Справа № 583/5103/24
1-кс/583/1912/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"31" грудня 2024 р. слідчий суддя Охтирського міськрайонного суду Сумської області ОСОБА_1 , розглянувши заяви захисників ОСОБА_2 - адвокатів ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Охтирського міськрайонного суду Сумської області перебуває кримінальне провадження за клопотанням начальника СВ Охтирського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області ОСОБА_5 , погоджене з начальником Великописарівського відділу Охтирської окружної прокуратури ОСОБА_6 , про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання відносно ОСОБА_2
31.12.2024 р. від захисників ОСОБА_2 - адвокатів ОСОБА_3 та ОСОБА_4 надійшли клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до ч. 1, 5 ст. 336 КПК судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: 1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин; 2) необхідності забезпечення безпеки осіб; 3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого; 4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; 4-1) введення воєнного стану або під час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України; 5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми. Учасники кримінального провадження беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та кваліфікованого електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи.
Враховуючи наведене та обставини цієї справи, з метою виконання вимог кримінального процесуального законодавства щодо розгляду кримінальних проваджень у розумні строки, заявлене захисником клопотання підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст. 336, 369, 371, 372 КПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Клопотання захисників ОСОБА_2 - адвокатів ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Судове засідання по кримінальному провадженню за клопотанням начальника СВ Охтирського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області ОСОБА_5 про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов`язання відносно ОСОБА_2 здійснювати за участю захисників ОСОБА_2 - адвокатів ОСОБА_3 та ОСОБА_4 в режимі відеоконференції, в порядку передбаченому ст. 336 КПК.
Забезпечити участь адвокатів ОСОБА_3 та ОСОБА_4 у судовому засіданні по кримінальному провадженню 31 грудня 2024 року о 09-00 год. у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів в системі «EasyCon» за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя Охтирського міськрайонного суду
Сумської області ОСОБА_1
Суд | Охтирський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 31.12.2024 |
Оприлюднено | 01.01.2025 |
Номер документу | 124170656 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про застосування запобіжних заходів особисте зобов'язання |
Кримінальне
Охтирський міськрайонний суд Сумської області
Плотникова Н. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні