Справа № 466/5445/24
Провадження № 2/466/1809/24
У Х В А Л А
про прийняття цивільної справи до розгляду
30 грудня 2024 року суддя Шевченківського районного суду м. Львова Свірідова В.В., ознайомившись з матеріалами позовної заяви Львівської міської ради до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Барост» про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою,-
в с т а н о в и в:
20 травня 2024 року міський голова А.Садовий звернувся до Шевченківського районного суду м.Львова з позовом до відповідачів ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Барост, в якому просить усунути перешкоди у розпорядженні та користуванні земельною ділянкою за адресою: АДРЕСА_1 шляхом знесення самовільно збудованої нежитлової будівлі загальною площею 79,2 кв.м. за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 681592346101) з припиненням права власності ОСОБА_1 , ТзОВ «Барост» на нежитлову будівлю загальною площею 79,2 кв.м. за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна 681592346101).
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.05.2024 р. вищезазначену справу передано до розгляду судді Донченко Ю.В.(а.с.114)
Ухвалою судді Шевченківського районного суду м.Львова Донченко Ю.В. від 20.05.2024 відкрито провадження у справі та призначено справу до розгляду в загальному позовному провадженні на стадію підготовчого засідання (а.с.142).
Протоколом повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 18.12.2024 цивільну справу передано для розгляду судді Свірідовій В.В.
На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 19, 260 ЦПК України, суддя,-
постановив:
прийняти до розгляду справу за позовною заявою Львівської міської ради до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Барост» про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою.
Призначити справу до підготовчого засідання на 05 лютого 2025 року на 09 годину 40 хвилин.
Повідомити сторони про час та місце розгляду справи.
Суддя: В. В. Свірідова
Суд | Шевченківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 30.12.2024 |
Оприлюднено | 01.01.2025 |
Номер документу | 124157144 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою |
Цивільне
Шевченківський районний суд м.Львова
Свірідова В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні