Придніпровський районний суд м.Черкаси
Справа № 711/9272/24
Провадження № 2/711/3205/24
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Вступна та резолютивна частина
26 грудня 2024 року Придніпровський районний суд міста Черкаси у складі:
головуючого: судді Кондрацької Н.М.,
за участюсекретаря судовогозасідання:Мелещенко О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Черкаси справу за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , в інтересах яких діє адвокат Шимановський Артем Володимирович, до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , Комунального підприємства «Служба утримання будинків «Митниця» Черкаської міської ради, третя особа: Другий відділ державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про зняття арешту з майна, -
ВСТАНОВИВ:
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов`язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне оголосити вступну та резолютивну частини рішення.
Керуючись ч. 6 ст. 259 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , в інтересах яких діє адвокат Шимановський Артем Володимирович, до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , Комунального підприємства «Служба утримання будинків «Митниця» Черкаської міської ради, третя особа: Другий відділ державної виконавчої служби у місті Черкаси Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про зняття арешту з майна задовольнити.
Зняти арешт з 1/5 частини квартири АДРЕСА_1 , який накладено згідно постанов державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Придніпровського району Черкаського міського управління юстиції про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження серії АА № 795326 від 22.01.2008, постанови серії АА № 795327 від 22.01.2008 та постанови серії АА № 795328 від 22.01.2008.
Повний текст рішення буде виготовлений 02.01.2025.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Рішення суду може бути оскаржене безпосередньо до Черкаського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому рішення суду не було вручено у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення повного рішення суду.
Головуючий: Н. М. Кондрацька
Суд | Придніпровський районний суд м.Черкас |
Дата ухвалення рішення | 26.12.2024 |
Оприлюднено | 31.12.2024 |
Номер документу | 124128500 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Придніпровський районний суд м.Черкас
Кондрацька Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні