за погодженням з прокурором Дніпровської окружної прокуратури м. Києва ОСОБА_3 звернулася до слідчого судді із зазначеним клопотанням.
Вимоги клопотання обґрунтовані тим, що у невстановлений досудовим розслідуванням час, місці та спосіб, однак не пізніше 08.05.2024 року, ОСОБА_5 за попередньою змовою з ОСОБА_7 діючи умисно, з корисливих мотивів, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, посягаючи на встановлені законодавством України суспільні відносини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що охороняють здоров`я населення України, в порушення вимог ст.7, 12, 25 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», Закону України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та зловживанню ними», будучи особою, яка систематично вживає наркотичні засоби та/або психотропні речовини, в силу чого, достовірно знаючи про порядок обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів на території України, а також про відповідальність за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, керуючись мотивами підтримання стійких зв`язків з особами, схильними до вживання наркотичних засобів та/або психотропних речовин, реалізовуючи свій прямий злочинний умисел, спрямований на збут та отримання матеріальної вигоди від продажу психотропних речовин придбали психотропну речовину, обіг якої обмежено - амфетамін, в кількості не менше 0,027 г. та почали його зберігати з метою збуту, шляхом пересилання в поштових відправленнях «Нової пошти» бажаючим особам, яких останні підшуковували за допомогою стільникового зв`язку в усній бесіді.
Так, у невстановлений досудовим розслідуванням час, однак не пізніше 08.05.2024 року, за допомогою стільникового зв`язку в ході усної бесіди з невстановленою досудовим розслідуванням особою, що здійснила замовлення поштовим сервісом «Нова пошта» психотропної речовини, обіг якої обмежено - амфетаміну поштовим відправленням ТТН 59001148958147 до відділення №1 с. Першотравневе на ім`я ОСОБА_8 .
У невстановлений досудовим розслідуванням час, однак не пізніше 08.05.2024 року, ОСОБА_5 , виконуючи відведену їй функцію, за вказівкою ОСОБА_7 з метою збуту психотропної речовини, обіг якої обмежено - амфетаміну прибула до відділення «Нової пошти» №295 за адресою: м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, 4 де здійснила поштове відправлення ТТН 59001148958147 до відділення №1 с. Першотравневе на ім`я ОСОБА_8 .
Так, в ході проведення негласної слідчої (розшукової) дії - огляд і виїмка кореспонденції ТОВ «Нова Пошта» за адресою: м. Київ, вул. Слобожанська, 13 з вказаного поштового відправлення ТТН № 59001148958147, відправником якої значилась ОСОБА_9 , тел. НОМЕР_1 , здійснено відбори порошкоподібної речовини рожевого кольору з різким запахом, що містять у своєму складі психотропниу речовину, обіг якої обмежено - амфетамін, масою 0,027 г., який ОСОБА_7 за попередньою змовою з ОСОБА_5 , з корисливих мотивів, всупереч вимогам Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори» від 15.02.1995, «Порядку провадження діяльності, пов`язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом», затвердженого постановою КМУ № 589 від 03.06.2009 року придбали, зберігали та переслали з метою збуту з корисливих мотивів.
Амфетамін, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 року №770 «Про затвердження Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», «Список №2 Психотропні речовини, обіг яких обмежено» в «Таблиці ІІ» є психотропною речовиною.
Таким чином, ОСОБА_5 підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні та пересиланні з метою збуту психотропної речовини, обіг якої обмежено, за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
Крім того, у невстановлений досудовим розслідуванням час, місці та спосіб, однак не пізніше 08.05.2024 року, ОСОБА_5 за попередньою змовою з ОСОБА_7 з корисливих мотивів, діючи умисно, повторно, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, посягаючи на встановлені законодавством України суспільні відносини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що охороняють здоров`я населення України, в порушення вимог ст.7, 12, 25 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», Закону України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та зловживанню ними», будучи особою, яка систематично вживає наркотичні засоби та/або психотропні речовини, в силу чого, достовірно знаючи про порядок обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів на території України, а також про відповідальність за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, керуючись мотивами підтримання стійких зв`язків з особами, схильними до вживання наркотичних засобів та/або психотропних речовин, реалізовуючи свій прямий злочинний умисел, спрямований на збут та отримання матеріальної вигоди від продажу психотропних речовин придбали особливо небезпечну психотропну речовину, обіг яких заборонено - PVP, в кількості не менше 0,021 г та почали її зберігати з метою збуту, шляхом пересилання в поштових відправленнях «Нової пошти» бажаючим особам, яких останні підшуковували за допомогою стільникового зв`язку в усній бесіді.
Так, у невстановлений досудовим розслідуванням час, однак не пізніше 08.05.2024 року, за допомогою стільникового зв`язку в ході усної бесіди з невстановленими досудовим розслідуванням особам, що здійснили замовлення поштовим сервісом «Нова пошта» особливо небезпечної психотропної речовин, обіг якої заборонено - PVP, поштовим відправленням ТТН № 59001148955614 до відділення № 5 м. Мукачево, на ім`я ОСОБА_10 .
У невстановлений досудовим розслідуванням час, однак не пізніше 08.05.2024 року, ОСОБА_5 виконуючи відведену їй функцію, за вказівкою ОСОБА_7 з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовин, обіг якої заборонено - PVP, прибула до відділення «Нової пошти» №295 за адресою: м. Київ, вул. Оноре де Бальзака, 4 де здійснила поштове відправлення ТТН № 59001148955614 до відділення № 5 м. Мукачево, на ім`я ОСОБА_10 .
Так, в ході проведення негласної слідчої (розшукової) дії - огляд і виїмка кореспонденції ТОВ «Нова Пошта» за адресою: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 98-А з вказаного поштового відправлення ТТН № 59001148955614, відправником якої значилась ОСОБА_9 , т. НОМЕР_1 , здійснено відбори зразку кристалічної речовини білого кольору з різким запахом, що містять у своєму складі особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено - PVP, масою 0,021 г., який ОСОБА_7 за попередньою змовою з ОСОБА_5 , з корисливих мотивів, всупереч вимогам Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори» від 15.02.1995, «Порядку провадження діяльності, пов`язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом», затвердженого постановою КМУ № 589 від 03.06.2009 року придбали, зберігали та переслали з метою збуту з корисливих мотивів.
PVP, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000 № 770 (із змінами) Списку №2 «Особливо небезпечні психотропні речовини, обіг яких заборонено» в Таблиці І «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», є особливо небезпечною психотропною речовиною, обіг якої заборонено.
Таким чином, ОСОБА_5 підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні та пересиланні з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
Крім того, у невстановлений досудовим розслідуванням час, місці та спосіб, однак не пізніше 08.05.2024 року, ОСОБА_7 за попередньою змовою з ОСОБА_5 діючи умисно, усвідомлюючи протиправний характер своїх дій, посягаючи на встановлені законодавством України суспільні відносини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що охороняють здоров`я населення України, в порушення вимог ст.7, 12, 25 Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», Закону України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та зловживанню ними», будучи особою, яка систематично вживає наркотичні засоби та/або психотропні речовини, в силу чого, достовірно знаючи про порядок обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів на території України, а також про відповідальність за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, керуючись мотивами підтримання стійких зв`язків з особами, схильними до вживання наркотичних засобів та/або психотропних речовин, реалізовуючи свій прямий злочинний умисел, спрямований на збут та отримання матеріальної вигоди від продажу наркотичних засобів та психотропних речовин придбали наркотичний засіб, обіг якої обмежено - кокаїн, в кількості не менше 3,678 г. та почали його зберігати за адресою свого проживання, а саме за адресою: АДРЕСА_2 з метою подальшого збуту.
В подальшому 04.12.2024 року, в період часу з 07 год. 08 хв. по 09 год. 15 хв. за адресою: АДРЕСА_2 , було проведено санкціонований обшук під час якого було виявлено та вилучено сліп пакет з кристалічною речовиною білого кольору, що містить у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено - кокаїн, масою 3,678 г., що є великим розміром, яку ОСОБА_7 діючи з корисливих мотивів, повторно, за попередньою змовою із ОСОБА_9 , всупереч вимогам Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори» від 15.02.1995, «Порядку провадження діяльності, пов`язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом», затвердженого постановою КМУ № 589 від 03.06.2009 року незаконно придбали та зберігали за адресою свого проживання з метою збуту.
Кокаїн, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 року №770 «Про затвердження Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів», «Список №1 Наркотичні засоби та рослини, обіг яких обмежено» в «Таблиці ІІ» є наркотичним засобом, обіг якого обмежено.
Таким чином, ОСОБА_5 підозрюється у незаконному придбанні, зберіганні з метою подальшого збуту наркотичного засобу, обіг якого обмежено, вчиненого повторно, за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
04.12.2024 року ОСОБА_5 була затримана в порядку ст. 208 КПК України.
04.12.2024 року ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України.
Наявність підозри у вчиненні ОСОБА_5 обґрунтовується зібраними у кримінальному провадженні доказами, а саме: протоколами за результатами проведення негласних слідчих розшукових дій, в тому числі зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж, огляд і виїмка кореспонденції з наступним відбором зразків пересилаємої речовини, де зафіксовані протиправні наміри та дії ОСОБА_5 , спрямовані на збут заборонених до обігу речовин, протоколом обшуку за місцем проживання ОСОБА_5 , у ході якого вилучено речові докази у кримінальному провадженні, а саме: значний об`єм наркотичного засобу, велику кількість зіп-пакетів, ємності та посуд, електроні ваги, пакувальні матеріали, речовини та прекурсори, які використовувалися для виготовлення інших заборонених речовин, висновками експертів за результатами проведення судових експертиз матеріалів речовин і виробів, згідно з якими у наданих на дослідження речовинах виявлялися: особливо небезпечна психотропна речовину, обіг якої заборонено -PVP, психотропна речовина, обіг якої обмежено - амфетамін, наркотичний засіб - кокаїн, протоколами допитів свідків, іншими матеріалами кримінального провадження в їх сукупності.
У порядку ст. 177 КПК України встановлені ризики, що підозрювана ОСОБА_5 може ухилитись від виконання покладених на неї процесуальних обов`язків, а саме: переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду. Так, враховуючи тяжкість покарання, що загрожує ОСОБА_5 у разі визнання її винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, у вчиненні якого вона підозрюється, та можливість призначення їй покарання пов`язаного з позбавленням волі на строк до 10 років з конфіскацією майна, вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення у якому підозрюється, оскільки ОСОБА_5 не має постійного джерела доходів, офіційно не працює, єдиним встановленим джерелом її доходів є зайняття протиправною діяльністю, у вчиненні якої вона підозрюється, знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, оскільки в ході обшуку можливо не всі речі та предмети були знайдені та вилучені. При цьому не були встановлені всі місця зберігання заборонених в цивільному обігу речей та предметів.
Запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання не може бути застосовано до підозрюваної ОСОБА_5 , у зв`язку з тим, що остання офіційно не працює, не має постійного джерела доходів та вчинила новий умисний злочин у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, який відповідно до ст. 12 КК України відноситься до тяжких злочинів за який передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
До підозрюваної ОСОБА_5 запобіжний захід у вигляді особистої поруки не можливо застосувати у зв`язку з тим, що відповідно до ч. 1 ст. 180 КПК України особиста порука полягає у наданні особами, яких слідчий суддя, суд вважатиме такими, що заслуговують на довіру, письмового зобов`язання про те, що вони поручаються за виконання підозрюваним покладених на нього обов`язків, проте з оточення підозрюваної, вказані особи, які могли би виступати в якості поручителя, відсутні.
Також до підозрюваної ОСОБА_5 не може бути застосований запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у зв`язку з тим, що така міра обмеження особистої свободи буде не дієвою, оскільки ОСОБА_5 , може використовувати місце мешкання для подальшого зберігання та збуту наркотичних засобів та продовжувати надавати місце свого мешкання для незаконного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин. Крім того, перебуваючи в умовах не пов`язаних із позбавленням волі, ОСОБА_5 зможе суттєво перешкоджати повноті досудового розслідування, оскільки наразі встановлюються інші учасники вчинення злочину та встановлюються їх місцезнаходження.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 183 КПК України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою може застосовуватися до раніше не судимої особи, яка підозрюється у вчиненні злочину, за який законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк понад п`ять років.
Беручи до уваги обставини, передбачені ст. 178 КПК України, а саме: наявність вагомих доказів про вчинення ОСОБА_5 кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, тяжкість покарання, високий ступінь суспільної небезпеки, практику Європейського суду у справах боротьби з наркозлочинністю, відсутність постійного місця роботи та міцних соціальних зв`язків, а також те, що підозрювана, розуміючи ступінь тяжкості вчиненого нею кримінального правопорушення та передбаченого за нього покарання, перебуваючи на волі, може здійснити дії, зазначені у клопотанні та те, що незаконний збут особливо небезпечної психотропної речовини та наркотичних засобів є злочином, безпосереднім об`єктом якого є здоров`я людей, а тому жоден із більш м`яких запобіжних заходів не зможе запобігти наявним ризикам.
У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав, просив задовольнити його, зазначив, що ризики продовжують існувати, вважає, що запобіжний захід, що пов`язаний з ізоляцією від суспільства, може забезпечити належну процесуальну поведінку підозрюваної.
Захисник підозрюваної ОСОБА_5 - адвокат ОСОБА_4 заперечував щодо застосування підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, так як ризики наведені прокурором не обґрунтовані, просив обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Підозрювана ОСОБА_5 підтримала думку захисника.
За таких обставин, слідчий суддя, заслухавши думки сторін кримінального провадження, дослідивши надані матеріали, дійшов такого висновку.
За вказаним фактом 18 березня 2024 року відомості про вчинення злочину внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024100040000971.
До матеріалів клопотання додані копії документів, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання, витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження та долучено розписки підозрюваного щодо вручення йому копії клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також копії матеріалів, якими обґрунтовується необхідність застосування запобіжного заходу. Таким чином, слідчим виконані вимоги ч. 3 ст. 184 КПК України.
04 грудня 2024 року, ОСОБА_5 затримано у порядку ст. 208 КПК України.
04 грудня 2024 року, ОСОБА_5 повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
Вирішуючи питання про наявність підстав обрання запобіжного заходу - тримання під вартою, слідчий суддя враховує вимоги ст. 177 КПК України.
Згідно ч. 2 ст. 177 КПК України підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді, суду вважати, що підозрюваний, обвинувачений, засуджений може здійснити дії, передбачені частиною першою цієї статті.
Вимога розумної підозри передбачає наявність доказів, які об`єктивно зв`язують підозрюваного з певним злочином і вони не повинні бути достатніми, щоб забезпечити засудження, але мають бути достатніми, щоб виправдати подальше розслідування або висунення звинувачення, що у даному випадку стороною обвинувачення дотримано, оскільки наявні, на цей час докази у провадженні свідчать про об`єктивний зв`язок підозрюваної з цим злочином, тобто виправдовують необхідність подальшого розслідування у цьому провадженні з метою дотримання істинних завдань ст. 2 КПК України.
У судовому засіданні, на думку слідчого судді, встановлена наявність обґрунтованої підозри у вчиненні ОСОБА_5 злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України, наявними у справі доказами, зокрема: протоколом допиту свідка від 28.03.2024 року, висновком експерта № СЕ-19/111-24/50244-НЗПРАП від 04.10.2024 року, висновком експерта № СЕ-19/111-24/50262-НЗПРАП від 27.09.2024 року, протоколом допиту свідка від 29 жовтня 2024 року, протоколом обшуку від 04.12.2024 року, висновком експерта № СЕ-19/111-24/70930-НЗПРАП від 04.12.2024 року, протоколом допиту підозрюваної від 04.12.2024 року.
Відповідно до ч. 1 ст. 183 КПК України тримання під вартою є винятковим запобіжним заходом, який застосовується виключно у разі, якщо прокурор доведе, що жоден із більш м`яких запобіжних заходів не зможе запобігти ризикам, передбаченим ст. 177 цього Кодексу, крім випадків, передбачених ч. 5 ст. 176 цього Кодексу.
При вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, відповідно до ст. 178 КПК України, слідчий суддя враховує, крім іншого, вагомість наявних доказів про вчинення підозрюваним злочину, тяжкість покарання, що загрожує їй у разі доведеності її вини в інкримінованому злочині, майновий стан підозрюваної, вік, міцність соціальних зв`язків, той факт, що вона офіційно не працює, раніше не судима.
Вказані вище обставини, а також суспільна небезпечність злочину, у вчиненні якого підозрюється ОСОБА_5 на думку слідчого судді, дають підстави вважати, що з боку підозрюваної існують ризики, передбачені ст. 177 КПК України, а саме, можливість переховування від органів досудового розслідування та/або суду, можливість впливати на свідків у кримінальному провадженні, можливість знищити, сховати або спотворити будь-який доказ чи документ та вчиняти інші кримінальні правопорушення.
Таким чином, враховуючи обставини, перераховані у ст. 178 КПК України, а також доведеність слідчим і прокурором під час судового розгляду клопотання, що жоден із більш м`яких запобіжних заходів, передбачених ч. 1 ст. 176 КПК України, не може запобігти доведеним ризикам, клопотання слідчого про застосування до ОСОБА_5 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою необхідно задовольнити.
Підстав для обрання відносно підозрюваної інших запобіжних заходів, не пов`язаних з позбавленням волі, слідчий суддя не вбачає.
Керуючись, ст. ст. 176, 177, 178, 182, 183, 184, 194, 196, 309, 369-372 КПК України, слідчий суддя
п о с т а н о в и в :
клопотання слідчого СВ Дніпровського УП ГУНП у м. Києві ОСОБА_6 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваній ОСОБА_5 - задовольнити.
Застосувати до ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Ухвала діє 60 (шістдесят) днів та підлягає негайному виконанню після її проголошення.
Строк тримання під вартою ОСОБА_5 обчислюється з моменту її фактичного затримання - з 09 годин 15 хвилин 04 грудня 2024 року.
Визначити ОСОБА_5 заставу в розмірі 80 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що відповідно становить 242 240 гривень 00 копійок, яка може бути внесена як самою підозрюваною, так і іншою фізичною або юридичною особою (заставодавцем) на депозитний рахунок Дніпровського районного суду м. Києва (Отримувач: ТУДСАУ в місті Києві, ЄДРПОУ: 26268059, МФО: 820172, Банк: Державна казначейська служба України м. Київ, р/р № UA128201720355259002001012089), у разі внесення якої вона підлягає звільненню з-під варти.
Підозрюваний або заставодавець мають право у будь-який момент внести заставу у розмірі визначеному в ухвалі суду, протягом строку її дії.
У разі внесення застави зобов`язати ОСОБА_5 прибувати до слідчого за кожною вимогою у рамках цього кримінального провадження та, у відповідності до положень ч. 5 ст. 194 КПК України, покласти наступні обов`язки:
повідомляти слідчого, прокурора, суд, залежно від стадії кримінального провадження, про зміну свого місця проживання;
здати на зберігання слідчому свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України, в`їзд в Україну.
Визначити 2 місячний термін дії обов`язків, покладених судом, у разі внесення застави, з дня її внесення.
З моменту звільнення з-під варти, у зв`язку з внесенням застави, підозрювана вважається такою, до якої застосовано запобіжний захід у вигляді застави.
Ухвала слідчого судді може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя:
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 05.12.2024 |
Оприлюднено | 30.12.2024 |
Номер документу | 124072520 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів тримання під вартою |
Кримінальне
Дніпровський районний суд міста Києва
Козачук О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні