Ухвала
від 30.12.2024 по справі 940/1335/21
ТЕТІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

30.12.2024 Справа № 940/1335/21

Провадження по справі № 1-в/940/69/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 грудня 2024 року Тетіївський районний суд Київської області у складі:

головуючого судді ОСОБА_1

за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2

прокурора ОСОБА_3

представника Білоцерківського районного відділу № 4 ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тетієві подання фахівця Білоцерківського районного відділу № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області ОСОБА_5 щодо вирішення питання звільнення від відбування призначеного судом покарання засудженого ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 ,

встановив:

Фахівець Білоцерківського районного відділу № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області ОСОБА_5 звернулася до суду із поданням, в якому просить вирішити питання щодо звільнення засудженого ОСОБА_6 вiд вiдбування призначеного судом покарання у зв`язку із закінченням іспитового строку.

У судовому засіданні представник Білоцерківського районного відділу № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області ОСОБА_4 подання підтримала у повному обсязі.

Прокурор у судовому засіданні проти задоволення подання не заперечував.

Засуджений ОСОБА_6 у судове засідання не з`явився, про дату, час і місце розгляду подання повідомлений належним чином.

Розглянувши матерiали подання, заслухавши учасників подання, дослiдивши надані докази, суд дійшов наступного висновку.

Так, судом встановлено, що вироком Тетіївського районного суду Київської області від 22.12.2021 ОСОБА_6 засуджено за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, до покарання у виді 4 років обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком 3 роки та покладенням обов`язків, передбачених ст. 76 КК України.

Із 24.01.2022 засуджений ОСОБА_6 перебуває на обліку в Білоцерківському районному відділі № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області.

За період іспитового строку ОСОБА_6 нових кримінальних правопорушень не вчинив, до адміністративної відповідальності не притягувався, при цьому дотримувався умов та порядку вiдбування покарання, а також покладених на нього судом обов`язків. Іспитовий строк закінчився 22.12.2024.

Відповідно до ч. 1 ст. 78 КК України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового кримінального правопорушення, звільняється судом від призначеного йому покарання.

Відповідно до ст. 165 Кримінального виконавчого кодексу України іспитовий строк обчислюється з моменту проголошення вироку суду. Після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового кримінального правопорушення, за поданням уповноваженого органу з питань пробації звільняється судом від призначеного йому покарання, нагляд припиняється і засуджений знімається з обліку в зазначеному органі.

Враховуючи, що засуджений ОСОБА_6 протягом визначеного іспитового строку виконав покладені на нього судом обов`язки та не вчинив нового кримінального правопорушення, чим довів своє виправлення, дотримувався умов та порядку вiдбування покарання, іспитовий строк, призначений вироком суду, закінчився, суд вважає за необхідне звільнити ОСОБА_6 від призначеного йому судом покарання у зв`язку із закінченням іспитового строку.

Керуючись статтями 75, 78 КК України, статтями537, 539 КПК України, статтею 165 КВК України, суд

постановив:

Подання фахівця Білоцерківського районного відділу № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області ОСОБА_5 - задовольнити.

ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 , звiльнити від відбування покарання, призначеного вироком Тетіївського районного суду Київської області від 22.12.2021, яким його засуджено за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, до покарання у виді 4 років обмеження волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком 3 роки та покладенням обов`язків, передбачених ст. 76 КК України, у зв`язку із закінченням іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом семи днів з дня її оголошення.

Суддя ОСОБА_7

СудТетіївський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення30.12.2024
Оприлюднено01.01.2025
Номер документу124152702
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку

Судовий реєстр по справі —940/1335/21

Ухвала від 30.12.2024

Кримінальне

Тетіївський районний суд Київської області

Мандзюк С. В.

Вирок від 22.12.2021

Кримінальне

Тетіївський районний суд Київської області

Мандзюк С. В.

Ухвала від 10.11.2021

Кримінальне

Тетіївський районний суд Київської області

Мандзюк С. В.

Ухвала від 08.11.2021

Кримінальне

Тетіївський районний суд Київської області

Мандзюк С. В.

Ухвала від 01.11.2021

Кримінальне

Тетіївський районний суд Київської області

Косович Т. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні